Serge Buren (Jean Reno) je legendární polda, noční můra všech kriminálníků. On a jeho policejní tým mladých kolegů vyznávají trochu nevšední vyšetřovací postupy. Mezi jejich osvědčené a oblíbené metody patří přepadovky a výslechy zadržených s použitím baseballových pálek. S oblibou ignorují pravidla v průběhu velkolepých zatčení. Jejich práce je více než efektivní a výsledky jsou brilantní. Jenže jejich nadřízení začínají mít dojem, že kovbojové nemají u policie co dělat a jako supi čekají na jakoukoli chybu. Na pařížské scéně se objevuje gang lupičů, kteří neuvěřitelnou rychlostí vykrádají banky a klenotnictví. Bohužel jsou po zuby ozbrojeni automatickými zbraněmi a na jejich konto během loupeží přibývá brutálních vražd. Buren a jeho jednotka musejí použít veškerou vynalézavost a všechny své metody, aby se pokusili šílené zločince zastavit... (Bioscop)

subic

Jean Reno hraje už staršího podlu, který velí ale mladšímu týmu. Je to točené podobně jako nějaký díl Kobry 11, takže kucí tam běhají, skáčou, perou se a střílí a dojde taky na baseballky, oni ti jejich oprotivníci taky nejsou žádná ořezávátka. Na kino je to slabší, ale v té televízi se na to dá normálně dívat. ()

ostravak30

Určitě je osvěžující vidět nějaký akční film zase jednou z Evropy, protože těch amerických je dost a dost. Největší lákadlo je jistě Jean Reno. Hlavním tématem jsou policisté, kteří mají trochu...no...nemorální metody. Ale účinné. Já jsem přesvědčen, že kdyby mohli policisté používat stejné metody jako jejich protivníci bylo by nám ostatním ještě bezpečněji. Občas to ale odnese nějaký ten grázl, jaká škoda, což bohužel nedělá dobré jméno policii u veřejnosti. Je otázka, kdo je tou veřejností, protože každý by změnil názor, když by byl v ohrožení jeho život. Snímek kombinuje akční a bojové scény s humorem sobě vlastním. Policisté se většinou chovají jako akční hrdinové, vedle toho ale nezapomínají ani na dost nelogické chování. Není to vyložený průšvih a zřejmě tu jsou ambice konkurovat velkým americkým bijákům ve stejné kategorii, ale pořád tomu něco chybí...možná propracovanější příběh, chytřejší a zákeřnější padouši...tihle jsou jen brutální. ()

ruzmim

Za mě pecka. Byl jsem na premiéře v Lucerně a krom sedaček na kokot, elevace na kokot, vzduchotechniky na kokot byl z filmu čupr zážitek. 90 minut se dnes už moc nenosí a přesto tam pro mě bylo vše podstatné. Někomu to sednout nemusí (viz Vančura), ale já tam vidím přesné opaky. Reno ve svých 67 asi opravdu nebude předvádět sprinty a nejsou ani potřeba.Má prostě charizma a tak si může "milana" dovolit. Stejně tak i Alban Lenoir je v držce 100% komik. Francouzský humor se mi líbí a i zde to prostě sedí jak prdel na hrnec. Takový film kvituji daleko více, než filmy s Lamou Nílsenem. Za mě prostě 90% ()

Allgreen

Nemožno si nevšimnúť spoločné črty s anglickým "Sweeney"-m, no aj napriek tomu je v tom kus toho francúzskeho. Drsný Jean s hustou bradou to vie rozbaliť pekne natvrdo aj vo svojom pokročilejšom veku a jeho partia mu v tom solídne sekunduje. Vive la France. ()

DonBraso

Co to mělo znamenat?Jestli jsem si říkal,že to bude další film z řady "Made in Besson" tak nebyl.Ani jedna scéna,která by stálo za to vidět tenhle eintopf pohromadě.Je hezký,že je to akční film,neustále se střílí,otisku kulek na zdech proč ne,ale co naplat,když to vypadá přímo zoufale.Někdy je potřeba místo nábojů zapojit i hlavu a umět to natočit,což tedy určitě zde není ten správný příklad.Miliony kulek lítají jen tak na oko,akce mezi civilastama proč ne,zranění?Nula.Když si vezmete závěrečnou další kulometnou show,kde najednou to jde,když je někdo pět metrů od Vás a najednou jste od auta tak daleko,že se prostě někdo trefit musí.Tohle byla příšerná věc a do konce už jsem tajil dech,že jsem málem zkolaboval.Jean Reno tu plní misi,že je jen jménem na obalu filmu,protože kdyby hrál Alladina,tak veme koberec a jde od válu.Alban Lenoir se snaží něco utrousit,ono celkově se to snaží být vtipný jak krokodýl na Labi,ale přesně tak blbej ten vtip vždy je.Automobilová honička jedna a pak digitální efekt z řad kluka co si koupil počítač a má ho týden.Všichni jsou tam v pohodě,jeden to dává baseballkou,do toho music a choreograf si mne ruce,jak to vymyslel na h...o . Inu začátek se nesl ještě v dobré rovince,pak přišla zákruta a ke konci jsem si myslel,že už tam chybí jenom Depardieu a pronese "tohle v Rusku nemáme".30% ()

srolyma

Budu se opakovat, ale francouzská kriminálka je prostě pořád sázka na jistotu. Příběh je jednoduchý, film krátký, akční scény jsou vlastně jenom tři, ale i tak vládne spokojenost. Jediné, co mi moc nesedělo, byly ty mimopolicejní vedlejší linie – vdaná milenka, těhotná manželka apod., to by se hodilo spíš do seriálu, kde by se s tím dalo pracovat víc než v 90 minutách akčního filmu. Tady to bylo celkem zbytečné. ()

blondboss

Taká nenáročná akčná jednohubka, ktorú by som priradil skôr k tomu béčkovému močiaru akčných filmov, avšak pokiaľ neplánujete priveľa premýšľať a jednoducho si chcete trošku vypnúť, tak tento film nie je až taká katastrofa. Jean Reno už trošku nestačil s dychom, ostatné herecké výkony fajn. Dejovo samozrejme plytké, ale účel splnilo v šedom priemere. 55 % ()

moviefan4

Od režiséra som už videl jeden film a to La Horde a ten film nebol až taký zázrak ale pri Antigang sa dá povedat opak. Režisér sa prekonal a vytvoril zmes dobrej krimi komédie. Akčne scény boli super, humor dobre umiestnený a u mňa vždy fungoval, charaktery boli dobre napísané(len škoda že iba s pár z nich sme sa dobre zoznámili). Dej pre mňa nemal suché miesta a fičal ako mal. Reno bol super a dal zo seba dost na to aby som si ho užil. Jednu hviezdu dole musím dať za vela krát priam nelogicky riešených situácii ale inak je film solidne dobrý. ()

tchempi

Akční frantíkovská tuctovka, ve které jde o chlapáctví, ne o logiku. Staré časy tady symbolizuje všudypřítomný cigaretový kouř, nové časy všudypřítomné hipsterské plnovousy. Jean Reno byl, je a bude můj kůň. Ale objektivně... v 67 letech, s bolavou prostatou, která způsobuje kačeří chůzi, se už akční kousky moc dělat nedají. ()

argo.smile

Hned na zaciatku uvodnych titulkov a akcie som zistil, ze to bude krimi s prvkami hlaskujucej antigang bandy. Film ma nesklamal. Akcie fajn,hlasky tak isto. Druha premiera nebude, jeden x staci. ()

Saxos

Kvalita se zmítala mezi slabým kinofilmem, průměrným videosnímkem a jedním dílem ze seriálu Kriminálka made by Paris. Nic moc: ani jeden z herců neupoutal moji pozornost; všechno už tady bylo stokrát; všichni speciálně vycvičení, ale trefí se tak maximálně z jednoho metru; nekonečné zásobníky, jako vždy; tisíce ran, zničené auta, zdi, vše co jde, ale ani jeden čumil v okolí nepadne. ()

DJMaroko

Musím se přiznat, že to nebylo až tak stoprocentní a navíc mi J.Reno připomíná mého strejdu jak vizuálně tak věkově, ALE!!! Fakt jsem se skvěle bavil, perfektní hlášky, má to šťávu od začátku až do konce. Takový návrat ke klasice francouzského filmu. Až na ty pytle pod očima ...Reno táhne ti na sedmdesát to už nejsou filmy pro tebe. I když nebýt jeho málokdo by na to koukl. 97% ()