Prezidentova dcera je zajata a uvězněna. Na její záchranu byl vytvořen speciální tým elitního ženského komanda... (TV Barrandov)

Adaamos21

Takový promarněný potenciál se jen tak nevidí . Proč proboha Asylum? Souhlasím s každou větou v komentáři kolegy Lacike. ()

SeanLSD

Herecká ansámbl je niekde úplne inde než býva obvyklé u céčkových akčňákov a preto som čumel ako puk, že skoro celú polovicu filmu nedôjde na tie obvyklé detské strieľačky vo vidláckych exteriéroch, ale nechajú tie baby predviesť sa a dokonca im píšu ozajstný scenár... Normálne sa mi chvíľu nechcelo veriť, že to má na svedomí Asylum, lebo dokonca aj réžia vyzerá, že jej nešéfoval nejaký amatér z ulice. Potom však, v druhej polovici, asi aby sa zavďačili svojim verným fanúšikom (pretože pre koho títo ľudia točia??) prídu tie stupídne štandardné atribúty pseudoakčnej sračky a postavy aj scenár zhlúpnu raketovou rýchlosťou... ale na časomieru som pozrel len zopár ráz a čo si budeme hovoriť - väčšina filmov Seagala či Lundgrena je ďaleko horších! Vlastne mi bolo naozaj ľúto, že sa nevydržali snažiť až do konca, pretože prvá polka ma vyslovene bavila. ()

Aargh

Tak ženská verze Expendables přece jen vznikla. V produkci Asylum, s nulovým rozpočtem, strašlivým scénářem, režií a herci (výjimkou je Zoë Bell). Ale všechno je to podané tak bezelstně neumětelským způsobem, že jsem se u toho vlastně dobře bavil. A Nicole Bilderback je k sežrání. ()

Johnny.ARN

Chudobnejší brat ( alebo sestra? ) ženskej verzie Expendables, čo sa chystá. Absolútne ničím neprekvapujúce, všetky tie povinné klišé z týchto B-čkoidných filmov použité. Ale ženy boli pekné, mali peknú výstroj. 2 z 5 ()

ywo666

Ou my shit. To bola teda nálož. Asylum nám prináša herečky, ktoré sme kedysi poznali ale už sme zabudli že existujú. Stará Cynthia Rothrock ešte zvládne budo show v Brne, ale vo filme už má iba na jeden low kick, blok a úder. Pištol ani nechytí, takže plágát je zákerne zavádzajúci. Prezident mal vo tomto filme dcéru s Hawajskou šlapkou. Brigitte Nielsen vyzerá viac ako Dolph Lundgren ako sám Dolph Lundgren. Kazachstan tu bol najviac zhovadený od čias Borata. Na Kristinu Loken sa dobre pozerá ale herečka z nej nikdy nebude. Aspoň vytiahla pár ťahov z krav maga, ktorú sa učila kedysi na terminátora. Mohla si to ale trochu zopakovať nemuselo to vyzerať tak na chuja. Za to Zoe nás obšťastní okrem výstrihu aj pár solídnymi taekwondovými kopmi. Proti nehybným protivníkom. Občas nehybným protivníkom stojacim s samopalom v ruke a trpezlivo očakávajúcim kopačku. Vtipné je že kaskadérka Zoe miestami vyzerá ako keby v scénach použila kaskadéra. Dobrá je Číňanka, ktorá zaisťuje multikulturalizmus. Škoda, že sa narodila v Južnej Kórey. Aspoň má typické čínske meno Nicole Bilderback. Nájdeme tu aj pár slušných hlášok. "It's Japanese bitch. Same shit". Alebo "to nipples because without them titties would be pointless". A to najlepšie na záver. "I might even fuck George Clooney ... with a strap-on". Verím že baby sa pri točení bavili. A vlastne aj chlapci v štábe. Divák je na tom ale horšie. Dávam 2*. Ale len preto že je to také zlé. Keby to je o trochu lepší film. Ubral by som hviezdu. Prosím nech je ženský spin off k Expendables lepší ako toto. ()

Master19

Další těžce podprůměrná variace na Charlie's angels. ;-) Děvčata to nejsou ošklivá, ale nějak jsem jim to nevěřil. Takové ty filmy, kdy klaďasové trefí z kilomteru beďara na bradě zlosina a Brigite Nielsen (mimochodem od Policajta z Beverly Hills nějak zestárala, šlaka...) vypálí celý zásobník do jedné blondýnky a ta má jen trochu odřenou kalhotu, jsou mi čím dál podezřelejší... Chabý a nelogický scénář, mizerná akce, špatný akčňák. ()

Trustme

Čtyři postradatelné bojovnice středního věku jsou vyslány do Tramtárie, aby zde vysvobodily První dceru Spojených států. Ta byla unesena démonickou militantní vládkyní Ulrikou. Komando samic není vybrané jen tak, jsou to bývalé členky speciálních jednotek s trojkama a různou barvou pleti. Každá je expertka na konkrétní zájmovou činnost a keramika ani háčkování to není. Jsou to spíše Divé Báry nad kterými drží záštitu agentka z centrální inteligentní agentury, která vymyslela fíkaný plán, že ženské v sexy mundúrech vzbudí víc mateřský klid na území nepřítele... Mercenaries pokud by byl filmem, kde hrají hlavní postavy muži, tak o něj nikdo nezavadí. Tady mužské role hrají ženy a ještě mají vcelku pro fanoušky severského modelingu slavná jména. Další divácká zvědavost spočívá v tom, jak může fungovat akční film s ženami, které jsou při vší úctě za zenitem věkovým, tak i filmově výkonnostním. Ne nadarmo je na plakátu nejvíc vidět Kristanna Loken a čím víc dál od zraku jsou umístěny opotřebované seniorky. Film tak těží (stejně jako The Expendables) z posbíraných polozapomenutých jmen. Nutno podotknout, že výběr to je dobrý a místy jim uvěřím, že by mohly být dobré žoldačky. Brigitte Nielsen je až dokonale nechutná - vizáží i pojetím záporáka. Cynthia Rothrock předvede už jen svůj legendární dekolt a šikovnost svého kadeřníka. Zoë Bell odmlátí nejvíc, co by funkční kaskadérka. Kristanně bohužel tu roli sniperky nelze uznat a vojandy jí nepůjdou hrát ani kdyby jí trénoval sám Dale Dye. Děvčata with Guns se vyřádila, zastřílela, vulgárně zahláškovaly a nebraly se moc vážně. Ono to ani moc nejde pokud tvoříte pod studiem The Asylum, o kterém tvrdím, že jejich filmy jsou natáčeny schválně tak neobratně. (Ten plastový nůž, co se prohýbá Brigitte Nielsen o krk je prostě toho důkazem). ()

JohnSmith odpad!

Tak tohle je asi největší sračka roku 2014. Příběh trapný, akce příšerná a herečky? Loken a Bell se ještě můžou naštěstí ukazovat, což se o zbývajících přestárlých akčních děv, říct opravdu nedá. Jestli se tu někdo snažil přiživit na úspěchu Stalloneho Expendables tak se mu to moc nepovedlo. ()

m.a.t.o.

Trash ako sa patrí. Aj rumunské Seagalovky sú oproti tomuto kandidátmi na Oscara. Z odpadových vôd to však ťahajú Zoe, Kristinna a Nicole Bilderback, na ktoré je stále veľmi príjemný pohľad. Zato Brigitte Nielsen by si už mala prestať pichať testosterón, lebo vyzerá ako kríženec H.P. Baxxtera a Dolpha Lundgrena po nevydarenej operácii na zmenu pohlavia. ()

Ironfood

Sice to celé působí dost amatérsky a scénář i akční scény stojí za prd, ale na druhou stranu jsem se po většinu času nenudil. Navíc pro Kristanu Loken mám již od T3 určitou slabost. Takže pěkné dvě hvězdičky:-) ()

Hapretor

Plakát upoutá - tím to končí. Znělá jména schopných a pohledných žen v obsazení. Tím to končí. Na zabití času only. ()

MickeyStuma

´Mercenaries´, tedy česky ´Žoldáci´ v ženském osazenstvu nás navnaďují na akční jízdu po vzoru mužského ambsáblu prozatímní trilogie pod názvem ´Expendables´. Na ´ExpendaBelles´ se stále jen čeká a jak to tak vypadá, studiu Asylum, coby největšímu výrobci mockbusterů, došla trpělivost a pustilo se do toho samo. A na nízkorozpočtový snímek to nevypadá zase až tak špatně. Vše je samozřejmě plně v regulích videofilmů, takže se to tu vůbec nevymaňuje od typických klyšé, stupidních dialogů a dějových ponurostí. Drsné ženštiny však mají svůj sexpeapel a očekávanou drsnost. Z nostalgických akčních videosnímků tu nejvíce budí pozornost pouze dvě ikony a tím jsou Brigitte Nielsen v záporné roli a Cynthia Rothrock v roli kladné, bohužel ale ne akční. V jedné scéně sice připomene svůj um, ale to je prostě pro fanoušky akčních videosnímků s bojovým uměním setsakramentsky málo. Po dějové stránce přirozeně nic nového či vyjímečného. Unesli prezidentovu dceru a je třeba ji zachránit. Komando složené z trestankyň je jediná možnost, jak ji zachránit. Kdyby se to nepovedlo, vše se utají a trestankyně nikomu chybět nebudou. Jedná se tedy o nízkorozpočtový akční film jakých jsou tucty, ale za shlédnutí určitě stojí. ()

Psycho.R

Nikdy bych nevěřil, že někdy řeknu to, co řeknu - Asylum šlo do sebe a natočilo průměrný céčkový film. Loken, Nielsen a Rothrock (spíš epizodní role) v jednom bijáku, který musel mít rozpočet v rámci 500 dolarů, ale pokud k tomu přistupujete s největším despektem, tak si užijete brakovou ujeťárnu. Dokonce i pár docela dobrejch hlášek bylo utrouseno. Základ je nic neočekávat a něco málo dostanete. ()

darthhokro

Tohle je teda daleko větší pecka, než ExP3. Krutopřísná akce, ňáký ty hlášky se taky najdou. Není nad to, když se rube Terminátorka z Rudou Sonjou :) Doufám že bude brzo pokračování a mohla by se v něm objevit i Kathy Long. ()

johnsnow odpad!

Už ke´d som videl nápis asylum chcel som to vypnúť, ale zadržal som sa, no ke´d prišla prvá "akčná" scéna tak to bolo na mňa veľa. ()

martins

Dámské pojetí Expendables, no na béčko solidní, ale na třídu A by se, muselo hodně, hodně přidat. Výborná a sexy Kristanna Loken, která znovu upoutala po filmu Terminátor 3, kdysi známá Brigitte Nielsen a akční hvězda 80 let Cynthia Rothrock to je to nejlepší, co může film nabídnout. Přestřelky slušné, ale nic navíc. Naprosto trapná V. A. Fox, ale její najetí do cisterny super. ()

Dacsus

Ako akčný flák, strašné, ako komédia skvelé. No, a ja som si doteraz myslel že najlepšie zlé filmy robil Ed Wood, toto je ovšem iná kategória - sú tam totiž cítiť asoň nejaké prachy, ale je to srandovnejšie ako Plan 9 from outer space. Doslova jedna neuveriteľne zlá, ale neuveriteľne komická situácia za druhou. Veľmi absurdne pôsobí aj to, že baby vedia vcelku hrať, ovšem celá ich snaha je roztrhaná na sračky naozaj debilným scenárom. Situácia - kolóna vozidiel napechovaná agentami si to frčí zaprdenou prašnou cestou evidentne hodne vzdialenej od najbližšej civilizácie, a tu zrazu dakde z kríkov vyleze magor, tlačiaci vozík s ovocím, zastaviaci sa v strede a celú kolónu tak blokujúci. Agenti aj armáda samozrejme nepojmú ani len závan podozrenia (alebo závan aj áno, avšak reakci absolútne absurdná), z prvého vozidla vylezie jeden z agentov a začne dotyčného popoháňať. Ten vytiahne kudlu a zareže ho priamo pred celou kolónou... ()

koval45

No teda tohle je paráda - já myslel, že Asylum dělá samý srágory a teď koukám na takovou pecku. Radši sem od toho nečekal vůbec nic, ale nakonec to dopadlo výborně. Výborně! Obsazení na jedničku (Briggite poměrně odpudivá, ale do téhle role se to samozřejmě hodilo), střílení nesmí chybět, svižný rvačky (holky jsou šikovný - baštil jsem každej jejich úder), krve tak akorát, výbuchy... takhle má vypadat správný akční výplach. Je to prostě neuvěřitelně zábavná, neodolatelná ptákovina, navíc ten závěrečný boj v nákladovém prostoru letadla mi připomněl Dech života, mojí oblíbenou bondovku. Doufám, že bude druhý díl! ()