Těžko zabráníte vstoupit něčemu, co už je dávno uvnitř. Michael Vartan, Erin Moriartyová a Nadine Velazquezová hrají v hlavních rolích vdovce, jeho dcery a nové ženy, kteří jsou připraveni začít nový život poté, co se přestěhují na poklidné předměstí. Když se ale kolem nich začnou dít podivné věci, vyjde najevo, že s jejich zdánlivě dokonalým domovem něco není v pořádku. Něco, co se skrývá uvnitř domu a v jeho zdech. Jakmile odhalí smrtící tajemství svého nového domova, riskují, že se stanou další kapitolou jeho děsivé historie v tomto psychologickém thrilleru, který vás přiměje dobře zvážit, kam se příště nastěhujete. (HBO Europe)

ANTYCHRYST

Klasika.. nastěhování do domu s temnou minulostí.. :) Ovšem tady nakonec Vše je trošku jinak.. nevěděl jsem jestli to je duch nebo živej člověk.. :) napětí dobré a zlo v domě vypadá dobře....60% jednou jsem se pěkně leknul.. :) ()

Miagy

Veľké prekvapenie, moja nočná mora v najčistejšej podobe, jeden z top strašidelných hororov posledného obdobia. Veľmi efektne fungujúce pomalé náháňanie strachu, vychádzajúce presne z toho, čoho sa najviac bojím. Predstava, že u mňa niekto žije, pozoruje ma, pije moje mlieko...uff....TOPKA. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Není to sice nějaký originál, ale napětí, mrazení v zádech a gradace atmosféry bylo výborné. Jeden z těch, kdy se pak doma cítíte nepříjemně. ()

Najt

Napínavý horor, ale s dosti divnými scénami. Některý pasáže působí, jak když se film na 5 min sekl a hned jsem někde jinde. Konec mě spíš nasral :D ale to jen věc názoru.. Je to podobný filmu Lights Out, ten byl samozřejmě lepší, ale i Within hodnotím jako solidní průměr, takže určitě neváhejte a točte, teda stahujte a koukejte ;) ()

regentor

Céčkový rozpočet v kombinaci s déčkovým scénařem nemůže dát dohromady kvalitní horor o thrilleru ani nemluvě.Psycho sonda ze života tvorů z jiné dimenze naroubovaná na bezdotykový pohyb těles v kombinací s telekinezí by možná oslovil starší dámy nebo narkomany na přednášce o vesmírném všehomíra , obyčejného racionálně uvažujícího jedince který se nelekne kutálející kuličky spíš naštve.Pokud by tohle sehráli jako vesnickou taškařici v nějaké americké sokolovně nebo jak tam tomu říkají, udělali by mnohem lépe. Případně se to dá slušně odvysílat jako rozhlasová truchlohra na téma strašidelných stavení po celých USA. ()

intro

Copak už nikdo nevymyslí něco nového ? Within je jen nudná kopírka, která až ke konci má trošku té hororové atmosféry. ()

XXXXXXXX

V moderní americe, kde je běžné zastřelit souseda proto, že omylem vrhnul stíh na vlastníkův pozemek, asi nikoho nepřekvapí, že si každý chrání dům po svém. Někdo spoléhá na výměnu zámků od perverzního zámečníka, někomu stačí alarm a někteří lidé, neváhají ubytovat svou ochranu přímo v domě. V některých případech, však ochranný mechanismus může trpět agora a sociofóbií a než se vnoří nůž do krku, je o vztahové drama postaráno. Nic převratného, ale pobavit skeptického horrorového veterána se prolízačce i tak podařilo. ()

mark9th

Konečne niečo, čo ma po dlhej dobe v žánri horor prekvapilo. Priemerný herci, priemerné výkony, ale zato skvelý príbeh a pointa. ()

Pitryx odpad!

Pochvala za to, že se to rozjede velmi brzy. A to je všechno. Celý zbytek nestojí za nic. Nevím za co dát plus. A ten konec ve tmě tomu moc nepomohl. Milionkrát omleté téma bez jakéhokoli pokusu přinést v něm něco nového. ()

Zoltar78

Cítíte se doma bezpečně? Přestože se občas stává, že odněkud slyšíte těžko identikovatelné zvuky? Nacházíte občas věci bez vysvětlení jinde než jste se domnívali, že jste je odložili? Jsou některé zdi vašeho domu duté? Pak se nedívejte na tento film, pokud si chcete zachovat klidný spánek :-)... ()

jkpj22

Pro mě rozhodně zklamání, protože z popisu filmu jsem očekával haunted house horor nebo obecně paranormal tematiku. O tom film vůbec není, tak bacha, abyste do toho nešli s úplně jiným očekáváním. ()

Valenta28

Viděl jsem, cítil jsem. Film je pro mě průměrný. Efekty zajímavé, poměrně propracované. Ale průměrný je pro mě zejména děj tohoto filmu, a atmosféra při něm. Ta mě dost nudila. Byl pro mne takový obyčejný. Nápad běžný, atmosféra poměrně ubohá. Jediná věc, která šla, byly triky a prostředí. Jinak film na nic. Nudil jsem se. Hodně. ()

ynnel

Neoriginální, bez nápadu, ničím zajímavý. Efekty trapné. Žádné napětí, člověk se musí hodně snažit neusnout. Ztráta času. Tvůrce nenapadlo nic originálnějšího, než že se začnou zničehonic samy hejbat obrazy na stěnách. Komoda se furt sama přesouvala do rohu - dělat tohle mně někdo doma, tak mu nafackuju. Kočka uvnitř domu se najednou ocitne venku, neuvěřitelné. Stahování peřiny ze spící holky bylo taky vážně strašidelné. A co měl znamenat ten oplzlej týpek co chodil v noci s kamerou po domě taky nechápu... ()

honzic

Pro mne podprůměrný film, čekal jsem od něj více, ale herecky mne to vůbec nevzalo a celé se to vleče a pak klasické téma stokrát ohrané o někom v domku po tragédii, už takové filmy nechci vidět. Hodnocení: 40 % ()

Wulz

Večer když jsem na to koukal sám a slyšel sám zvuky z dalšího pokoje.. bylo to dobré, mělo to atmosféru a celkem jsem se i trochu bál...byt mladší tak je to ještě o to větší. ()

J.Mayen

Boze ten konec, proc se musi pokazde tak zprasit? To. Nikdo pri ohrozeni zIvota nedokaze opustit dum? No po slibnym zacatku to takhle dokopat... ()

brasek

Impotentná verzia snímku The Boy. Zo začiatku ma snímok bavil, v očakávaní nejakého zaujímavého tajomstva som sa prepozeral až k plytkému príbehu skoro o ničom. ()