Hladová srdce

• Itálie Hungry Hearts (více)

Jude je Američan, Mina je Italka. Oba se náhodou potkají v New Yorku. Následuje bouřlivý milostný románek, vezmou se a Mina otěhotní. Mladému páru tak začíná zcela nový život. Od prvních měsíců těhotenství Mině silný mateřský instinkt napovídá, že pod srdcem nosí výjimečné dítě. A protože má až přehnaně blízký vztah k přírodě, začne jako posedlá syna chránit před škodlivými elementy z okolního světa a snaží se uchovat jeho naprostou čistotu. Jude se nejprve z lásky nechává Minou vést, ale jen do té doby, než stane tváří v tvář hrozivé pravdě: syn přestal růst a jeho život je v ohrožení. Jude musí rychle zakročit. A tak mezi ním a Minou vypukne vše prostupující boj plný podezírání a roztrpčenosti, který, přes zoufalou snahu najít řešení, nakonec vede k otevřené emocionální konfrontaci. (Cinemax)

hony23

Pokud se s dívkou seznámíte tím způsobem, že s ní uvíznete na hajzlíku, který jste zrovna zamořili tím nejsmradlavějším odérem, nemůžete se divit, že ona dívčina věnuje zbytek svého života detoxikaci sebe i vašeho potomka. Kupodivu však k zdravému vývoji dítěte nestačí pouze její láska, ale musí i někdy jíst, což si ta pizda přes všechnu tu alternativní výchovu neuvědomuje. No řeknu vám, už jsem dlouho neměl nakovou chuť někoho skrz obrazovku kopnout do držky, jako při pohledu na tu šiblou dylinu, která si odmítala připustit, že její dítě umírá na podvýživu a že všichti ti zlí doktoři se jí snaží pomoci... ()

axcris

Drama ako ušitá pre novorodičov. S mierami šialenej matky, ktorá neverí doktorom a ani žiadnemu prístroju s tehotenstvom spojením. Jej cesta je cesta prírody a “života“. Svojho syna bez mena napcháva Pure olejčekom, ktorý mu nedovoľuje sa vyvíjať. A preto sme tu my muži aby sme tomu zabránili. Pokiaľ to bohužiaľ ale na koniec nedokážeme, príde na rad naša šikovná, dobre vychovaná matka. Ona jediná spraví ten razantný krok. My citliví muži by sme to nedokázali, lebo láska. V Hungry Hearts je hlavným kameňom A. Driver. Vo filme pôsobí ako jediný tak, ako by v skutočnosti pôsobiť otec mal. Bezpečne. A. Rohrwacher niečo chýba. To niečo, čím by ma presvedčila prečo stratila rozum a dala sa na cestu veganstva. Po čom sa jej celá povaha zmenila, kvôli čomu. Originálna téma, dobre zahrané, chýba mu len lepšie natočenie. Takto naň bohužiaľ dozajtra zabudnem. ()

fafejt001

ÚVOD na wc síla , smrad pomalu lezl i z plátna . Dobře postavený příběh a cenu za vedlejší výkon pro dítě . Bylo opravdu božíííííí . VÝBORNÝ FILM . ()

Vieriq78

Film ktorý ma pre mňa odpudivý príbeh so šialenou ženou na čele je ťažké akokoľvek hodnotiť. Tá skvelá kamera v kontexte premindrákovanej matky vegánky pri ktorej je kýchnuť hriech brala všetko do detailu tak že som mala pod kožou nazbierané absolútne zhnusenie a chuť vypnutím telky dať anorektickej ťapši riadnu facku. Nakoniec som to ale so zaťatými zubami dopozerala. Filmarsky fajn, inak nikdy viac. A tak skvele to začalo.. 3+ ()

SuzieS

docela neuveritelne, nesympaticke, cernobile postavy. Dej prakticky nulovy, zapletka by stacila tak na 20 minutovy fil ()

Dr.dogous

scénář 2 režie 3 herci 3 výprava 2 celkem 10 hodnocení celkem 50% Hysterická, úzkostná matka to nejhorší pro osud dítěte. ()

gatuso

Slunickarska veganka, totalne mimo realitu. Chlapik do toho sel hopem aniz by vedel s kym ma tu cest a pak se resi takove problemy. Trochu drasticke vyusteni ale kdyz neni zbyti... ()

Jizwa odpad!

Když žena nechce naštěkat do boudy, mělo by se to respektovat. Bylo to asi tak ohavně nudný jako hlavní protagonisti a ani badass tchýně tomu nevydělá jedinou hvězdu. ()

demovka

Otázka zní Hodnotit to dle toho, jak je to udělané či dle toho, jak bych to doporučila ostaním. Udělané je to zajímavě a artově. Film nastavuje zrcadlo dnešní společnosti, která v mnoha věcech přehání. Znám mnoho maminek, které s dětmi opravdu nechodí mezi děti, abych se chránily před infekcemi a neposilovali imunitu. Znám mnoho veganů, které jsou přesvědčeni, že taková strava je dokonalá pro vývoj dítěte. Znám mono můžů, které neregistrují, když žena řekne ne. Znám mnoho lidí, kteří neřeší správně své problémy, posléze to končí nějakým extrémním případem jako v tom to fiilmu. Ale ruku na srdce byla to nuda a moje akční filmy milující polovička by usnula si po 10 minutách. Co se týče doporučení, maximálně bych to doporučila těm, co věří, že naše tělo potřebuje jen zrní a výhonky. Celý film, společně s ostatními komentártory, jsem měla chuť tam vtrhnout a dotáhnout Mínu (Alba Rohrwacher) k psychiatrovi. Takže musím kladně ohodnotit herecké výkony všech. ()

damatuza

Nemyslim, ze je to film o nebezpecenstve veganstva, ale o nebezpecenstve chorej mysle. Sam doktor vo filme sa jasne vyjadril, ze na tom, ze neje maso, nie je nic zle, pokial ma dieta vyvazenu stravu a dostatok proteinov. Nemyslim, ze je to film obhajujuci len a len lekarov a modernu medicinu. Skor poukazuje na to, ze veci netreba hrotit ani z jednej ani z druhej strany. Nie sme masozravci, vegetariani, vegani....sme vsetci ludia, a ludom moze obcas preskocit bez ohladu na to, aku stravu preferuju... ()

Aerilynn

Na mě tohle nějak moc nezafungovalo. Drblá mamka co odmítá krmit nejen sebe, ale i dítě a starostlivý otec co se snaží ze všech sil nejdříve zachránit manželství a rodinu a pak alespoň dítě. Úleva v podobě konce, kdy se babička dítěte rozhodla se vším udělat rázný konec, měla přijít dříve. ()

Montmorency

Když si vemete za manželku zvláštní, vyjímečnou osobu, tak to nemusí pokaždé dopadnout dobře.....Krásně rozehrané drama, utnuté radikálním koncem ()

omega_SK

Horkoťažko dopozerané a bude ma to strašiť poooooooooriadne dlho. Horror čo i len na to pomyslieť. Keby som mal také čosi zažiť v reále, tak neviem-neviem, či by som to dokázal "rozdýchať". TFUJ ho! Mimoriadne hnusná situácia. Ak by som si MUSEL vybrať jedinú zo štyroch postáv, tak fakt neviem, ktorá voľba by bola menej hrozná. Vyhladované mimčo? Pošahaná mamča? Bezradný tatík? Zúfalá bábí? No brrrrrrr, jedno horšie ako druhé. ()

lineker

Určitě zajímavá látka pro natočení filmů. Lidí, kteří se zhlédli ve zdravém způsobu života je kolem nás čím dál více. Ale stejně jako u jiného platí, že nic se nemá přehánět a tím spíše pokud svým počínáním ohrožujete nejen svoje zdraví, ale zdraví i někoho jiného. A ten jiný se prakticky nemůže bránit. Dítě v rukou Míny se stalo oběti její vlastní paranoii, bez jakékoliv možnosti obrany. Když je navíc otcem dítěte relativní slaboch, který si nemůže vybrat mezi láskou k duševně nemocné ženě a svému malému synovi, může být zaděláno na tragický závěr. ()

ramirez5

Kam zmizli všetci psychiatri z New York CIty? Žial, to nikto nevie, preto je potreba duševne chorú matku zabiť. Dej pekný, kamera v prostrednej pasáži skvele sadla k až halucinogénnemu správaniu matky. Slabšie **** ()

space weaver

Výchova čerstvě narozeného dítěte matkou, která byla přesvědčena, že jen ona ví, co je pro její dítě nejlepší. Komediální a sakra vtipný začátak, kde se seznámí Jude s Minou je skvělým kontrastem tomu co následuje dál. No hezké to nebylo....Absolutní propad do temnoty vlastních představ o tom co je správné. ()