Ethan (Joseph Gordon-Levitt), Isaac (Seth Rogen) a Chris (Anthony Mackie) jsou kamarádi už od dětství a jejich vánoční setkání se již dlouhá léta pravidelně mění v noc plnou nespoutaného hýření a bujarého veselí. Nyní ale stojí na prahu dospělosti, tradice se chýlí ke konci a poslední společná pařba by měla být nezapomenutelná. A proto je potřeba najít "Nutcracka Ball" - Svatý grál všech vánočních večírků. (HBO Europe)

Rathalos

Seth Rogen je poriadny magor,ale v dobrom slova zmysle,ten chlap to vie pekne roztocit a rozosmiat,ale v tejto sialenej vianocnej komedii mal super komplicov Josepha Gordona-Levitta a Anthonyho Mackieho,do toho hrala fajn hudba,co je zarukou,ze som sa vyborne bavil...:-) ()

Plechpetr

Čistě průměrná komedie. Některé pasáže byli fakt super, ale například Miley Cyrus byla příšerná. Bez finální scény bych se taky obešel. ()

Veronica27

Smutný a sám byl na Štědrý den,přátelé ho však vytáhli ven.Chtěli aby jak dřív byl veselý zase, proto ho ožrali v baru jako prase.Táhli to spolu a vypili nejeden korbel, ožrali se ....pak dělali bordel.Čekala jsem větší řachu, ale docela se to dalo ...docela fajn jednohubka. ()

CorteX^

Jak mi tohle mohlo uniknout?! Komedie, která zase trošku zvedá ze země - typu Prciček, Zahulíme uvidíme, Šéfů na zabití a Pařby ve vegas. Pecka! Doporučuju bejt podpořenej kapkou chlastu a troškou toho, co ve filmu tak dlouho sháněj :D. Z některejch scén jsem šel do komatu. ()

Hashirama

Netradiční rogenovská dramedie, která je fanouškovsky uvědomělá (narážky na Kubricka nebo Sám doma) a v práci s postavami až nečekaně vyspělá. V téhle vánoční pohádce jde o víc, než plejádu klasických fórků o honění a fetování. Tady hrdinové během jedné pouti na Louskáčkův bál, během které se vrací do své vlastní minulosti, dospívají, uvědomují si, co je v jejich životě důležité, a nečekaně předávají i lidskou message. Levitt se pro takové role narodil a už jen kvůli jeho "What the fuck..!" stojí tahle pohádka za to. Totálně feel good vánoční překvapení s jedním nezodpovědným chlapcem, co musí dospět, chlapcem, co sešel z cesty, židem se spoustou drog, co se bojí budoucnosti, a andělem, co prodává trávu. ()

Shredder

"That Jewish guy crucified the Messiah! Klasicka Rogenovka - trava, penisy, nabozenske narazky a dalsie osvedcene prvky. V duchu podobnych komedii ako Superbad ci Harold & Kumar sa nase trio vydava za nocou plnou zabavy, aby sa stali obetami neocakavanych sialenych situacii. Ako relaxacna komedia na vecer to funguje skvele, najde sa par dobrych vtipov, ale zas sa neda tvrdit, ze by som sa chytal cely cas za brucho, alebo zeby Rogen a spol. prisli s niecim novym. ()

liberita

Seth Rogen s neobvyklou hereckou partiou, hoci kamoš James Franco sa predsa len mihne pár zábermi. Po dramatickýchh úlohách ma potešilo zase raz vidieť Josepha Gordon-Levitta v humornej pozícii a prekvapila účasť Miley Cyrus a Michaela Shannona. Night Before dobre pobaví, hoci je s ňou trochu problém v nevyváženosti, film má scény spôsobujúce záchvaty smiechu a potom ďalšie, ktoré by ste radšej pretočili. Zaujalo ma využitie ducha Vianoc (minulosti, prítomnosti a budúcnosti) známe z Dickensa a pobavili hlavne patálie Rogena (obzvlášť tá v kostole). ()

neo250

Tak katastrofálny blbý a tupý dej filmu som naozaj dlho nevidel. Film patrí do kategórie Bčkových filmov, kde ten humor bol totálne nasilu točený. Jedinú hviezdu dávam za scénku v kostole, inak čistý odpad. ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Průměrný "pařmenský" film, který táhnul nadrogovaný Rogen. Obdivuju jak dokážou vystřídat za noc 15 různých míst, na mě jsou i 2 moc :D ()

boo-boo

Vianočná kalba plná drog a sprostej mluvy, ktorá sa zároveň snaží obstáť ako výpoveď o dospievaní, "konci mladosti" a sile priateľstva. Takto to mysleli? Čo do sprostostí je to dosť neškodné, sem-tam som sa dokonca aj zasmial a postavy mi boli sympatické, čo u Rogenových filmov nie je zas tak bežné. Ale podotýkam, že gro toho skutočne zábavného tu zabezpečil Michael Shannon! ()

Looka

80% až na závěr skvělá komedie. Nezapomenutelná scéna v kostele a Shannon jako marihuanový věrozvěst. ()

GameboyNES odpad!

Kde jsou ty časy kdy huličský komedie byli vtipný?! Netočil to náhodou Troška? Bylo to stejně trapný a teplý jako jeho sračky.... ()

IvonaK

Chtěla jsem se naladit na štědrý den a jak jsem se v roce 2019 dívala na film Městem chodí Mikuláš, tak jsem se rozhodla zkusit tohle. A v uvzovkách scénáristovi můžu ironicky poděkovat. Takto zprasit vánoční atmosféru orgiemi, drogami, chlastem, nedůstojným chováním, sprostými slovy.. No, film který se zajisté vysílá po 23.00 hodině, odehrává se to v době vánoc, ale kdo se těší na štědrý den jako já, tak ať se na tuto bizarní sra*ku opravdu nedívá. ()