Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to metropole, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda. (Falcon)

Mijagi

Scéna s lenochodem na dopravním inspektorátu - brečím smíchy :-))) Trochu by mě zajímalo, jak tohle město funguje z hlediska stravování. Jestli si lze v některé z restauracích objednat pořádný hovězí steak :-) Striktní vegani asi nebudou, na koblihy ve filmu se vyskytující muselo padnout minimálně jedno slepičí vejce. No, ale to už bych do toho moc šťoural a je to přece jen pohádka. Jako oddechovka na propršené nedělní odpoledne ideální. ()

Shredder

Vizualne krasna rozpravocka. Zaroven vsak ponuka stereotypny detektivny pribeh, par extremne znamych filmovych referencii (ktore pochopi aj ten najviac mainstreamovy divak) a priam tsunami vlnu propagandy. Uprimne, nechapem tu zaplavu pozitivnych reakcii, kedze aj napriek peknemu vizualu je Zootopia nanajvys priemerny animak. ()

dkas

Je to pěkné, hezky se na to kouká, ale trochu mi chyběly emoce. Jedna hvězda navíc za ty lenochody :-) Když to shrnu, chci být lenochodem ;-) ()

neo250

Pecka rozprávka, zo zaujímavým dejom. Tie postavy nemajú chybu, len čosi mi tam chýba na 5* Pasáže rozprávky sú veľmi komické, ktoré dopomáhajú k dobrej zápletke a vyvrcholeniu :) ()

Knor

Výbornej a zábavnej animáč, ve kterém jsou do světa tak jak ho známe dosazena místo lidí zvířata se svými vrozenými vlastnostmi. Animace je jak jinak než perfektní, najde se tu hodně odkazů na slavný filmy a menší kriminální zápletka mi k tomu opravdu sedla. Postavičky jsou úžasný, hlavně lenochodi mě naprosto rozsekali. Tenhle animák můžu jen doporučit. ()

Alan_Shearer

Ale jo, moc pěknej film. Animáky nemusím, poslední léta se s nima roztrh pytel. Zootropolis mě ovšem potěšil, taková chytřejší pohádka plná podtextů, ideálů, roztomilých zvířátek (akorat jsem neměl rád hlavní hrdinku), pěkných animací a detailů. Film se ubíral v dobrym tempu, sem tam pobavil a i když krimi zápletka nebyla složitá, tak si myslim, že to vůbec nevadí a u mě osobně se nejednalo o primární aspekt. Jednoznačně nejlepší byl Godfather a lenochodi. 80% ()

Uesbe

a čo všežravce ako psy, líšky (!) a prasce? inak perfiš (toto slovo mi napadlo po rokoch) a Judy by si za tie pokuty zaslúžila dostať po ušiach........! ()

Anopheles89

Vtipy a narážky fungují, příběh v rámci animáků jednoznačně nadprůměr, originální nápad, cukrkandlovitost podprůměrná... Kolem a kolem velmi slušná oddychovka. Příjemné překvapení! ()

Scraffy

Celkom príjemný animák, ktorý má perfektný príbeh a super animáciu. Nápadov má tiež požehnane. Pre deti je toto naozaj perfektný animák. ()

Jacccob

S animáky je to těžké. V trailerech vypadají naprosto úžasně, a vy si pak v kině rvete vlasy, že jste ty peníze radši měli dát náhodnému kolemjdoucímu a udělali byste líp. Zde to neplatí. Všechno, co by měl animák mít, v tomhle filmu najdete. Originalita, sympatické postavy, roztomilý humor, a i trochu té detektivní práce. Navíc je ve filmu spoustu odkazů ( kvůli krysímu "kmotrovi" jsem se smíchy málem zadusil propašovanými medvídky, u lenochodů tomu nebylo jinak ), kterých si pozornější divák určitě všimne. Já osobně byl velmi spokojen, v dnešní době rozhodně o pár levelů výše než ostatní. ()

papadoce

Čaro Zootropoli na mňa nezafungovalo. Chýbal mi humor (množstvo aj kvalita). K žiadnej postave, možno s výnimkou leňochodou, som si nenašiel sympatie. A keď som myslel, že konečne uvidím aspoň rozprávku bez debilných tancov, tak prišli titulky a tancovalo všetko čo bolo nakreslené. Fuj. Pre mňa rozhodne nie oskarová záležitosť. ()

celticek

Obrovské překvapení. Nádherný vizuál, animace, příběh s přesahem. Lenochodi jsou top. Pobavil jsem se víc než u nějaké hrané komedie. Absolutorium nedám jenom proto, že se to nevtíravě snaží říct, že multikulti je ok. ()

fallanga

Disney nám pod záminkou roztomilé, huňaté a vtipné detektivky podstrčil až překvapivě drsný příběh o rasismu. Po velice rozporuplném začátku, kdy jsem si myslel, že je tady další věc zaobírající se tématem "když chceš tak dokážeš cokoliv", se to převtělilo v pěknou sociální satiru. Taková farma zvířat pro děti s malým promem Shakiry. ()

SONY_

„Tomu se říká bouda, zlato“. Rozhodně se jedná o můj nejoblíbenější animák. Město zvířat na mě působí strašně hezky. Tam se normálně všichni musí mít rádi, takže jsem rád, že to nakonec dobře skončilo. Celý příběh táhla Judy, nejroztomilejší králík, a Nick, jako frajer lišák. Dobrodružnému snímku navíc pomohly dobré hlášky, napínavý příběh a ústřední písnička od Shakiry, kterou si s tímto filmem vždy spojím. Jsem to já ale Mrkvička. /100%/ ()

play3man

Zootopia síce stavia na tradičnej pointe, no spracovaná je skvelým spôsobom. Zabalená nie je len do pekného vizuálu nádherného mesta Zootropolis, ale taktiež do príbehu, ktorý je na animované rozprávky na úrovni. Tvorcovia od prvej ukážky lákali na vtipné scénky, z čoho tak trochu plynuli obavy, že viac kvalitných vtipov v rozprávke nenájdeme. Opak je ale našťastie pravdou. Príbeh je navyše rozprávaný v príjemnom tempe, v ktorom sa striedajú vážne dialógy s dobrodružnými či vtipnými scénkami. No a ako tu už bolo spomínané, veľa z vás sa v tomto odvážnom animáku o odvážnej, roztomilej, zajačici určite nájde. 5* /Kino, 2D verzia ()

teba

Příběh tradiční, děj předvídatelnej, ale na druhou stranu to jednak hezky odsejpalo a jednak to bylo fakt vtipný. Doma jsem se ovšem dozvěděla, že to bylo hlavně strašidelný... a došlo mi, že to byl zase jeden klasickej animák pro dospělý - u těch americkejch je to bohužel spíš norma, příběhy pro děti musím hledat v jiných krajích. Ale za mě ok :o) ()

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté