Reklama

Reklama

Pád Londýna

  • USA London Has Fallen (více)
Trailer 1

Bílý dům dobyli a teď si teroristé vezmou ještě větší sousto. Na pohřeb britského premiéra se sjedou lídři celého západního světa a díky bezpečnostním manévrům by Londýn v tu chvíli měl být tím nejbezpečnějším místem na zemi. Místo toho se ale stane smrtící pastí. Překvapivé a drtivé útoky za sebou zanechají světové vůdce v pozicích mrtvol, výbuchy šíří zkázu a monumenty anglické metropole jsou v plamenech. Londýn a západní svět se během chvíle ocitnou na kolenou. Hrozivé situaci a budoucnosti v totálním chaosu se znovu postaví Gerard Butler po boku s britským agentem. Záchrana nespočívá v předvídatelných vojenských manévrech, ale v poctivé ruční práci. (Bontonfilm)

(více)

Videa (18)

Trailer 1

Recenze (549)

T2 

všechny recenze uživatele

║Rozpočet $60miliónov║Tržby USA $62,524,260║Tržby Celosvetovo $205,754,447 Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,021,038║ Tržby za predaj DVD v USA $8,760,814║ Nezničiteľný Butler vs stovka teroristov ani na druhý krát v roku 2016. Mega bijec Gerard Butler neoslnil a ponúkol len ľahkú béčkovú výplachovku, ktorá je aspoň ako tak pozerateľná ale na prvý diel sa to nechytá ani náhodou. Hlavne záver je už trošku moc prestrelený s tou likvidáciou akú predvádza napríklad taký Seagal v jeho akčných béčkach, tu to nemá to správne miesto. K tomu okaté digitálne výbuchy kazia akúkoľvek budovanú atmosféru okolo útoku teroristov, nuž je to tu ako na hojdačke, dobré scény striedajú dosť nezmyselné, priemer. /videl v kine: 55%/ ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Žérardovi tentokrát místo foťáku upadl Londýn, a tak tam se sympatickým kurvováním likviduje bojůvku zkurvených teroristických migrantů ze Zkurvysynstánu a opět zachraňuje kůl bílého presidenta s prdelí na bradě. Totální katalogová emerichárna plná klišé, v níž nechybí ani závěrečný rektorvoucí prezidentský projev, ale dynamická, neseroucí se a napěchovaná kulantní akcičkou rambovsky neporazitelného Řiťlera. Takže, jste-li hloubavý přechytřelý bukvoid, co postrádá ve staroškolských akčňácích existenciální filosofický přesah, šejxpírovské dialogy nebo půlhodinové statické čumění kamery do jednoho bodu s hlubokým metaforickým významem, opečovávejte si raději místo toho hemoroidy s nějakou další slečinkou s ohryzkem, abyste tu pak nemuseli hystericky demonstrovat, jaký jste homokokot, a kurvit tomu rejtynk! ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Celou dobu, co jsem na tuhle šílenost koukal, jsem si říkal, jaké by to bylo, kdyby se v hlavní roli místo Gerarda Butlera objevil třeba Steven Seagal. A víte co? Možná by se mi to líbilo i víc. Takhle je Pád Londýna totální úlet, který hercům jako je Butler, Freeman nebo Eckhart není ani hodný. Režisér devastuje Londýn, nic nedává smysl, střelba neustále přichází odkudkoliv. To u akčňáku s podobnými herci prostě nechcete. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,PĚT SVĚTOVÝCH LÍDRŮ JE MRTVÝCH, SPOLU SE STOVKAMI NEVINNÝCH CIVILISTŮ, PO ÚTOKU, KTERÝ ZDECIMOVAL VĚTŠINU PAMĚTIHODNOSTÍ V BRITSKÉM HLAVNÍM MĚSTĚ.…" /// Nejdůležitější chlápek na planetě (na Zemi, buď v klidu Putine…) je v Londýně. A s ním i nejlepší osobní ochránce (ale no tak Kevčo…)… což je klika, páč Pačuánci to maj fakt promakaný! Efektní (byť krátký) dojebání Londýna, honičky jak v péčku (nadoraz vole!) – tím chcu napsat, že to utíká jak Alfred Hinds z lochu. Že jsou tam píčoviny? Že to jako není možný? Ale děte…kolikrát jste zachraňovali prezidenta? (nebo se ho snažili sejmout?) A pak – BACHA SPOILER! - “prezident žije!“ No to je kurva překvápko! Vlastně není… A vo tom to je! „TAHLE VÁLKA NESKONČÍ!“ (a vo tom taky). Navíc to není ani tak debilně patosácký. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, kdy nastal čas koupit parchantovi kevlarovou madraci. 2.) Nasrala mě kauza „Brady“ a chystám pomstu. 3.) Thx za titule „sonnyboy“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ * ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Film, ktorý uspokojuje diváka tým, že teroristi v ňom dostávajú rukou hlavného hrdinu nie jednu, ale aspoň štyri zúrivé bodné rany nožom. Mentálne na úrovni Fast & Furious, akurát bez nadhľadu. CGI, ktoré je pre cieľovku filmu dôležité, iba priemerné. Pred pádom do nepozerateľnosti to drží charizma Gerarda Butlera a efektná jednozáberová prestrelka tesne pred finále. ()

Galerie (135)

Zajímavosti (13)

  • Pôvodne mal mať film premiéru v októbri 2015, tá sa však presunula na marec 2016. (beso74)
  • Morgan Freeman (Allan Trumbull) kvôli propagácii filmu poskytol svoj hlas pre mobilnú navigáciu Waze. (figliar)

Související novinky

Tři další Pády s Butlerem v plánu

Tři další Pády s Butlerem v plánu

11.11.2019

Gerard Butler a jeho akční série Pád Bílého domu, Pád Londýna a Angel Has Fallen je v kinech kupodivu držák, který tu s námi očividně ještě pár let zůstane. I přes kolísající kvality jednotlivých… (více)

Po Pádu Londýna padne i Air Force One

Po Pádu Londýna padne i Air Force One

01.11.2016

Tři roky staré akční béčko Pád Bílého domu vydělalo 161 milionů dolarů a jeho letošní pokračování Pád Londýna rovnou 195 milionů dolarů. Co to znamená? Že teroristé nenechají Mikea Banninga na pokoji… (více)

Reklama

Reklama