Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sestra Pavla Krýzla, dobře situovaného důchodce a starého mládence, přijde oznámit, že se její bratr nevrátil z třítýdenní dovolené na Filipínách. Jana Vinická to nechá prověřit a zjistí, že Krýzl před třemi týdny nikam neodletěl. Vyšetřování vede ke zjištění, že Krýzl díky své dobré finanční situaci půjčoval peníze. Mohlo se tedy snadno stát, že mu někdo z dlužníků nechtěl nebo nemohl dlužnou částku vrátit. Důležitý zvrat ve vyšetřování nastane, když Krýzlova sestra, která se zajímá o psychotroniku, přinese na policii anonymní dopis od „posla ze světa mrtvých“. Ten naznačuje, kde by mohl být Krýzl ukrytý. (TV Nova)

(více)

Recenze (8)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poměrně náročný případ, tentokrát trvalo nejdéle najít tělo, pak už to šlo po drátkách. Druhým případem je zloděj batůžků, které jim na elektrokole bere na jejich vycházkách Šumavou. Ale bodří poldové si vždy vědí rady a i tady si poměrně originálně poradí. Asi zatím nejlepší díl. ()

j.sorensen odpad!

všechny recenze uživatele

Na náhodu jsem si pustil tenhle jeden díl a už se vůbec nedivim, proč je národ v duševnim a morálnim rozkladu, když 30 let sleduje a žere tuhle stanici. Uniformovaní policisté, bez jakýhokoliv povolení, příkazu, prohledávají dům a dokonce ani neváhají, přeházet hromadu uhlí. Vyšetřovatelka si nakráčí do banky, opět bez povolení a hned ji ukážou bankovní schránku. "Plán je následující", policajt ukazuje kolegovi plánek zásahu, dva body spojený čarou a šipkami vyznačený směr, kudy cyklista zloděj pojede, geniální. Policajt nakráčí do bytu podezřelýho a bez jakýchkoliv skrupulí, mu vytře sliny z pusy. A nakonec, jako neotřesitelný a nevyvratitelný, jediný důkaz, kůže za nehty, tak určitě. Tomuhle může dát víc než jednu hvězdu (ta příroda je vážně pěkná), jen naprostej dement a retard. Pět, jen bytost z jiný planety... ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Že byl pachatelem zoufalec a policisté nemají moc pod čepicí, ještě nedělá z případu totální hloupost. Vražda byla opět na druhé koleji, navíc pachatel se prozradil sám. Mě ale baví lidi a drobné epizody z jejich života. Cyklista, pivko, masér... Prostě obvyklá pohoda. ()

Galerie (30)

Reklama

Reklama