Jedním z nejcennějších exponátů městského muzea jsou Tygří oči, dva velké diamanty v ceně šesti milionů marek. A právě ty přišli ukrást lupiči. Když se rozdrnčí poplašné zařízení, ukryjí zločinci kameny do dvou nádherných motorek vystavených v přízemí. Den nato tam zabloudí naši staří známí Mike a Thomas, náhodou jsou stotisícími návštěvníky - a vyhrávají ony motocykly! (oficiální text distributora)

BathoryMan

Otrochu slabšie ako Dvaja Supernosáči ale rovnako skvele stupidná zábava Mikea a Thomasa!Ešte dúfam že na dvd vydajú aj dalšie dve časti tejto vydarenej dvojice(Dvaja nosáči a video,Dvaja nosáči a rádio).Určite to tiež bude stát zato! ()

crha

Tohle je ten případ filmu, kde bych obsadil dvojici Hill & Spencer, vyškrtal bych několik (hodně) trapných scén a přidal bitky, a bylo by to za 5. Záporáky bych sem dal taky z hillspencrovských filmů, ale nadruhou stranu hlavní zaporák vypadá jako Reznick z Odplaty s tím bonusem, že má navíc kovové ucho, takže docela dobrý. Každopadně ta trapnost převládá a skvělého Heřmánka do kladů počítat nebudu. 40% ()

Lyžař

Stará dobrá dvojice již poněkolikáté. Bohužel musím vzpomenout, že jsem se ani jednou vyloženě nezasmál. Ač lehce úsměvných scén je zde vcelku dost. Ale přijde mi to tak nějak nedodělané. Nedomyšlené. Jakoby mlácení prázdné slámy, nebo jak to říct. Snaha vidět je, jenže kdo ví proč to není tak, jak bychom si přáli. Když se podívám na filmografie obou hlavních hrdinů, kasovní trhák žádný. A scénář? Tam je taky možná alespoň kousek jádra pudla :-( Režie: ***; Scénář: *; Herci: **; Hudba: *** ()

MickeyStuma

Tommy a Mike jsou opět bez práce a to by jeden nevěřil, co se může stát, když jeden z nich usilovně hledá místo, aby se mohl nerušeně vymočit. Ano, lehká a přirozená komedie o motorových tříkolkách, krásných stopařkách a ukradených diamantech. Od předešlého snímku výrazný posun co se týče humoru a letní svěžesti, i když o nějakou vydatnou bláznivinu opět nejde. Každý vtip či humorná situace tak nějak ze všeho přirozeně vyjde a jakoby se to celé neslo jen na náhodách. A tak tu jeden gag opět střídá druhý ve své jednoduchosti. Některé jsou již na dnešní dobu hodně apatické, ale opět je potřeba z nostalgického hlediska na celý koncept shlížet okem shovívavým. Jako letní odpočinkový a hlavně naprosto nenáročný film lze snímek přijmout ve své plné parádě. Současný divák jen nesmí být rozmazlený současnými komediálními bláznivinami. ()

Rathalos

Treti film s nosacmi a myslim,ze na rovnakej urovni ako dvojka,taka jednoducha zabava na prijemne straveny vecer,hlavnu dvojicu mam rad,uz len tie ich ksichty su tak milo smiesne...:-) ()

tranquill

Jako dítě jsem nosáče měl rád, tak jsem si řekl, že se na ně nostalgicky podívám. Ale s odstupem času už mi to nepřichází tak humorné, což není chyba hlavních představitelů, ale jalové režie. ()

Jakubik

Já si to už dneska moc nepamatuju, ale vím, že jsem jako malej klučina na to koukal pořád. Minimálně mi to říkala mamka, že jsem na to koukal. Z tohoto usuzuji, že se mi to asi líbilo :-) dneska už bych to viděl asi jen pro připomenutí a skončilo by to asi z míň hvězdama… ()

Ozzy2

Pohodovej film,kterej ovšem strašně zestárl.Dnes, kdy už je u nás McDonald málem i na vesnicích ničím neohromí. ()

AxelWers

Podobne ako film Dvaja nosáni a video, aj tento hodnotím v kontexte doby, kedy som film prvý krát videl, bolo to ešte v minulom storočí. Vtedy celkom fajn komédia, ktorú som si obľúbil. ()

Armin82

Na německou kinematografii se až na pár vyjímek koukam dost skepticky. Němci nikdy neuměli, neumí a nejspíš ani nebudou umět točit. Legendární Mayovky, Kobra 11 či pár vyjímek na kterých se spolu s čechama podíleli, jejich filmování nestojí za řeč. Ty scénky v týhle rádoby komedii jsou tak neskutečně trapný, suchý a co je nejhorší, tak předvídatelný. Na druhou stranu to docela chápu, protože mám zkušenosti s prací v Německu a jejich humor je opravdu dost specifickej a málokdo mu přijde na chuť. Jediná scénka u který jsem se od srdce zasmál byla, když přenocovali ve stanu a ráno se probudili na fotbalovým stadionu, kde už bouřili fanoušci, ale jinak je to celkově vzato fakt kravina a ten rádoby gangster s ocelovým uchem tomu nasadil korunu ----> za hlavní hereckou dvojici, která tak špatná nebyla a na německou produkci i docela pěkný herečky, končim na 30ti % ()

Havala

Legendární klasika. Dneska už je to hoodně úsměvné ale přeci po letech potěší. Bohužel jsem ostatní díly neviděl. ()

subic

Dva nosáči tankují super do těch svých 3kolek, které dostali na výstavě, kam se vloudili, jako 100.000 návštěvníci. A jde o to, že v těch 3kolkách jsou ukryté diamanty z krádeže. A k tomu jedem cirkus a cirkusová hadí žena. ()