Jedním z nejcennějších exponátů městského muzea jsou Tygří oči, dva velké diamanty v ceně šesti milionů marek. A právě ty přišli ukrást lupiči. Když se rozdrnčí poplašné zařízení, ukryjí zločinci kameny do dvou nádherných motorek vystavených v přízemí. Den nato tam zabloudí naši staří známí Mike a Thomas, náhodou jsou stotisícími návštěvníky - a vyhrávají ony motocykly! (oficiální text distributora)

Mikecat

Jednoduchá nenásilná zábavná komédia o dvoch blbcoch, dvoch krásnych trojkolkách, dvoch diamantoch, pekných stopárkach, cestovaní po Nemecku a zábavnom rozuzlení. Veľké plus že dej pekne na seba nadväzuje bez zbytočného šetrenia na prekecaných pasážach, vhĺbite sa do deja a ani neviete ako, je koniec.Videné už viackrát a vždy pobaví. Na 80te roky velmi dobré.ws ()

Grimaldi

Nosáči dostali motorky,jedou na výlet!Taková Německá road movie plná parodických prvků ,například Fast Food řetězec s podivným výběrem,zloději vzácného diamantu s umělým uchem,nebo poučka jak se dobře spí v obchodě.Samozřejmě na to nejsou sami,potkají nové přítelkyně,kamarády i nepřátele a nakonec přijdou ke všemu a zároveň to ztratí.Pro tuto dvojku jak typické. ()

Moraldo

Nevím proč, ale tenhle film mě naplňuje pocitem svobody. Dobrý soundtrack, slabší scénář, pár dobrých vtipů... ale sakra, mě se to líbilo. Vyzdvhl bych i kvalitní dabing, o kterém se nám dnes většinou už jen zdá... ()

LUCIM

Pro mě nejlepší díl. Dva němci na motorkách prostě komedie sama o sobě. Ale ze všech dílů jsem se u toho pobavil nejvíc. ()

Kletus

Fórů je tu jako šafránu, ale z nějakého důvodu jsou postavy nosáčů skvěle dynamickým duem, který z podprůměrné komedie dělají průměrnou road movie ()

-rooney-

Naposled jsem tento film viděl někdy snad kolem mých desíti let. Až do dneška kdy jsem si zakoupil originální DVD těchto dvou hochů kteří prožívají různé dobrodružství. I po letech musím říct že ten film prostě žeru. Film má pro mne super nádech který je doprovázen příjemným soundtrackem. Vskutku někteří herci vypadají velice zvláštně,ale zase o to je to zajímavější ´=D. ()

Barybal

Dva nosáči tankují super jsem viděl v roce 1989 a naprosto královsky jsem se bavil, nešlo o to, že je to ze "západu", ale prostě se mi to líbilo, jako komedie, byly tam fajn hlášky a také jsem tam viděl známá místa, neboť jsem v DDR měl příbuzné, tak jsem byl v muzeu BMW i na jiných místech, která film zachycuje. A i po těch letech, když ten film vidím, moc rád se na něj podívám, protože zachycuje dobu, kdy to v Německu bylo příjemné, v osmdesátých letech bylo Německo jiné a z toho filmu dýchá velká dávka nostalgie... Navíc, některé hlášky v naší rodině už prakticky zdomácněly, například - "Udělám Ti indiánskej žebřík" a nebo "Co je tohle?""To je superrypák." A podobně. Hodnocení pěti hvězdami je poněkud nadnesené, jsou to pro mě tak čtyři a půl, ale z nostalgie, ta půlhvězdička navrh... ()

Smouk

Když jsem to viděl v 80. letech coby školák, celej jsem z toho jásal. Když jsem to viděl nedávno znovu, úplně jsem se děsil jaká neskutečná KRAVINA to je. ()

JARDAHONDA

Jako malý kluk jsem tento film měl opravdu rád. Když se na něj dívám dnes, tak zjištuji, kde byl tehdejší filmový vývoj.. Přesto vše pořád pobaví *** ()

PORTER44

Další díl supenosáčů je docela zábavný a vtipný.I když některé situace se moc nepovedly ale mašiny byli pěkný,je to docela zábava na osmdesátý léta. ()