Po rozvodu se Allyson přestěhuje se svou devítiletou dcerkou Claire do starého domu za městem. Poté, co Claire najde starou panenku, kterou v domě nechali předchozí nájemníci, začne Allyson na své dceři pozorovat zlověstné změny... Poté, co se Allyson Simonsová rozejde se svým manželem Jonathanem, přestěhuje se i s devítiletou dcerkou Claire do velkého starého domu na venkově. Brzy se však dozví, co před ní její realitní makléř zatajil - že tu byla před pěti lety brutálně vyvražděna celá rodina. Jak Allyson, a později také Jonathan, s hrůzou zjistí, v domě zůstala ďábelská jihoamerická panenka. Ta dřív patřila desetiletému chlapci, jenž byl za smrt své rodiny zodpovědný. Nebezpečná hračka nakonec začne ovládat i Claire a promění ji v děsivé, vražedné monstrum, v němž už Allyson s Jonathanem nedokáží rozpoznat svou holčičku. (HBO Europe)

Trevor

Podpriemerný horor, v ktorom bábika začne ovládať správanie dieťaťa. Podobných filmov je veľa, v tomto je dej úvodnú hodinu celkom dobrý, herecké výkony veľmi zlé (hádam až na Zacharyho v teenagerskom veku) a slabé efekty iba zvýraznia nevydarený záver. Film som videl aj pred vytvorením profilu na čsfd a pamätal si, že ma nenadchol ani vtedy a ak by som si ho vedel zaradiť, určite by som ho nepozrel druhýkrát. ()

Miseet odpad!

Nooo, ne každá panenka zažije takovou slávu jako Annabelle. Ikdyž je tahle panenka opravdu hodně odporná, tak to je tak všechno. Žádný zahády kolem panenky se nekonají, vraždy mimo záběr. Všechno je to hrooozně jenom dlouhé. Holčička v hlavní roli taky občas přehrává.. No, já se jenom na to pokusím hodně rychle zapomenout. ()

Wiikii

Panenka vypadá opravdu dobře, ale film není nijak překvapivý, vše co se stane očekáváte, hudba je opravdu silně Bčková, kamera má příšerné střihy, aby zakryla lacinost provedení. .. Chápu, že je to levný snímek, ale i ty mohou být natočeny s chytrostí a důmyslností. .... HODNOCENÍ: 30% (2*) ()

cariada

Podobných filmů tu už byla spousta ,ale tohle hodně zachránila skvělá Jaime. Panenka vypadala opravdu hnusně a ta holka byla na zabití, spratek jeden. Přesto mě to docela zaujalo a dokoukal jsem to. Solidní atmosféra. ()

ecceHOMMO

Jediné čo sa vydarilo je bábika, ostatné je vyslovene televízne a (v tomto prípade) to znamená bez atmosféry a napätia. ()

lykan9

Panenka z pekla je poměrně povedeným televizním hororem, který má velmi slušnou atmosféru a nadmíru dobré obsazení. Ano speciální efekty jsou děsné  a příběhově není film nijak inovativní, ale v rámci možností a rozpočtu to není vůbec zlé. Velkým plusem je skloubení hudby s napínavými scénami, protože u televizních hororů se mi moc často nestává, že by byla až takhle dobře odvedená práce. Za mě rozhodně nadprůměr a doufám, že na filmy takové kvality v této kategorii narazím častěji. ()

zolo23

Úplne v pohode. Že to vytvorilo Syfy som zistil až na konci, takže množstvo užívateľov tu boduje práve spoločnosť a nie film. Seriem na to, že je to 100x obohraná téma, tu sa aspoň od začiatku neustále niečo deje a na prvú vraždu nemusíte čakať do polovice filmu. Z tejto bábiky ide určite väčší strach (výzor sa podaril) ako z preceňovaného Chuckyho a to sa ani nemusela hýbať. Za mňa pekných 60%. ()

Cement73

No... Neodpadol som... Nesympatické dievčatko, hnusná bábika a stredne zaujímavá herečka ako jej maminka... No a vyvražďovanie ako na páse... ani strašidelné ani prekvapivé. Podpriemer. ()

BlackHood

Z traileru jsem si myslel, že se víc bude řešit tajemno okolo panenky, odkud pochází, kde se poprvé objevila, ale bohužel nic. Taky triky byly ubohé a byla to veliká nuda s ubohým scenářem. Stačilo vidět jen trailer. Ale nejvíce chci zkritizovat herecké výkony "postav". Hlavně ta hlavní hrdinka, nedivím se, proč se s ní ten manžel rozešel. Vždyť byla hnusnější než ta panenka!!! Fuj! Takový hnusný ksicht, vůbec ho na veřejnosti nemá ukazovat. A to ještě leze do filmů, aby ji všichni viděli :O Zbytečné, neoriginální a nenabídne nic nového, ale na to už jsem zvyklý. Byla to děsná nuda.Strašidelnost 0/4 Brutalita 0/4 ()

Aurus

Od tohodle filmu jsem čekal minimálně průměr ale dostal jsem podprůměrnej horor. Příběh je nic moc, postavy jsou nezajímavé a hudba ujde. Vraždy jsou docela dost slabé a atmosféra není moc dobrá. Za mě 2/10. ()

Heroine odpad!

U takových filmů si připadám jako věštec. Jednoduše vím, co a kdy se stane! Velmi špatný horor, plný klišé a scenáristických "oslích můstků". A ještě navíc s ohavnou hlavní (dospělou) hrdinkou. ()

panvasik

Je vtipné, že jsem si jen tak ze srandy napsal na youtube horory a pustil první, co viděl. A jsem i docela mile překvapen, protože jsem to od TV filmu nečekal. Pořád je to, takový "amatérský" film, který, ale umí zabavit. Čekal jsem stupidní lekačku s hloupým a nezajímavým příběhem, ale naštěstí to z 80% není pravda. Kylie Rogers musím pochválit, protože ve svých letech dokázala, docela slušný herecký výkon na dítě. Co je hlavním kamenem úrazu, tohoto filmu, jsou vraždy, žádnou z vražd nevidíme a tím pádem, ani v některých momentech nevíme, kdo vraždí. Postavy padají jak hrušky a vždycky stejným nebo podobným způsobem. Ale jak jsem říkal, nejsem zklamaný, ale taky nejsem bůh ví jak překvapen. Stále si ještě pokládám otázku, jak se k tomuto filmu dostal Tobin Bell. Pořád příjemné překvapení 5,5/10 ()

GlamourCat odpad!

Rozhněvaná mladá žena nemůže dát než smutný "odpad", protože nesnáší, když se z diváků dělají pitomci ... Nedotažené, nedořešené, plné klišé, stupidní! Ztráta času vyhrazeného na horor! Pusťte si jiný, ať se pak nemusíte rozčilovat. ()

helraiser

Takovej tuctovej televizní horor, kterých člověk už viděl desítky, takže rozhodně žádnej zázrak, ale ani žádnej velkej průšvih. Vzhledem k tomu, že jde o televizák tak na krev a nějaké brutalitky rovnou zapomeň to, občas se objeví náznak atmosféry, panenka je ovšem libová, ta se opravdu povedla. Televizní zábava na jeden dlouhej večer. ()

beso74

Film by sa pokojne mohol volať aj Deja Vu, pretože príbeh v ktorom sa nejaký rozvedený či ovdovený rodič (či už otec alebo matka) s dieťaťom či dokonca celá rodina s deťmi nasťahujú do domu, kde predtým nejaký iný fagan vystavil svojej rodine jednosmerné lístky na onen svet má už niekoľko desiatok spracovaní, často krát na vyššej úrovni, ako Finders Keepers, ktorý sa snaží povyberať s tých filmoch tie najzaujímavejšie scény. Na počudovanie, sa mu to aj celkom úspešne darí, človek by ani nepovedal, že film si objednala káblovka Syfi. Ak by sme to podčiarkli a sčítali, bábika (s príznačným menom Lilith) nie je síce žiadnym Chuckym, je však dostatočne temná a hrozivá a obsadenie, predovšetkým matky s dcérou, pozerateľné. Menšou katastrofou je snáď len Patrick Muldoon v úlohe otecka, ktorý má problém vyjadriť nejakú tu emóciu. Jediným fakt iritujúcim momentom filmu sú snáď digitalné muchy, tie boli ako päsť do oka. ()