Komentáře uživatelů k filmu (356)

 • eexDon
  ***

  Für mich - 65%, - /magorské a to jakože opravdu hodně, velice moc, spíš to občas vypadalo, že je tu zastřešující myšlenka - co se stane, když lidi dostanou zprávu, kdy umřou a pak jsou na to nabalený jednotlivý scény a situace, co dohromady spíš vypadaly dost nesourodě/, + /hudba šla a občas nějaký ten vtípek/, hodnocení - zajímavá myšlenka, občas nějaký ten vtip, dobrá hudba, ale magořina, co ke konci byla ještě větší magořina, cáklé, cáklejší, nejcáklejší, čekal jsem teda víc, moc mi to nesedlo(25.6.2016)

 • JerryPilsen
  ****

  Naprosto originální pojetí čehokoli .Kritika všeho možného se vydařila a dost diváků si tu svojí satiru najde.(30.7.2016)

 • Beginek87
  ***

  Trailer byl bombastickej a extrémně nutně jsem to potřeboval vidět. Akorát to má klasickej problém, se kterým se setkává mnoho filmů. Ve filmu totiž nic víc nebylo .... ani za mák. A to bylo fakt málo. Takže nápad dobrej, ale nepříliš dotaženej ...... jedinej skutečnej sekerník tam byl Ježíš ;)(21.9.2016)

 • xmarco
  **

  Strasna nuda(30.9.2016)

 • emik
  *

  Jo jako má to svoji originalitu, ale jinak je to totální sračka!(2.10.2016)

 • vinson003
  ****

  Děj se nějak tak táhne, dnešní doba plná blockbusterů tomuto filmu nepřeje...nicméně hodně jsem se pobavil, z Boha udělali naštvaného dědka, který neumí přejít bosou nohou ani po řece, což mě trochu zklamalo, tato linka nebyla moc vyřešená...ale u pár věcí jsem vybuchl smíchy, takže komedie se vším všudy..s větším než malým množstvím poetiky, hlavně sexuální maniak byl fajn...pokud jste alespoň trochu nábožensky založení, do toho...(6.10.2016)

 • daniel.dobi
  ****

  Po dlouhé době jsem narazil na film s nějakou hlubší a zrajici myšlenkou uvnitř. Byť jsem měl na začátku prvních pár minut velmi rozporuplné pocity. Začal jsem hltat slovo po slovu a nechal se užírat celkovou neutuchající poezii a reziserovim smyslem pro humor a představou světa.(9.10.2016)

 • Ondrejekj
  *****

  Ze začátku jsem si říkal že to je kdo ví jaká blbost. To není pravda. Film je hodně k zamyšlení nad svým životem doporučuji :)(14.12.2016)

 • Tempter
  ****

  Koukněte na todle děvušky, mohlo by se vám to líbit. Kbyby Frantíci nežrali pořád žáby, nebyli všichni komunisti a neválčili 100 let s Německem s bláhovou myšlenkou, že můžou vyhrát, tak by to mohli být docela fajn lidi... :-D(11.3.2017)

 • 9J9
  **

  No.. příště už rozhodně ne. Bohužel jsem se zasmála všeho všudy 2x.(17.7.2017)

 • stuj
  ***

  Dobrý nápad. Ale zpracování už slabší. Mohlo se toho vymyslet víc. Slabší tři.(11.8.2017)

 • gatuso
  **

  Nazval bych to po valassky - zmňata. Ze zacatku to vypadalo na zajimave ale od te doby co vylezli z pracky to bylo absolutne o nicem. Snad oslava perverznosti, extremni jinakosti, cert vi. Ztrata casu.(18.8.2017)

 • SAINTS
  ****

  Orginalny film ktoremu nechyba humor,napaditost a niekolko bizardne pôsobiacich scen.Aj patologicky vrah či sexualny maniak môžu byt len neštastnymi ludmi ktory tužia po laske.Režiserovy sa podarilo vyhnut cynizmu aj gyču.Herecke obsadenie a velmi dobre zvolene tony klasickej hudby spolu s predstavovanim životnych pribehov novych šiestich apoštolov patria k tomu najlepšiemu v tomto filme.Zbrusu novy zakon je vyborna komedia ,plna hravej fantazie .Neporovnatelne kvalitnejšia komedia ako tie hollywoodske tuctove .(15.10.2017)

 • Kaylar
  ****

  Svěží a neotřelý evropský kousek, který umně propojuje veselé se smutným, romantické tóny s těmi černočernými a prostřednictvím tak trochu jinak zobrazeného světa divákovi umožňuje na necelé dvě hodinky uniknout ze stereotypů, které naše skutečné životy někdy až příliš ovládají. Doporučuji milovníkům evropských filmů v tom dobrém slova smyslu.(27.10.2017)

 • Jurcekk
  **

  Nudné slabé a nezrozumiteľné(21.10.2018)

 • throwaway
  odpad!

  Odporná, rouhavá, satanistická ohavnost!!!(1.6.2019)

1 5 10 14 15 16 17 18 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace