Serge Buren (Jean Reno) je legendární polda, noční můra všech kriminálníků. On a jeho policejní tým mladých kolegů vyznávají trochu nevšední vyšetřovací postupy. Mezi jejich osvědčené a oblíbené metody patří přepadovky a výslechy zadržených s použitím baseballových pálek. S oblibou ignorují pravidla v průběhu velkolepých zatčení. Jejich práce je více než efektivní a výsledky jsou brilantní. Jenže jejich nadřízení začínají mít dojem, že kovbojové nemají u policie co dělat a jako supi čekají na jakoukoli chybu. Na pařížské scéně se objevuje gang lupičů, kteří neuvěřitelnou rychlostí vykrádají banky a klenotnictví. Bohužel jsou po zuby ozbrojeni automatickými zbraněmi a na jejich konto během loupeží přibývá brutálních vražd. Buren a jeho jednotka musejí použít veškerou vynalézavost a všechny své metody, aby se pokusili šílené zločince zastavit... (Bioscop)

Rhod

Slabý film. Jeana Rena si viem predstaviť aj v lepších akčňákoch, ako je toto. Nudné, bezvtipné, otrepané, zbytočné časti vo filme. Nebavilo ma to, ale nebol som až tak sklamaný, pretože som od toho ani veľa nečakal. Francúzi asi začínajú točiť filmy na nový spôsob, zoberú si 5 resp. viac amerických filmov, a na základe ich spojenia vytvoria film nový francúzsky. Inak si to predstaviť neviem, pretože vopred jasný záver, na konci zranený hlavný hrdina a páchateľov dostanú len tak tak v posledných minútach filmu ... staré, to už poznám ... ()

topvideo

Tak toto, s nesympatickým Janom, si vyslúžilo druhú polovicu pretočiť zrýchlene cez obraz. /verbal to opísal krásne/ ()

Sharlis

Nudiť sa nebudete, film má tempo, ale nič viac nemá. Prestrelky su suché a nezáživné, bitky prestrihané. Príbeh slabý. No aspoň to má tu akciu, a tak film sype v slušnom tempe. Takmer som dal 3, ale v porovnaní sú podobné filmy na vyššej úrovni, ktorým som už 3 dal a tak tento zhodím ešte nižšie. ()

blekekeke

Tohle si prostě na stará kolena Reno nezasloužil. Jako nikoho jiného mi líto není. Vůbec nechápu, proč do takové béčkoviny šel. Hypotéky má už snad splacený. Tak ono jako mám rád takové ty krimi komedie z bankovních loupeží, takové ty gang sem, gang tam ... ale i přestřelka musí mít nějakou kulturu. Všichni nejsou jako Arni, kterému lze komandovskou nesmrtelnost uvěřit :o) ()

bonovox

Stará poctivá francúzska kriminálka na čele zo stárnucím Remom. Dobre zvládnuté akčné scény sú taktiež potešitelné, ideálny film na piatkový večer. ()

Kozlowski8

Jean Reno a jeho parta kovbojů. Ne, nejsme na divokém západě, jsme v současné Francii a ti kovbojové jsou příslušníci francouzské policie. Absolutně nepřesvědčivá béčková záležitost, kterou nevytrhne ani stále docela charismatický (i když odulý a obtloustlý) Reno, ani přitažlivá Caterina Murino, ani několik vydařenějších, dobře technicky zmáknutých scén. 40 %. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

TesterX

Uz uvodni akcni tuctova scena okorenena vymastenou rockovou skladbou prinesla akorat tak bolehlav, ktery postupem casu jen zesiloval. ()

commit

Francouzská řídká stolice ze života komiksových poldů. Jean Reno by se již měl držet jen poklidných rolí dědečků. Všichni se z něj snaží udělat ve filmu drsňáka, až z něj udělali totálního kokota. Něco tak ubohého může skutečně natočit jen francouz. ()

Nathaniel8

Akce místy fajn. Reno trošku tlustej, ale taky fajn... nic moc se nedá tomuto filmu vytknout, ale bohužel ani pochválit. Takže dobrý. A to je za 3. ()

Motherlovebone

Tak já doufal a věřil. Ale nakonec to byla nuda v Paříži. Obzvlášť závěr byl spíchnutej hodně horkou jehličkou. A to se tu proslýchá, že frantíci umí točit detektivky. Bejvávalo! ()

knoxwile100

Francie, akční krimi, Jean Reno. Ideální film na středeční večer. Zdání tady ale klame. Už na úvodní akční části mi něco nesedělo. Především to dost špatné, troufám si říct že až amatérské, zpracování rvaček, kde pěsti létají 30 centimetrů od ksichu, a přesto rádoby profi gangstři padají k zemi. Jean Reno mi po prvním záběru, s tím jeho hrozným plnovousem připoměl Krakonoše. A jelikož jsem jako malý Krakonoše pravidelně sledoval ve večerníčku, tak vím, že v žádném díle Anče Krakonoše za bar na francouzáky netahala a to Krakonoš neměl charizma týden přejetého čolka na vyschlé dálnici mezi Rumunskem a Maďarskem, jako měl tady Reno. I přes to, že film má relativně rychlý spád se mi u toho chtělo spát. Scénář jak do dalšího dílu Kobry 11. Slaboučké béčko... ()

Unrealik

Jsem ten film už určitě viděl. Asi jsem předtím zapomněl dát hodnocení. Možná by to po prvním podívání bylo za tři hvězdičky. Teď po opětovném jsou to dvě. Tak úprava, hodnocení jsem dát nezapomněl, tohle je předělávka filmu Inspektor Regan, která se mi líbila více. Po šesti letech jsem to viděl znovu, zvedám hodnocení na tři hvězdičky. ()

joker211

Jean Reno stárne a je to poriadne vidieť, ale na jeho hereckej kvalite to neuberá. Tento film je príjemnou večernou oddychovkou s humornými vsuvkami a to zaistí, že sa počas krátkej stopáže nebudete nudiť. ()