Serge Buren (Jean Reno) je legendární polda, noční můra všech kriminálníků. On a jeho policejní tým mladých kolegů vyznávají trochu nevšední vyšetřovací postupy. Mezi jejich osvědčené a oblíbené metody patří přepadovky a výslechy zadržených s použitím baseballových pálek. S oblibou ignorují pravidla v průběhu velkolepých zatčení. Jejich práce je více než efektivní a výsledky jsou brilantní. Jenže jejich nadřízení začínají mít dojem, že kovbojové nemají u policie co dělat a jako supi čekají na jakoukoli chybu. Na pařížské scéně se objevuje gang lupičů, kteří neuvěřitelnou rychlostí vykrádají banky a klenotnictví. Bohužel jsou po zuby ozbrojeni automatickými zbraněmi a na jejich konto během loupeží přibývá brutálních vražd. Buren a jeho jednotka musejí použít veškerou vynalézavost a všechny své metody, aby se pokusili šílené zločince zastavit... (Bioscop)

rublik05

Antigang je hodně průměrný akční film, který sází především na akční scény a herecké obsazení. Jean Reno však již dávno není tím charismatickým drsňákem, jakým býval ve svých nejlepších letech. Teď už je spíše nemotorný stařík, který se sice snaží, ale mladší herečtí kolegové ho ve výkonech suverénně předčí. Kromě něj je film plný spíše neznámých herců, kteří nepodávají nějak extra velké výkony a jsou dost nevýrazní. Jediná světlá výjimka je snad jen Alban Lenoir. Příběh jako takový je velmi jednoduchý, bez nějakých velkých zvratů či dramat. Je však plný vcelku povedených akčních scén a přestřelek. Nicméně celkově na mě film působí dost laciným dojmem, postrádá kvalitnější scénář a dialogy a prakticky nemá čím diváka zaujmout. 4/10. ()

DaveSmith

Tenhle film má jedno velký pozitivum, který vyvažuje všechny zápory. Vzhledem k tomu, že má jen nějakejch 90 minut, nestihne vás ani na chvilku nudit. A přesně tohle od akčňáku čekám na prvním místě. Nerušovanej příval (často i nelogický) zábavy. Na druhou stranu bych dal lepší scénář dohromady v pátek večer po návratu z hospody. Nejde ani tak o dialogy, jako o celkovej příběh. Akce je pak dělaná na nižší rating a je to znát hlavně u přestřelek. Zato souboje mají grády. Trojka i za vtipnýho Lenoira. ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Zábavný, francouzský "SWAT" tým á la Postradatelní. Skoro polovina jsou dobře natočené přestřelky, nebo rvačky bejsbolkou a beranidlem, bavil jsem se. ()

Shitonit

Barevný, blejskavý, střílecí...hovno. Reno by měl jít do obchoďáku, koupit si tam skleněnou rakev, lehnout do ní a nechat si za pokukování debilů nechat vyplácet dukáty. Jinak nás asi bude vopruzovat dalších sto let? Copak kurva nemá dost, že se musí takhle ztrapňovat ?? Děj.: Poldové se mydlej s lumpama, bum bác letí lump do kouta, kurva polda vždy vyhraje. Megazpomalený a zvopakovaný scény, blikavý světla aut a kecy vo hovnech. Přidáme trochu zmatků, nachčijeme do toho nesmyslně odolný protivníky, umění alá Kungfu panda a je z toho právě taková psí sračka jako jest ......... Antigang. Spíš Antihovno by se to mělo jmenovat. Nebo Anihovno ! Sráči zkurvený ! Jít na to do kina a pak sejmout za trest promítače. Howgh. ()

papadoce

Jésus Mary Joseph. Francúzska béčková produkcia v darčekovom balení. Starý Leon ako drsňák Rick s bandou phallus et prostituées potláčajú zločinnosť v romantickom Paríži. So stupídnymi dialógmi sa nás snažia presvedčiť, že reumatický sedemdesiatnik môže dopoludnia trieskať hrubokrkých a večer prášiť hnusnú šéfovu štyridsiatku, alebo, že malý zmrd s bejzbolkou a kopom z otočky môže rozflákať násilnické bobuľové svine. Nad akoukoľvek stupiditou v tomto filme vyčnieva Francúzsky Dr. Alban. To je tak hnusný neherec, že kopnúť ho do tváre je to najmenej, čo môžete pre svet urobiť. Ja teda rozhodne nie som jeden z tých, čo očakávajú zakaždým based on true story, ale tieto “policajné metódy” boli natoľko trápne, že aj žabožrút by sa mal hanbiť. Keby to aspoň nehrali na reálne vnímanie francúzskej polície. Ale, .... udržali na uzde pre béčka odsúhlasenú minutáž, Reno je sympaťák v každom filme a ani tá akcia nebola celá z kanála (len väčšina), takže odpadu sme sa nateraz vyhli. So sympatickejšími hercami (pre Rena táto poznámka neplatí), to mohlo byť ďaleko kukateľnejšie. Bralo sa to príliš vážne na to, o akú p******u šlo, preto nedám druhú. ()

intro

Jean Reno sakra pořád umí. Antigang je poctívá akční podívaná. 90 minut jsem královsky bavil. Můžu jen doporučit. 70% ()

regentor

Stárnoucí Jean Reno se ve snímku pokusil vzkřísit postavu Leona, tentokrát na druhé straně zákona. Pokus se nezdařil. Film je naprosto tuctovým vyprávěním o speciální jednotce pařížské policie která nemá velitele zato hodně gangsterů v ulicích. Jednoduchá zápletka , laciné akční scény a milostný trojůhelník v řadách příslušníku jednotky nejsou žádnou inovací v žánru . Hlavní padouch je sice herecky obsazen známým jménem ale jeho výkon je matný a poslabší jako celý film. ()

johnsnow

Vydarený počin. Francúzi dokážu točiť akčné filmy a keď priberú i parádneho Rena tak vznikne takáto bomba žranica. Nemôžem si pomôcť ale tá linka s tou Renovou frajerkou je odkopírovaná od podobného britského filmu.15. 1. 2019. po zistení že nielen tá scéna z parkoviska a tá linka s tou babou, ale takmer celý film je skopčený z o tri roky staršieho britského počinu znižujem 3* ()

DJ Kritik

Nemilosrdní je úplne skopírovaný film The Sweeney . Je až neskutočné, čo všetko sú schopní niektorí režiséri zmrzačiť. Francúzov mám rád, ale anglický originál mi chutil viac. ()

Alpo

Jako velký fanda J.Rena jsem si tento film samozřejmě nemohl nechat ujít a musím říct, že i když se jedná o remake UK filmu Sweeney, tak se na film dá koukat. Rozhodně si francouzi s béčkovým scénářem pohráli mnohem lépe než ostrovani před 4 lety a i herecké obsazení bylo podstatně zajímavější. Taková příjemná jednohubka. Nic víc ale sni nic míň. ()

Lucius55

Jako efektní popkornová jednohubka opravdu dobré! Solidně natočené fight-scény, dobrý soundtrack... To bych ovšem nesměl vidět původního britského Sweeneyho - tomu stačilo o poznání míň akce a (často až zbytečného) humoru, aby vytvořil atmosféru a dojem, o kterém se Nemilosrdným může jen zdát. Kdyby "frantíci" tolik netlačili na pilu, udělali by líp... ()

airmato

...tak takyto zbytocny film som nevidel ani nepamätam...nemalo to snad nic...okopirovane vyborne Sweeney a plytko natocene so slabuckym Renom...a to ja Rena mozem...dopozeral som so sebazaprenim a urobil som chybu...ten zaver je naozaj zly... ()

unrocker

Francouzska akcnarna pro pohodovy večer... zajimave obsazení docela dobry příběh a pěkně natočené přestřelky... kdo se se chce podivat na jednoduchy ale i tak zajímavý akcni film nevahejte... :) ()

Fajt

Kdo mohl režírovat a natočit tak stupidní přestřelky. Kapitán Klos i Jerry Cotton se musí červenat co toho ještě nedokázali. Koruna všeho je nemožně zvolený dabing Jeana Rena, telecí hlas, který zde vládne, je k zoufání. ()

miki68cz

Mimořádně povedená detektivka, které k dokonalosti scházelo tak málo. Kdyby měl režisér více času, mohl postavy více rozvinout. Dalším problémem je až neuvěřitelně vychýlená muška při přestřelkách. I přesto všechno byl film sympatický atmosférou, hereckými výkony i vtipnými hláškami. Vřele vám jej doporučuji, pro mne příjemné překvapení. ()