Zpívej

• USA Sing (více)

Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl. A stejně jako je pestré složení zvířecích soutěžících, je pestrý i jejich repertoár, který se rozpíná od Franka Sinatry po Lady Gaga. Možná by ta Busterova talentová show nebyla tak velkolepá, kdyby se jeho věrná sekretářka slečna Crawlyová (chameleónka s velmi neposednýma očima) nespletla ve výši finanční odměny pro vítěze na letácích, jimiž pak zaplavila město. A tak se v den soutěže před Busterovým divadlem dlouho před jejím zahájením vytvoří dlouhatánský had snílků, kteří věří ve vítězství. Mezi nimi čekají i očividné talenty, jimž ve hvězdné kariéře dosud bránil osud. V případě opičáka Johnnyho má podobu jeho otce, proslulého gangstera, který synův zpěv neuznává, protože banka se s ním vykrást nedá. Rosita je zase tak zaměstnaná řáděním svých malých prasátek, že si může zpívat maximálně v kuchyni u dřezu, a hlasově dokonalá slonice Mína ze sebe před lidmi nedokáže vydat ani hlásek. Jenže když máte sen, měli byste za ním jít, i kdybyste měli při svém snažení na chvíli padnout. Jak říká Buster Moon: „Na tom, že dopadnete na dno, je nejlepší to, že dál už vede cesta jenom nahoru." (CinemArt)

Luff

Konecne poradnej animak kterej nema hluchy misto! Nejlepsi animak za posledni dobu. Juhuuu. Doporucuji a miluji. Mam chut to pustit jeste jednou. ()

Prochy38

Nebylo to vůbec zlé. Já se náramně bavil, dokonce se mi i líbila animace. Nápad taky nebyl z těch nejhorších. Užil jsem si skvělý originální dabing. S. Johansson je neskutečná. Když vám dá sudička do vínku krásu a ještě k tomu naprosto sexy hlas... ()

filipvrbik

Jmenuje se to Sing (Zpívej) a přitom tu nezazní jediná celá písnička, tvůrci vsadili na popularitu American Idol (Superstar) a to proklatě málo, i když je vše ve světě celkem legračních zvířátek, takže párkrát jsem se zasmál a toť vše, průměrný animák...50% ()

Jimmy15

Tak zase se přišlo s animákem na nové téma. Máme tady talentovou show „Mýval a pidlovoký chameleon hledají talent“. Ještě mi tam chyběl Jaro Slávik. Ale jinak film byl povedený a ocenil jsem nové téma. Co mi ale zážitek z filmu ale nejvíc pokazilo, byly otravné děti po celém kině, které se neustále ptaly na úplné kraviny. Film fajn, ale hrozný zážitek, příště si podobný film pustím radši doma! ()

Zombi

Překvapivě docela koukatelný animák o soutěži ve zpívání, jen se zvířátky místo lidí. Příběh neurazí, animace fajn, dobrý výběr písniček. Slabší 4 hvězdy. ()

peto580

na tom ani nie je co nemat rad. Sem tam trosku detske a chyba tomu dospely humor ako sa to tvari ale zas ako rozpravka mile. ()

smetyl

Roztomilá zvířátka a hravá animace jistě zahřeje každého diváka, který má rád nenásilné a milé animáky. A i když bych film zpětně spíše zařadil k sezónním jednohubkám, určitě bych jeho návštěvu v kině neoznačoval za špatný nápad. Právě naopak. Hezky se pobavíte, a to i přes přehnanou stopáž, která vám i tak uteče jako voda. Rozhodně se nejedná o animák, který by mohl vystřelit extra vysoko, ale o vánočních svátcích jistě na dobré náladě přidá. Vezměte na Sing! svoji drahou polovičku nebo malé bratrance a sestřenice a určitě nebudete litovat. ()

Blueeyes

Vůbec se mi na Zpívej nechtělo, dle popisu a vlastně i po shlédnutí ukázky jsem se kroutila jako had, slibovala hory doly, přemlouvala svou ratolest (prooooosím, pojď na něco jiného...), jen abych nemusela. Přišlo mi, že takovéhle téma opravdu smrdí průšvihem a že se budu poctivých 110 minut svíjet v sedadle a počítat vteřiny do konce. Prvních cca 15 minut se zdálo, že to tam opravdu směřuje, ale pak se snímek lepšil a lepšil. Od chvíle, kdy probíhá konkurz a jsou vybíráni soutěžící už mé hodnocení pozvolna stoupalo ke čtyřem hvězdám. A musím si otevřeně položit zneklidňující otázku. Opravdu je možné fandit animované postavě ve fiktivní pěvecké soutěži? Ano je! Můj favorit byl jasný jako facka. Postava goriláka Johnyho mi padla do oka v tu ránu. Celou jeho produkci písně I'm Still Standing jsem předla, jaký že je to příjemný projev s uším lahodící barvou. A co teprve, když jsem pak dle titulků nakonec zjistila, že ten hlas/zpěv patří Taronu Egertonovi! Tenhle kluk fakt umí a je prostě sladkej. Reese v roli Rosity taky super a Ewa Farna se s dabingem rebelské teenagerky popasovala moc pěkně. Jinak grafika pěkná, scénář přiměřený dětskému animáku a danému tématu pěvecké soutěže, i na pár slušných vtipů došlo. Jsem nakonec víc než spokojená. Ona se ta nulová očekávání někdy vyplácí, rozhodně naprosté a s velmi čistým svědomím 4 hvězdy. ()

dee.n

Jak já trpím u filmů s tak nevyužitým potenciálem. Mohlo to být tak suprové, ale nedopadlo to podle mých představ. Někdy až trapně infantilní vtípky, jenom proto, aby si na své přišly opravdu všechny generace. Jedna z nejhorších potrhlých a pro mne nesnesitelných postav, co znám - sekretářka chameleonka. Od songů jsem taky čekala více, i když byly tahouny celého filmu. A také celkově, filmy, ve kterých se pokazí vše, co jen jde,( viz. potopa divadla atd.atd.) nejsou moje hobby. Pár světlých momentů by se určitě taky našlo, ať jen nekritizuji, ale pořád z filmu přetrvává spíše hořká pachuť. Tak snad nebude dvojka. ()

Endavour

Jak na nový filmový rok, tak po celý rok? Říkal jsem si, že jít na dabovaný film asi nebude ta správná volba. Opak se stal pravdou. Bouček s Farnou se dokázali (a dodávám s přehledem) přiblížit originální verzi. Film nabídl slušnou jízdu ve světě hudebního šoubyznysu. Kulisa L.A. byla rovněž výborná.Ať už jste fanoušek rocku (dikobraz byl prostě boží!), fajnšmekr Sinatrových songů nebo příznivec pop hudby, každý si zde přijde na své. Film nenabídl žádná hluchá místa a dokonale pobavil. Z kina jsem odcházel s maximální spokojeností. Uděluji 91%. ()

warrenur

Celkom fajn. Najviac ma potesila vyborna rockova zalezitost v podani Ash (Scarlett Johansson). Vynikajuci bol aj spievajuci "goriliak". Opat zaujimave a vtipne charaktery, bez ktorych by sa poriadny animak nezaobisiel. ()

zahadum

Malo to takú milú hudobnú dušu a celý čas sa niečo dialo. Animácie postavičiek boli roztomilé ale okolie, predmety bolo veľmi realistické...Disney kvalita to síce nie je ako tu niekto poukázal ale malo to srdce a všetci mi boli sympatický...Myšiak Mike a slečna Crawlyová sú neskutočne vtipné postavy....zhrniem to takto, ak chcete nenáročnú vtipnú a veselú animovanú rozprávku ktorá nemá rozpočet rozvojovej krajiny ste na správnom mieste..navyše dokonalý strih, akčná kamera a bezpočet známych aj menej známych hudobných klipov tak smelo na gauč a volume poriadne doprava ! :)) „When you've reached rock bottom, there's only one way to go, and that's up!“ ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord