Serge Buren (Jean Reno) je legendární polda, noční můra všech kriminálníků. On a jeho policejní tým mladých kolegů vyznávají trochu nevšední vyšetřovací postupy. Mezi jejich osvědčené a oblíbené metody patří přepadovky a výslechy zadržených s použitím baseballových pálek. S oblibou ignorují pravidla v průběhu velkolepých zatčení. Jejich práce je více než efektivní a výsledky jsou brilantní. Jenže jejich nadřízení začínají mít dojem, že kovbojové nemají u policie co dělat a jako supi čekají na jakoukoli chybu. Na pařížské scéně se objevuje gang lupičů, kteří neuvěřitelnou rychlostí vykrádají banky a klenotnictví. Bohužel jsou po zuby ozbrojeni automatickými zbraněmi a na jejich konto během loupeží přibývá brutálních vražd. Buren a jeho jednotka musejí použít veškerou vynalézavost a všechny své metody, aby se pokusili šílené zločince zastavit... (Bioscop)

Kpitbull

Výborný, akce, vtip. Reno nemůže zklamat. Jen ten konec mohl být rozjetejsi. Škoda, že někteří pičoidi zbytečně snižují hodnocení filmu,zaslouží si rozhodně víc. ()

Dussanek

Nakonec mne film překvapil. Tvrdím, že dobrý film se dá natočit do hodiny a půl. Ne hollywoodské výlevy s tunou počítačových triků, které nudí 2 a více hodiny. Film má pomalý rozjezd. Nejprve naláká první akční scénou, a pak je půl hodiny hluché místo. To je škoda. Nakonec se film rozjede a drží si tempo až do konce. Pro mne se z toho vyklubala dobrá francouzská kriminálka. ()

BIDY

Jean Reno má i lepší, ale špatný nebyl. Ovšem zápletka filmu byla jako přes kopírák z filmu Inspektor Regan (2012). Pouze francouzský "remake", i když se film k remaku nějak nehlásí.. Jiní herci, detailně stejný příběh. ()

Opeth

Naprosto jasnej film, kdy logika a příběh je úplně lhostejnej. Což samozřejmě někdy vůbec nevadí, když je to zábavný a dobrá akce. Jenže mě to nepobavilo a akce mi byla tak nějak ukradená. Chtěl jsem si tímhle filmem vyplnit sobotní dopoledne a lehce se zabavit. Nevyšlo to vůbec. ()

Maskati odpad!

Neskutečná slátanina,jež možná uspokojí pubertální chlapce,které v sobotu večer doma rodiče zamkli,když odešli na večírek.Reno je uvěřitelný jako Fantomas v domově důchodců a navic se pohybuje jak po operaci prostaty.Vseobecná konverzace je na úrovni těch náctiletých.Samá klišé a rádoby drsné kecy.A policajt s basedbalovou pálkou? Asi si tvůrci mysli,že diváci jsou debilové.Ani jsem to nedokoukal celé... ()

semsemidivej

Čekal jsem od filmu víc, stárnoucí Jean Reno má charizma, ale film, i když vyprávěný v dobrém tempu, postrádá hlubší prokreslení definujících situací, vše klouže jen po povrchu prokládané akčními scénami. Možná se Francouzi chtěli přiblížit hollowodskému stylu. Škoda. ()

tomasfuck

Velice slušná francouzská sekanice. Dobré akční scény, tedy na evropu, dobré obsazení a v průběhu filmu není nouze o napínavé a překvapivé situace. Reno je trochu tužší v kolenou a krapítek nám přibral, ale charisma stále má. Užil jsem si to. ()

SNCIS

"V sedmadvaceti umírají legendy. Jimi Hendrix, Jim Morrison, Amy Winehouseová, Kurt Cobain, Brian Jones! My jsme to už prošvihli.... Ale ty, pokud chceš jít s dobou, zkápni do půlnoci jako hvězda." - "Za hvězdy považuješ feťáky s trochou sex appealu?" Policajti honí skupinu lupičů, která přepadává banky. To je veškerý děj filmu. Dá se říct, že nic originální, neboť podobných filmů je spousta. Tento se mezi nimi snadno ztratí, protože je francouzský a není v něm přehnaná akce. Jean Reno mi zde připomínal velkého medvěda. - 40%. ()

PowPow

Filmy tohohle typu nejsou právě intelektuálními orgiemi, a tak je k nim potřeba přistupovat. Když od toho nebudete očekávat něco jako logiku nebo hlubší smysl, budete se bavit. Ten film je surově zábavný a nemá příliš výplňkové vaty, prim hraje ne úplně zle natočená akce, a to je potřeba připočítat jako plus. ()

RiMM

Film a jeho obsah je pomerne plytky. Neda sa ocakavat, ze film bude bomba, avsak Jean Reno do filmu vnása isty nadych, ktory sa nesie počas filmu. Postava ktoru hrá je zvláštne tajomna a neomylný postup, či technika je v takomto filme skor na smiech ako na zabavu.  Film akoby akčný nesie zo sebou veľkú prestrelku v uliciach Paríža, čo je neunosne a neskutočné aby pri takomto spôsobe prebehla prestrelka bez zranení civilov. Nevraviac o bitkách, zápasoch a bezodných zásobníkoch. Posledný vystrelený náboj je len v časti, kde treba zastreliť krásnu policajtku. Ako film pre deti 100% ale v sučasnosti zasadeny do reality = prepadák. ()

Iloveporn odpad!

Bylo to v kinech asi tak 3 měsíce před útokem na Bataclan. Kdo tam viděl nějaký Araby? Paříž jich je při tom plná. Všechno to je vycucaný z prstu. Chlapácké plácání po zádech a machrování. Postavy jsou povrchní a těžko se do nich vcítit. - Na konci přestřelka, ale pitomá. Reno střílí na směrem k němu couvající auto a nenapadne ho uskočit, prostě se nechá přejet. Jeho policejní kolegyně tam sebere (asi) jeho samopal a místo aby gagstera zastřelila z dálky a pokud možno z krytu, vyskočí na gansterovo auto, aby to do něj napumpovala efectněji - nevšiml jsem si, jestli ji došla munice nebo se jen zamyslela a gangster ji zastřelí, protože ona nepomyslela na to, že by mohl být taky ozbrojen. Taky po okamžiku váhání. - Policajtka jak stehno. Děs. ()

Tomgunses

Chvílemi slušný, chvílemi dost stupidní, dobrý gegy, námětem to mělo potenciál, ale ve výsledku to někdo zabil. Reno je borec i v jeho letech. Ale vcelku se to dalo. 65 % ()

Kelinej

Klasická drsná francouzská kriminálka. Žádná pravidla boje, logika děje taky nic moc, ale na plátně se stále něco svižného odehrává a Jean Reno vše jistí svých charismatem. ()