Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

 • castor
  ****

  Velmi příjemné, uvolněné, ničím se nezdržující a pohodové předávání cen těm, které máme tolik rádi. Padlo i několik zapamatovatelných proslovů (o kolika takových to můžeme říct třeba v případě tuzemského Českého lva?), typický britský humor potěší, publikum je pozitivně naladěné, večer celkově neruší zaoceánská okázalost.(22.5.2016)

 • kinderman
  ****

  Podobné ceremoniály nestojí a nepadají jen s výkonem moderátora. Vždycky je fajn, když se sejde vstřícně naladěné publikum, když ocenění mluví duchaplně (a nehystericky), střihové vsuvky jsou zakomponovány citlivě a je z čeho vybírat, tedy ceny se nevěší na jediný film, který za něco stojí. Ve všech zmíněných ohledech se letošní předávání cen BAFTA povedlo.(15.2.2015)

 • Splasher
  ****

  Fry a BBC, takže klasické fórky a rychlé přechody bez reklam.(9.2.2015)

 • Hanys_
  ****

  Možná fakt o chlup lepší než loni. Fry a jeho popichování s předávajícími mě skoro pokaždé solidně rozchechtalo. Hozená rukavice Oscarům.(16.2.2015)

 • cguio
  *****

  Oscaři mají letos co dělat, o českých lvech nemluvě.(9.2.2015)

 • Nikki.Nikx
  *****

  Myslím, že přesně takhle by mělo takové předávání vypadat. Svižné, nespadající do nudných výčtů a citových výlevů, a hlavně by mělo být vtipné, což letošní ročník BAFTA naprosto splňuje.(3.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace