Serge Buren (Jean Reno) je legendární polda, noční můra všech kriminálníků. On a jeho policejní tým mladých kolegů vyznávají trochu nevšední vyšetřovací postupy. Mezi jejich osvědčené a oblíbené metody patří přepadovky a výslechy zadržených s použitím baseballových pálek. S oblibou ignorují pravidla v průběhu velkolepých zatčení. Jejich práce je více než efektivní a výsledky jsou brilantní. Jenže jejich nadřízení začínají mít dojem, že kovbojové nemají u policie co dělat a jako supi čekají na jakoukoli chybu. Na pařížské scéně se objevuje gang lupičů, kteří neuvěřitelnou rychlostí vykrádají banky a klenotnictví. Bohužel jsou po zuby ozbrojeni automatickými zbraněmi a na jejich konto během loupeží přibývá brutálních vražd. Buren a jeho jednotka musejí použít veškerou vynalézavost a všechny své metody, aby se pokusili šílené zločince zastavit... (Bioscop)

Kubasino

Abych to zkrátil - pusťte si zrychleně první hodinku a poznáte, co se děje. Nechat to běžet real time js zbytečné. Poslední půlhodina je ale solidní nářez a vypadá to, že se celou tu dobu štáb hecoval, aby si nakonec vzpomněl, že fakt točit filmy umí (akorát Reno trochu pozdě). Takže najednou najede akce, kameraman začne přemýšlet, Lenoir si uvědomí, že může převzít otěže, hudba začne být dramatičtější...prostě mě mrzí, že to takhle nešlo od začátku... ()

zekon

Nejdřív to vypadalo jako konečněslušnáfrancouzská krimoška. Jenže co to pak bylo, těžko říct. Nesnáším když se něco tváří vážně a přitom jsou zásobníky bezedné a hlavně když člen speciální jednotky nepočítá střely a cvakne na prázdno když míří. Hrozná demence. Zvuk skvělý, akce slušná, logičnost a souboje trapárna 80. let. ()

chosan

Frantíci umí natočit dobrý akční film což se potvrdilo i tentokrát. Film je drsný, dobrý, realistický není moc věcí co mu vytknout dávám 75%. ()

Sedmilhář

Logika? Pro koho. Klišé? A on je snad někdo nevyhledává? Zajímavý scénář? V tomhle žánru? Béčko se vším všudy...stačí rezignovat na jakýkoli reál a je to ok....neměl jsem od filmu žádné očekávání...a vlastně celou dobu si říkal, že už to musí každou chvíli začít být lepší...a jediný pocit, co mi zbyl je otázka, proč to vlastně Reno vzal :( ()

zeromen

Reno, Reno, Reno.....Klasický a poctivý francouzský akčňák s výtečným francouzským hercem.....Ale má to své mouchy.//viděno na DVD: 75% ()

charles3

Film, který má spád, napětí, akci, humor a sympatické představitele. Celkový dojem dost sráží klišoidní poslední třetina, přesto výsledek hodnotím ****. ()

Sa.sa

Super přestřelky, akce, napětí a děj... Opravdu jsem rád koukal na tento akční film... Jean Reno neztratil nic ze svého kouzla a charisma! ()

kecal

Je to spíš komediální krimi. Jde o jednoduchý, přímočarý film, proti kterým nic nemám, ba naopak. Někdy si člověk chce odpočinout a užít si jednoduchou akční jízdu. Ta ovšem vzhledem k jednoduchosti, musí být precizně napsaná a natočená, což se tu nepovedlo. Pánové Tristan Schulmann a François Loubeyre nezvládli seškrábat ani tuto jednoduchou a v 98% obšlehnutou věcičku, na víc za to co na mě vyzvraceli v závěru bych nejrači filmu dal jednu a né dvě hvězdy, ale to by bylo k ostatní zúčastněným nespravedlivé. ()

hujerita

Škoda toho nemastného a neslaného scenára. Držať pokope to drží, ale ako sa hovorí LTT. Jeana Rena mám rád, ale toho policajta takmer akože drsného som mu neveril ani kúsok. Inak prestrelka v meste parádna a na konci total kravina. Na jedno pozretie ok a potom to padne do zabudnutia. ()

mdf

Před 20 lety by to byla asi pecka krimi,ale teď už obtloustlý,lapající po dechu (Jean Reno)nikoho neomráčí,miliony vystřílených nábojů,nikdo nezraněn,nápadně mi to připomíná 80.léta,ale má všechno,co má klasická francouzská krimi mít.... ()

rewoluce

Keby tam nehral Reno tak si vyťahám soplíky hádam aj z rukáva. Okrem toho sa na mňa celý film sypal cukor z reprákov a pritom všetkom nuda ako na pohrebe. Priam detinské hrátky kdesi uprostred námestia, kde ujo Severín (Reno) strieľa z hračkárskeho samopalu do oceľovej konštrukcie akéhosi novodobého hradu pre sovy.. Proste a jednoducho. Za celý film som prešťal sám seba a ešte som si aj zaštopkal ponožku (žuvačkou).. ale nie preto, žeby ma natoľko zaujal film, proste ma to len napadlo že to bude asi to najlepšie čo môžem urobiť (v tej chvíli).. Uznávam snahu preto tri hviezdy, ale fakt len za snahu a dobrý výkon Žána inak by som to spláchol dobre vychladeným Bernardom (čo som urobil aj tak) a išiel si ľahnúť k tej mojej fúrii do postieľky.. ()

celebred

Nepodarený remake filmu Sweeney. Originál Sweeney bola skvelá kriminálka s dobrou atmosférov. Francúzi sa z toho snažili spraviť komédiu. 40% ()