Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to metropole, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda. (Falcon)

Thalin

Krásná kombinace vyšetřování, humoru a roztomilého animáku. Rozhodně patří mezi moje oblíbené. Vlastně si ani neumím představit, kdo by měl ty dva hrát v reálu, aby tam ta chemie a špičkování a gesta fungovalo stejně. Humor propracovaný a zábavný, zápletka taky a velmi dobrý dabing. Nemám co  vytknout. ()

soukyd33

Skvěle vymyšlené, a to není všechno. Velmi dobrý příběh, a dokonalé detaily. Některé věci by vás sotva napadli. Každá postava tu má jiný charakter, a u některých situací se vážně zasmějete. Soundtrack dobrý. Animace výborná. Poznámka: Klidně to může i pokračovat. Rozhodně to má co nabídnout. 👍 Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

pichta

Pekna rozprávka aj pre menšie deti. Akcia, krasne prostredie, intrigy, pekná grafika. Dobrá zapletka aj rozuzlenie ()

MirINDay

Moc pěkný animák. I když je teprve březen, dovolím si tvrdit, že bude jeden z nejlepších, za letošní rok. Jediné, co bych vytkl, je, že film se v pár scénách snažil až moc zasáhnout. Šlo to udělat mírněji, ale není to nic, co by kazilo pocit z požitku. ()

JaninaM

V této pohádce opravdu musím ocenit úžasně titěrnou práci v detailech. Město Zootropolis je rozděleno do světových podnebí a každé je zpracované do dokonalosti, u které se vám pozastaví dech. Zvířata v lidských profesích , jejich mimika, vtipy ..to je paráda. Bláznivé honičky, projížďky městem byly zábavné, dětem zářily očka, ale bohužel film působil také tak trochu jako osvěta. Spousta dlouhých minut , kdy zvířátka mezi sebou diskutovala o problémech xenofobie, či vysvětlovala drobnosti k zápletce....to vedlo k tomu, že se děti v kině začaly nudit a vůbec nechápaly, co se na plátně řeší. Naštěstí postava lenochoda v roli úředníka vše zachránila a nakonec děti i dospělí odcházeli z kina spokojeni. Projížďku městem všem vřele doporučuji, a vizuálně i poslechově si to opravdu užijete hlavně v kině. ()

Jazziek

Takže, když jsem na tenhle film šla do kina, věděla jsem jen, že to bude příběh o Judy Hopps, která je králičí policistka a o Nicku Wildovi, který je prohnaný lišák. A ti budou spolupracovat, aby vyřešili případ. Vůbec jsem nevěděla co od Zootopie mám očekávat. Nikdy by mě ale nenapadlo, že to bude tak úžasný film. 1. Postavy - Všechny postavy jsem měla ráda už od začátku. Nick byl vtipný a upovídaný, a Judy byla hrozně pozitivní. Lenochodi byli úžasní, ten na konci mě fakt dostal. A všechna zvířata byla hrozně hezky naanimovaná. 2. Detaily - Krajiny Zootopie jsou moc povedené, vypracované do nejmenších detailů. Moje oblíbená scéna je, když Judy jede vlakem do Zootopie, hraje k tomu písnička "Try Everything" a projíždí všemi krajinami. To v kině na velkém plátně vypadalo úžasně. A aby se ani rodiče nenudili jsou tu odkazy na Kmotra, Breaking Bad a další. 3. Příběh je spíš jednodušší, aby tomu děti rozuměli, ale je doplněný krásnými vtipy a někdy i dost smutnými scénami, které jsem nečekala. Zootopia není od pixaru, ale pro mě je na stejné úrovni jako pixarovky a také jedna z nejlepších disneyovek. Na Zootopii moc lidí jít nechtělo a moc od toho nečekali, ale hodně lidí říká, že je tento film mile překvapil. Jestli nechcete jít na český dabing, tak doporučuji jít do Slovanského domu, kam jsem šla i já. Dávají to sice bez titulků, ale je to v angličtině a dávají to ve 3D i ve 2D. Za mě 5 hvězdiček - 96%. ()

io.

Dceruška mě přesvědčila a tak jsme šli. Nejprve mně trochu vyděsila stopáž 109 minut, ale musím říct, že jsem se ani trochu nenudil. Velmi dobře vyvážený animák detektivka-minihoror-komedie - všechno se tam vešlo a rozhodně to stojí za to. Doporučuji jít s dětma :-). 3D bylo fajn, ale když to bude jen 2D nejspíš o moc nepřijdete. ()

BR23

Rozprávka ktorá má grády, veľmi sympatické hlavné postavy v podaní rozkošnej zajačice a coolového lišiaka, tak si myslím že tento počin nemožno hodnotiť horšie než na 3 hviezdičky (samozrejme z piatich) Mnoho vtipných narážiek, akcia, zaujímavá štylizácia do prostredia (aby z toho nebol zmätok tak sa jedná len o cicave) samostastatné vtipy atd. Godfather a Breaking Bad pobavili :D Moje hodnotenie: je to SUPER :) ...... P.S.: aaaaaaaaaaaahhhhhooooooojjjjjjj Niiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkk ..... :D sk dabing je úplne v pohode ;) Edit: ,,toto nieje len nejaký muzikál kde si postavy zaspievajú a všetko sa zázrakom vyrieši,,..... To bola narážka na Disney? alebo som to len tak pochopil? :D tak či tak 90% ()

majorzeman13

První dojmy hodinu po shlédnutí jsou super,perfektní,parádní podívaná od Disneyho. Na začátku roku mohu už ríci ,že jde o jeden z nejlepších animovaných filmů roku 2016. Super animák s precizní grafikou animací+ gagy,humor,mimika a hlavně buddy movie s kriminální zápletkou ! Ps: V Zootropolis se může stát kdokoli,kýmkoli,že?! ()

Joral

Výborný animák, dávno som sa tak pri filme nenasmiala ako pri tomto. Niekedy ma udivuje, kam ti Holywoodsky scénaristi chodia na nové vtípky aby sa neopakovali. A nebola núdza ani o prekvapivé zvraty ako sa na správnu detektívku patrí. Doporučujem. ()

Dr.Zed

Já velký fanoušek animovaných filmu zvedám jednoznačně palec nahoru. Tento film je ukázkou povedeného díla. Disney se v podlesní době snaží a sklízí to úspěch. 100% (3D, kino, dabing) ()

Martin29

Jak V Hlavě tak Dobrý Dinosaur se můžou jít bodnout takhle vypadá kvalitní animák proti tomuhle jsou oba dva jedno velké nic. ()

vlcekmirek

Zase jeden z těch lepších animáků, co má veselý, vtipný a poutavý děj pro děti a k tomu navrch dost vtipů, odkazů a dvojsmyslů, co pobaví i dospělé. Bez nadsázky jsem se bavil od začátku do konce a popravdě mi bylo líto, když to nakonec tak rychle dořešili. Klidně bych pár minut protkaných gegy navíc vydržel. Dobrý film. Dost dobrý film. ()

Scoobys

Zajímavý animák pro děti i starší. Hlavní plusy tohoto úžasného animovaného zvířecího filmíku jsou například jednoduché klasické příběhové struktury, které jsou v disneyho animácích taková klasika, která dokáže pobavit nebo taky citově nadchnout jako například Hledá se nemo. Každopádně mluvící zvířata,na které si myslím, že jsme v Disneyho animácích zvyklí, nás znovu nepřekvapila, ale i tak docela na srdíčku potěšila. Taky se mi líbilo, že byla zvířata oblečena a žila podobný život jako lidi. Pracovala, žila spořádaně a tak dále. Jestli máte rádi animáky, doporučuji, jestli však ne, tak vás to bude nudit, ale možná objevíte nový svět animované tvorby. Hodnotím, jak se to líbilo mě, ne jak by se to mělo líbit vám, takže 4mi hvězdami. Jednu ubírám, protože si myslím ,že by disney mohl vymyslet něco nového, co by mě překvapilo a otevřelo pusu dokořán. ()

inhotep

hezká animovaná multi-kulty agitka, zábavná buddy dvojice a gagy, animák převyšující o třídu animovanou šeď průměru, ale na třeba takového Raubíře Ralfa, nebo V hlavě to nemá. ()

Danny914

Opravdu moc pekný animák. Opravdu moc se mi libil. Animace úžasná, Nick velký sympaták a jak tu už bylo uvedeno - lenochodi bezkonkurenční !!! Jinak se mi neuvěřitelně líbily závěrečné titulky při koncertu Gazelle, když scénaristy a jiné tvůrce filmu promítali na velké promítací plátno v pozadí! Přišlo mi to originální a moc pěkně vytvořené! 6/5 ()

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté