Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) své dcerce Stelle brzy pořídí sourozence, a proto se rozhodnou vyměnit svůj dům za větší. Jenže zbavte se stávajícího obydlí za rozumnou cenu, když se vedle právě nastěhovala banda holek, které si pletou život s permanentní párty, a v duchu hesla „Spaní je jen pro sraby!" neberou na nic a nikoho ohledy? Mac a Kelly záhy zjistí, že zopakování osvědčených triků, které vyzkoušeli na kluky (včetně populárního schovávání airbagů do gauče v obýváku), na tyhle ostré vysokoškolačky v čele s Chloë Grace Moretz (drsná holčička z Kick-Ass) neplatí. A protože je tlačí čas, pozvou si posilu, Teddyho Sanderse (Zac Efron), bývalého nepřítele číslo jedna, z něhož se vyklubal kámoš do nepohody. S jeho pomocí se vytasí s novým arzenálem zbraní, které mají sousedky zaručeně vypudit. Jenže dívčí impérium je připravené vrátit každý úder. (Cinemart)

MiniRecenze

Řekl bych to úplně jednoduše a stručně.Toto pokračování je zcela zbytečné.V předchozím díle se dalo alespoň něčemu pousmát.Zde máme jistou stopáž plnou trapností,slabých vtípku a gagů.Postavy zde nemají co nabídnout a pokud nejste upištěná náctka,tak si neucvrknete do kalhotek ani ze Z.Rfrona.Na podívání je to sotva snesitelné,ale jako kulisa...budíž.Za mě jedno pousmátí za celou délku filmu. ZBYTEČNÉ!!! ()

mstychov

Jednicka se mi libila moc. Dvojka me nenadchla ale ani vylozene neurazila. Na tri hvezdicky to ale neni. Ani jsem se u toho nenasmala. ()

PatrikP4

Slabší než jednička, tři hlavní kravky ze sesterstva mě vůbec nebavily... Herecky to táhne Rogen, Byrne a Efron, momenty to má ale jen díky této trojci... ()

Xandruska odpad!

Že až sa mi mozgové bungy zastavili a pri pozeraní tejto sračky by som radšej šňupala nejaké LSD, TBC, pretože väčšiu pičovinu snáď ani na filmovať nemohli. No ty vole. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

bigmatko

jednu hviezdu som dal iba per Efrona a pre veľmi krátke vystúpenie klauna, ktoré bolo asi jediné vtipné. Tieto americké komédie, kde každý nerobí nič iné len húli trávu a keď nehúli trávu tak sa ju snaží zohnať mi už Vážne lezú na nervy. Pseudokomedie kde sa nič iné nerobí iba sa robia divoké párty, ktoré samozrejme organizujú študenti, ktorí rovnako ako všetky postavy tiež iba chlastajú a drogujú a vlastne celé mesto a ich okolie žije asi len vďaka tráve. Je to naozaj veľmi úboha komédia bez zmyslu pre humor. v kine sa však smiali diváci. ale potom si človek všimne že tí divácí majú 15 rokov a život ktorý ukazujú vo filme sa im zdá zrejme cool. Podľa mňa je tento film úplne zbytočný. ()

Davidamper odpad!

Už jednička byla o ničem, ale tohle pokračování?! Vůbec jsem se nebavil a začátek byl tak trapný, že asi klaun nezvýší moje hodnocení. Nechápu proč to vzniklo? A Seth?! Fuck him. ()

doogiemus

Jednička bola o dosť lepšia. Malo to vtipné momenty, ale aj tak som mal z toho pocit, že nasilu to musí byť vtipné. No nevadí. Ale toho klauna som si vychutnal. ()

Mark1983

Trochu podobné jedničce, průměrně zpracované, dítě s robertkem - nechutná záležitost, přesto o půl hvězdy lepší než jednička. Přesto konstatuji, není to většinou o ničem jiném, než jen o tom, jak mladí chcou pařit, avšak co se týče obživy, to jde mimo ně. ()

Pythonator

Tady už musím ubrat hvězdičku. Poněkud to pokleslo na prdelovitosti v porovnání s jedničkou. A nepomůže tomu ani zpestření úžasnou Chloe. Štvala mě ta okatá propaganda tolerování homomanžílků a konec byl na Rogena až příliš umírněný čajíček rodinného střihu. Airbagy v garáži jsou ovšem opět parádní. ()

Malda26

Zábavná rodinná komedie, doporučuji, role půvabné herečky Chloë Grace Moretz, která hraje ostrou vysokoškolačku, si svými kamarádkami založí spolek, ten „oxiduje" místní sousedy – Mac a Kelly. Bývalý nepřítel, kterého znovu ztvárňuje Zac Efron, se vyklube kámoš číslo 1. v boji proti dámskému spolku. ()

zeromen

Ujeté slušně natočené pokračování, s nechutnýma puberťačkami alias "vypatlané kozy". Jinak jsem se slušně bavila a po scénce s airbagem, jsem si musela jít vyměnit kalhotky:-)) . Ale rozhodně bych takový život nebrala a nechápu jak někoho taky může bavit, myslím ty pařby a různé sekty ujeté.//viděno na DVD: 74% ()

malyLibor

Buďto to nebylo tak pitomé, jako jednička, nebo jsem si na ten přitroublej "humor" z jedničky zvykl... ale i tak opravdu slabota. ()

P@\/EL

Byl jsem tímto pokračováním poněkud zklamán. Holt, holky nedokázaly udělat takový bordel, nebyly tak vtipné a nápadité jako kluci v prvním filmu a celkově mi občas lezly na nervy. Výrazně mi tu chybí zajímavější zápletka a postrádám také více vtipných situací, kterých je zde celkem poskromnu. Plusové body dávám snad jen za pár světlejších okamžiků. ()

soukyd33

Párty, párty, párty. Soundtrack 👍🙂 Ujeté už na začátku. To bude zase jízda. 😀 Takže party jede v druhém levelu. Pomsta je sladká, jen tentokrát jsou zde hlavně holky. Podobné jedničce. I Herci se musí odvázat. Hvězdiček 2 ()

KuceraJohny

Po špatné jedničce přišla strašná dvojka. Přitom je vtipné že první díl jsem si pustil jenom kvůli tomu že jsem viděl trailer na druhý díl. Těším jsem se na chloe že ji konečně zase uvidím v nějaké roli pro kterou se podle mě hodí, ale nakonec nebylo o co stát. Celý film je totální blbost. Příběh je úplně stupidní a herecký výkony otřesný. Nejlepší je asi Efron a to taky nepředvedl nic světoborného. Takovéhlem filmům říkám Rogenovky a ty většinou za nic moc nestojí, ale tohle bylo ještě mnohem horší, už nechci díky. ()

Zix.

Jednička ještě ušla, ale tohle bylo hodně trapný pokračování. Děj není moc originální, když je bez detailů stejný jako u jedničky. Jediný co se změnilo, tak hlavní dvojice bojuje místo skupiny hlučných kluků, s nějakým spolkem holek a k tomu tam přidaly trapný „moderní" kecy o nezávislosti žen. ()

BestRanger

Jednotka stala zato, toto bolo skôr čakanie na to, dokedy to skončí. Neviem ale nenadchlo ma to, ani nepobavilo, ale niektoré scénky stali za to. Ale tie nereálne efekty, hrôza. ()