Serge Buren (Jean Reno) je legendární polda, noční můra všech kriminálníků. On a jeho policejní tým mladých kolegů vyznávají trochu nevšední vyšetřovací postupy. Mezi jejich osvědčené a oblíbené metody patří přepadovky a výslechy zadržených s použitím baseballových pálek. S oblibou ignorují pravidla v průběhu velkolepých zatčení. Jejich práce je více než efektivní a výsledky jsou brilantní. Jenže jejich nadřízení začínají mít dojem, že kovbojové nemají u policie co dělat a jako supi čekají na jakoukoli chybu. Na pařížské scéně se objevuje gang lupičů, kteří neuvěřitelnou rychlostí vykrádají banky a klenotnictví. Bohužel jsou po zuby ozbrojeni automatickými zbraněmi a na jejich konto během loupeží přibývá brutálních vražd. Buren a jeho jednotka musejí použít veškerou vynalézavost a všechny své metody, aby se pokusili šílené zločince zastavit... (Bioscop)

Matli

Po pár dnech ani už nevím o čem to bylo. Banda policajtů co si hrajou na policajty. Jediná věc, která mi utkvěla v paměti jsou přestřelky, ty jsou na dobré úrovní, možná kvůli počítačovému doladění. 38% ()

Untentrauer

Žánrově nevyjasněná fraška působící spíš parodicky, zejména díky velmi nepovedeným dialogům a akčním scénám. Reno pak, jako vetchý stařík s pytlema pod očima a shrbenou ťapající figurou tomu velmi ubírá a dodává celému filmu punc falše a grotesky. Příběhově to je klišé, je to, jako Bčko s hvězdou za kačku, která tomu má pomoct zvednout se ze dna, ale opak je pravdou. Ztráta času! ()

Raziel_cz

Francouzský akční film s Bessonovým úpadkem nezemřel. Jasně, je to béčko, ale přiznané a zatraceně zábavné. Jednoduchý příběh rámuje syrová atmosféra a parádní akční scény (a že jich je!), Jean Reno na to ještě pořád má a Alban Lenoir je mistrem nakládaček baseballkou. A navíc se to nebere příliš vážně a humorem to evokuje Smrtonosnou zbraň. V Rochera vkládám do budoucna velké naděje. Gareth Evans to není, ale přímočarou oldschoolovou akci zvládá perfektně. Zasloužená kultovka. ()

Hapretor

Akce fešná, děj odsýpá, herci dobří, herečky pohledné, sem tam povedený vtip, ... až na to, že je to neskutečná blbost !!! To mi k Frantíkům moc nesedí. ()

KNTRFKT

Prvních deset minut jsem si řikal, že Frantíci konečně upekli něco líp, než croissanty, ale nakonec mě úspěšně vyvedli z omylu. Jejich pokud o multikulturní žabomyší Expendables se totiž ani trochu nepovedl a ve výsledku to byla jedna velká trapárna. Celé to začalo, když jednoho deštivého dne vylezl Tristan z Francoisovy postele, nežně ho políbil na půlky a s lítostí si uvědomil, že do jejich vystěhování z bytu zbývá už jen měsíc. Kde budou pořádat mandingo party? Pak ho ale osvítil duch svatý a jeho napadlo, že by mohli splácat nějakou kokotinu pro nenáročného diváka, kterou obsadí aspoň jedným zvučným jménem. I tak se stalo, že povolali krále všech prostatiků, který by měl hrát už jen zdechliny v kriminálce Miami, a vtiskli mu chrakter Sláje, tedy nezničitelného kůl důchodce. Problém je ale v tom, že Stallone tráví ve fitku 5 hodin denně a stejný čas věnuje plastikám, tudíž se kýžený efekt prostě dostaví. narozdíl od Žána, který ten samý čas tráví pokoušením se o vytlačení těch pár kapek moči, co ho tak strašně pálí na šulínkovi a zbytek napojený na fastfoodovou stravu v tekutym stavu. Sice se domluvili, že záběr, kde by musel udělat pohyb rychlejší, než 2 km/hod by pro něj mohl být smrtelný a tudíž se omezili pouze na občasnou chůzi, ale zato zapomněli Rocherovi říct, že by Renoa neměl zabírat zrovna v době, když spěchá na hajzl, jelikož jeho chůze to přinejmenším připomínala. I splácali kuriózní bejkárnu s negříkem, vychrtlym rádoby hustym baseballistou, Turkem, Jamajčankou a Irem, ořezali jim dialogy a celý to natěsnali do něčeho, čemu chtěli řikat film. Film to sice byl, ale mě už ke konci jímala hrůza a při závěrečnym fajtu dvou bossů jsem se z pocitu trapnosti radši otočil. ()

BOURQUE

Remake filmu The Sweeney na francúzky spôsob. Nie je to zlý, ale pôvodná verzia bola lepšia. Je mi to ľúto Reno! Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

bararich8

Na jednu stranu celkem slušný a fungující francouzský humor, pěkný vizuální kabátek a místy hezká akce (baseballka mňamka), kterou pak stahuje dolů příběh, který jede přes kopírák tuctu jiných krimi. Jean Reno v pohodě. Výsledkem je pěkný průměr, který ale brzy vyšumí, 3* ()

FanKalEl

Strhujúce akčné krimi ktoré sa s nikým neserie a je dlhé 90 min bez nejakých zbytočných hluchých miest. Moja šálka kávy, čiže bavil som sa maximálne. Má to výbornú hudbu a excelentnú prácu s kamerou. Za tú krátku stopáž sa stihlo aj spoznať postavy ale napr. keď si spomeniem na finálny záťah kde aj v ňom používali pálku a oceľovú tyč tak to už bolo trochu päsť na oko, no inač okrem toho nemám fakt čo vytknúť ak privriem oko za tú miernu neoriginalitu. Napriek tomu ma Antigang milo prekvapil takže mi nestáva nič iné urobiť, než dať plný počet. (95%) ()

DAPDO

Z charismatického Leona a komisaře Niemanse se po letech stal trošku obtloustlý a zarostlý strejda, kterému dělá viditelně problémy chůze. Tak co čekat skoro v sedmdesáti. Reno ale chvilkama vypadá spíš než na velitele speciální jednotky jako někdo, kdo si stěží namaže máslo na chleba. Jeho speciální jednotka má zajímavý zvyky, nejvíc mě překvapilo, že si někteří členové berou na zásah proti ozbrojeným lupičům baseballky. A jiný kraj, jiný mrav, takže těhotná Mařena, co má za týden rodit, pošle svýho starýho, se kterým to čeká, ať ty ozbrojence najde a dá jim co proto. Mám rád francouzký akčňáky a krimi, tohle je ale o pořádnej kus pozadu, než na co jsem zvyklej. ()

Plechpetr

Jean Reno, jak bylo zmíněno ve filmu, opravdu zestárl. Na roli působí velice pomalým dojmem. Nicméně musím snímek vychválit. Ze začátku jsem se slušně bavil skrz narážky mladšího kolegy. Milostný poměr potěšil, ale nepřekvapil jeho konec. Předpokládal jsem Renovu smrt, avšak jsme se pletl. Jako celek hodnotím nadprůměrem. Příjemně to uteklo, prímové posezení u odpoledního lehárka. ()

kluzo

Reno je za zenitem, ale pořád to není takový trapas jako nové filmy se Segalem. Francouzi umí Béčka lépe než Hollywood. ()

Matt007

Docela škoda, čekal jsem víc. začátek jako Postradetelní pro chudý. Pár dobrých vtípků, ale jinak jsou Nemilosrdní bez nějakého většího nápadu. Za mě slabší 3* ()

TomStrom

Sakrblé, to je ale blábol, to se jen tak nevidí. Film dokonale potvrzující, že Jean Reno už je prostě odkecanej, protože už před deset let nedostal roli v čemkoli solidním, a tak bere zavděk i rádoby krimi se scénářem tak vymaštěným, že ho snad musel psát někdy ve věku dvanácti let maximálně. Milý vousatý Reno se snaží tvářit, jako že je drsnej polda, ale spíš jen tak smutně kouká a sleduje, co zas vyvede jeho jednotka (= banda šašků, která by při skutečné práci u policie těžko přežila první ostřejší zásah), pak jakože zachrání situaci a samozřejmě dostane hlavního záporáka, přičemž se nenechá rozhodit sražením autem, pádem z několika metrů nebo třeba salvou do neprůstřelné vesty, když mu hlavní záporák-humanista neprovrtá mozek ani jedinou kulkou, i když už má dědulu na lopatě. No prostě dvanáctiletí a reálná akce, to tak nějak nejde do hromady. Takže Jeane, navrhuju, abys přestal usilovat o zařazení do brakového žánru a nešel vstříc angažmá u Asylum Pictures, ale aby ses inspiroval u Depardieuho a dal se radši na chlast, oproti hraní v podobných slátaninách to bude jistě důstojnější podzim života. ()

ER

Jean Reno má už nějaký ten křížek na hřbetě a plnovous to ještě zvýrazní,takže ani "komické" vložky s ním nezabírají,jako např. ve Wasabi. Ale jakmile se kamera soustředí na jeho mladšího parťáka,pak je na co se dívat,především akční scény jsou výborné a je to v podstatě jediný důvod,proč vůbec se na film dívat. ()

bearmeedek

Filmů s předponou NE je dost a proto název Nemilosrdní splyne s ostatními a člověk si ani nevybaví žánr. Originální název Antigang zní sice až antikoncepčně, ale je daleko výstižnější. Dejme tomu, že film zařadíme do kategorie béčko a zde může figurovat na těch lepších pozicích. Policejní anti-gang pod vedení Jeana Rena je v podstatě také gang. Neohlíží se na předpisy a díky tomu funguje. Ve filmu je dostatek akce a dalšími plusy jsou závan staré školy a francouzská příchuť. Reno toho osobně sice moc nepředvede (což vyznívá vzhledem k jeho věku reálně), ale jeho přítomnost je jakýsi punc. ()

Acrobat odpad!

Extrémne nezaujímavo a lacne natočená hra na profesionála. Nesympatické komando smrti, stojace nad zákon je vovádzané do hysterických a emočne udupaných scén. Presaturovaný zlý vizuál dokladajú tzv. vzduchové boje a hlášky, ktoré trápnosť znásobujú. Či tam bol potenciál to neviem, ale nepríjemný pocit pri sledovaní bol od začiatku po koniec. (videné 09.05.2018, Archív JOJ cinema) ()

Likan7

Nepříliš dobré, nepříliš akční a příliš ukecané neakční béčko, které má sice občas solidní kameru a tempo při akci (když už nějaká přijde), je to celý ale hodně nudný a nezajímavý. Nepomáhá tomu ani Jean Reno se samopalem, který vypadá dost směšně. ()