Těžko zabráníte vstoupit něčemu, co už je dávno uvnitř. Michael Vartan, Erin Moriartyová a Nadine Velazquezová hrají v hlavních rolích vdovce, jeho dcery a nové ženy, kteří jsou připraveni začít nový život poté, co se přestěhují na poklidné předměstí. Když se ale kolem nich začnou dít podivné věci, vyjde najevo, že s jejich zdánlivě dokonalým domovem něco není v pořádku. Něco, co se skrývá uvnitř domu a v jeho zdech. Jakmile odhalí smrtící tajemství svého nového domova, riskují, že se stanou další kapitolou jeho děsivé historie v tomto psychologickém thrilleru, který vás přiměje dobře zvážit, kam se příště nastěhujete. (HBO Europe)

kaylin

Snímek „V domě“ není skvělý horor, není to ohromující horor, ale je to dobrý horor. Je to horor, který vás dovede vystrašit, možná se leknete, ale především je zde důležitá atmosféra, která by se dala krájet a která je spojena s tím, že jsou zde místy skutečně velmi povedené scény. Třeba sledovat, co se za mnou děje v odrazu na kuchyňské lince, mi přišlo skutečně strašidelné. ()

raimi

Další z filmů, u kterýho je polovina zážitku absolutně nic nevědět. Mně se to naštěstí podařilo a byl jsem ohromen. Pecka. ()

Rainey13

Překvapivý počin, u kterého zavzpomínáme na starší osmdesátkový thriller Cizinec v domě! Pomalejší začátek, je dobrý podklad pro mrazivé finále, které vás udrží v pozoru az do naprostého konce! Pro fanoušky děsivých domů je tento snimek prijemnym plusem. ()

stration

Zpěvák z HIM nahání hrůzu jedné sympatické rodince, která se právě přestěhovala do domku, co vypadá jako z americkýho hororu. Ale vážně. Ze začátku to vypadá jako naprosto tuctový, nudný a sériový hounted house kousek, ze kterého se má vyklubat nějaké strašlivé tajemství a duch ve sklepě (apríl, na půdě). Světe div se, ono se to rozjede jinak a perfektní konec dokazuje, že z režiséra podprůměrného vraždění lesbických upírek se může vyklubat ještě solidní hororový nadšenec. Doporučuju jako jednohubku pro všechny, kteří bydlí, a nebo ještě lépe, se chystají, postavit nějakou pěknou dřevostavbu. ()

Trevor

Aj keď tomu nie je tak dávno, čo som videl film The Boy a ktorému je Within až príliš podobný som si film užil. Ničím výnimočný herci dodávajú filmu príjemnú atmosféru a aj keď je úvodných 20 mnút pomerne nudných, zvyšok filmu je príjemným prekvapením a drvivú väčšinu ľudí, ktorým béčkové horory prirástli k srdcu tento film bude určite baviť. Zdá sa, že ešte chvíľu nás pri kopírovaní podobných filmov budú mať režiséri čím prekvapiť. Možno je to aj vďaka filmovému deficitu posledných dní že film hodnotím nanajvýš kladne, určite by však nesklamal ani za iných okolností. Príjemné prekvapenie. ()

Miseet

Musím uznat, že jsem ani nečekala, že by to mohlo být tak dobré. Tento styl béčkových hororů mám fakt ráda. Rozjezd byl rychlý, atmosféra taky dobře nastavená, postavy sympatické a děj sice jednoduchý, ale zajímavý, a závěr mě opravdu překvapil a získal si tu 4 hvězdičku. ()

peiton

Neviem,ale asi ma to hodnú chvíľu nebavilo ,počítala som s tým,že to bude v poradí dalšia otrepaná ducharina a síce konk.dom v ktorom straší bla bla (inak strašné klišé vo filmárskej tvorbe),ale neskôr prišiel zlom (asi v druhej polovici) a ľudské strašidlo som teda nečakala,naviac pohybujúce sa po dome bez toho,aby si ho majitelia všimli.Milo potešil fakt,že toto ľudské strašidlo chcelo ublížiť (aké prekvapko však?) a nielen sa skrývať a žiť si svoj život.Príjemné prekvapenie a po tejto skutočnosti som hned zbystrila pozornosť.P.S. videné za svetla a i napriek tomu fungujúce a nervy skúšajúce.Pozerať toto v noci a sama asi si nacikám do nohavcičiek :-)) Oplatí sa pozrieť,pre tých menej náročných a myslím,že ani tí druhí nebudú veľmi frflať.Na záver len škoda,že takéto bizardné príbehy nepíše sám život,alebo vdakabohu? :-D ()

honajz2

Ale jo, musím uznat, že se to snaží být něčím víc než jen průměrným hororem a je to tam i celkem znát, takže nemůžu říct, že by ten horor byl špatný. Není stavěný jenom na lekačkách (a naštěstí to nebyla duchařina) a snaží se vybudovat i nějakou atmosféru, příběh to mělo zajímavý a nějakou atmosféru taky, jenom mi přišlo, že se to zbytečně táhlo a díky tomu jsem se chvílemi celkem nudil. Pak tam bylo i pár nelogičností. Jinak to celkem šlo, ale výsledný dojem na víc jak 3* fakt nevidím. ()

bourec

Tak pokud budu chtít nějakou podobnou blbůstku s dutejma stěnama,v nichž žijou lidi,tak snad radši starou pecku Lidé pod schody.Tohle je thriller,kterej vám v šedesáti minutách nic neukáže,aby se deset minut snažil naznačit,že je pro dospělý lidi.Netoč horory,když neumíš lidi postrašit k smrti,debile.30%. ()

cariada

Vyklubal se z toho docela solidní slasher, v druhé polovině už to bylo slušně rozjeté a mělo to i atmosféru a celkem dobré herce, zvláště ženy jsou kočky. Dějově je to zajímavé což mě připomíná, kdyby si v USA stavěli baráky pořádně z cihel a ne z překližek, pak by neměli domy samé díry jak v ementálu a nemuseli mít nezvaný nájemníky. ()

dubinak

Tohle byla nečekaná bomba. Staženo na rychlo jen proto, že zaujal popis a hodnocení. Ze začátku se mi sice chtělo spát, protože už byla hluboká noc, ale tenhle film mě hodně rychle vytáhl za vlasy a mrštil se mnou po hlavě do děje a vcucnul mě jak špagetu. Rozjezd je velmi rychlý, atmosféra houstne, kolem se děje hodně divných věcí a nevíte, která bude ta hlavní. Je to hodně nepříjemné a po dlouhé době jsem měla uvnitř sebe fakt strach. Závěr je nepředvídatelný mazec, prostě po dlouhé době fakt precizní béčko. ()

Khumbac

Bubuman dělá bubu po celém domě. Atmosféru to jakousi mělo, a i ta mladá mrdna stála za kukec. Ale patří to do kategorie cílového diváka 16 - 22 let filmů. Obcas neni špatné zavzpomínat na mládí. Ten soused byl nejlepší, squater a zámečník v jednom :-D ()

uiu

SPOILERY. V roce 2012 přišel film The Pact se zajímavou myšlenkou - co když všechno to vrzání, otvírání dveří, zhasínání a jiné nadpřirozené úkazy nedělá duch, ale člověk, který tajně žije za zdmi vašeho domu? V roce 2016 tohle oprášili v hororu The Boy a teď tu máme opět to samé. Rodina se přestěhuje do domu, kde před lety někdo vyvraždil celou famílii a předchozí famílie je nezvěstná, proč ne, dům snů. Zanedlouho sexy dcerka začne slyšet různé vrzání a v pokojíčku se jí samovolně přemisťují předměty, aby cca po 20 minutách na nás film vyrukoval s tou záhadnou zápletkou, že v jejich domě žije s nimi ještě někdo jiný. Pohnutky tohoto psychicky narušeného chlapce jsou ale zcela nelogické a v podstatě dělá jen to, co se zrovna scénáristům hodí. Pak jaksi nedává smysl, proč tedy hlavní hrdinku ze začátku ochraňuje (zabije oplzlého souseda), uspí ji a tulí se k ní v posteli - aby ji pak na konci honil a chtěl ji zabít. Tak ji měl rád nebo je chtěl vyvraždit jako předchozí rodiny? Who knows? Asi ani scénáristi tohle přesně neví. Přilákalo mě vysoké hodnocení verbala, který má na horory čuch, ale jaksi jsem poslední cca hodinu filmu už jen sledovala na notebooku ve zmenšeném okně, zatímco jsem hrála Candy Crash. ()

oveckaoa

Rodina se přestěhuje do nového domu. Zpočátku jde všechno dobře až na stížnosti dcery, že s tím domem něco je pak se dozví,že v tom domě jednu rodinu vyvraždili a jedna rodina zmizela. Později zjistí, že tam opravu něco/někdo je a nemá dobré úmysly. Tento horor má výhodu v tom, že takových hororů moc není takže nadprůměr. Jinak alternativa https://www.csfd.cz/film/453158-the-neighbor/komentare/ případně https://www.csfd.cz/film/367644-smrt-ve-tme/komentare/ ()

stitch7

Celou dobu to haprovalo mezi třema a čtyřma hvězdama. Ke konci to bylo hodně napínavý, ale z kdovíjakýho důvodu nedokázali tvůrci vymyslet nějaký rozuzlení. Přitom bylo úplně nasnadě. Nicméně pleskutí názvu filmu caps lockem jako povedený závěr neberu a dost mě to rozčílilo. Takže tři. ()

zsn

Nemělo chybu! Celý film naprostá nejistota - půjde o ducha? Nebo je soused úchyl? Proč ale lezou hřebíky ze zdi? ... Když se ukázala zrůda z půdy, tak člověk řešil, zda jde o nějaký přízrak, anebo skutečně někdo žije na půdě? No a závěrečná dezinformace při postřelení útočníka byl bezvadný klam a konec v podobě vyvraždění celé rodiny - prostě chuťovka. Tak by měly filmy vypadat. ()

sedm.1

Upřímně se u tohoto thrilleru nedokážu příliš rozhodnout, zdali se přikloním spíš k průměrnému, tříhvězdičkovému hodnocení, nebo přihodím ještě jednu hvězdu navíc, je to fakt na hraně. Pro nižší počet hovoří především opravdu nesympatické a nevýrazné obsazení, v čele s nestravitelným Michaelem Vartanem. Dále mi příliš nesedla zápletka, kde se to jednak za celou dobu v podstatě příliš ani nikam dějově neposunulo, jednak se pocity nudy dostavovali až nemile často a jednak se to celé nese v poměrně dost tuctovém hávu, bez jakéhokoliv výraznějšího, či opravdu vyloženě překvapivého momentu. A zmínit, jako minus, musím ještě vážně zanedbanou atmosféru, na kterou se tvůrci prostě úplně vykašlali. Naopak nahoru film hodně vytahuje množství skutečně napínavých a působivě vygradovaných scén a samozřejmě závěr, který zde ale bohužel většina uživatelů ve svých komentářích již vyblila, a to že happyend zas po čase dostal pořádně na prdel, každopádně něco takového vždy potěší. Když to tedy všechno ale tak nějak shrnu, nakonec se přikloním přeci jen k hodnocení nižšímu, neboť pravdou zůstává, že v rámci žánru není Crawlspace skutečně nijak výrazná, zajímavá, či ojedinělá podívaná, nepřináší nic nového a nápaditého, takže vlastně průměr jak vyšitý. ()