Režie:
Charles JarrottKamera:
Paul BeesonHudba:
Ron GoodwinHrají:
Alastair Sim, Tom Laughlin, Gorden Kaye, Chloe Franks, Geraldine McEwan, Jeremy Bulloch, Peter Geddis, Duncan Lamont, Ian Hogg, Maurice Colbourne (více)Obsahy(1)
Tři děti se vydávají na nebezpečnou cestu za záchranou několika životů krásných poníků.
Píše se rok 1909. Do Anglie přichází nová technika, která by měla pomoct místním rolníkům a nahradit tak alespoň částečně koňskou sílu. Tento osud by měl stihnout i několik krásných poníků, jejichž životy jsou ohroženy díky světovému pokroku. Naštěstí jsou tu tři děti se srdcem na správném místě, kteří se vydávají na nebezpečnou cestu, na jejíž konci je čeká krásná odměna.
(HBO Europe)
Hrají
Alastair Sim
Velká Británie
Nejlepší filmy:
An Inspector Calls (1954)
Scrooge (1951)
School for Scoundrels (1960)
Tom Laughlin
USA
Nejlepší filmy:
Tea and Sympathy (1956)
Pouť zatracených (1976)
Billy Jack (1971)
Gorden Kaye
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Mnoho povyku pro nic (1984) (TV film)
Brazil (1985)
Žvahlav (1977)
Chloe Franks
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Dům smrti (1971)
Malá noční hudba (1977)
Tales from the Crypt (1972)
Geraldine McEwan
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka (2005)
Padlé ženy (2002)
Robin Hood: Král zbojníků (1991)
Jeremy Bulloch
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Peter Geddis
Nejlepší filmy:
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Poslední upír (1993) (TV film)
Who Dares Wins (1982)
Duncan Lamont
Portugalsko
Nejlepší filmy:
Bitva o Británii (1969)
Murder at the Gallop (1963)
Vzpoura na Bounty (1962)
Ian Hogg
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)
Poslední údolí (1971)
Lady Jane (1986)
Maurice Colbourne
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Soupeři (1977)
Pokrevní příbuzní (1979)
Hitlerova SS: Portrét zla (1985) (TV film)
Prunella Scales
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Druhý nejlepší (1994)
Dalziel a Pascoe (1996) (seriál)
Rodinné sídlo (1992)
Derek Newark
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Kam orli nelétají (1968)
Masada (1981) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Richard Warner
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Jindřich VIII. a jeho šest žen (1972)
The Square Peg (1958)
Maurice (1987)
Donald Bisset
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Hercule Poirot (1989) (seriál)
Bídníci (1978) (TV film)
Ragtime (1981)
Leslie Sands
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Smrtelný případ (1967)
La Fleur de l'âge (1965)
Záhada Sedmi ciferníků (1982) (TV film)
Peter Barkworth
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Kam orli nelétají (1968)
Tajemný protivník (1983) (TV film)
Generál Patton (1970)
James Marcus
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Mechanický pomeranč (1971)
Jana Eyreová (1983) (seriál)
McVicar (1980)