Grace (Julia Roberts) má skvělý život... alespoň je o tom přesvědčena - až do chvile, kdy spatří svého manžela, jak se během polední přestávky vášnivě libá s neznámou ženou. V tom okamžiku se jí náhle začne její přikladný život jevit jinak. Dříve proplouvala Grace životem jaksi automaticky, pořádala dobročinné večírky, rodičům byla poslušnou dcerou, manželovi a dceři starostlivou ženou a matkou. Věřila, že to tak půjde i dál, naprosto bezkonfliktně, jak se její život vyvíjel vždycky. Ve chvíli, kdy spatří Eddieho v objetí jiné ženy, má pocit, že prohrála vše. A na všech frontách. A s tím se přece musí něco udělat...!!! (Warner Home Video CZ)

KarKulA

Opravdu hodně - hodně slabý romantický slint. Do samého konce mě donutila dokoukat jen krutá rýmička, jež mě zákeřně upoutala na lůžko, před kterým je umístěna televize. ()

sona123

Klasická nemastná neslaná romantická komedie, s dobrým hereckým obsazením. Tento žánr můžu a vždy se na něj ráda podívám a u hodnocení mhouřím oči. ()

aLPaC

Naprosto nezajímavé postavy, především hysterické až přehrávání Julie Roberts mě děsně iritovalo. A to zapomínání na dceru, to jako mělo být vtipné? ()

Laku

Hodně velká nuda... Od režiséra Hallströmova formátu bych takový vyloženě podprůměrný a hlavně povrchní film neočekával. Mixování žánrů nedopadlo zrovna nejlépe... přičemž o drama rozhodně nejde. Kdyby alespoň ta komedie nebo romantika měla ve filmu své místo, ale ono ne. Celý film na mě působil značně nekompaktním dojmem. Na to aby byl dostatečně komický, se až často tváří příliš vážně a diváka nudí, někdy až stupidními dialogy a ve své podstatě i scénářem. Vyzdvyhnout si zaslouží jen pár povedených vtípků a lehce nadprůměrná Julia Roberts. ()

Lilloos

Nuda...to je asi hlavní problém tohohle filmu. Přestože některé momenty jsou povedené a vtipné, prostředí, do kterého je film zasazen (stáje zazobané rodinky 90. let), mě nijak neoslovilo. A příběh taky zrovna nepřekypuje originalitou. ()

arcticsky

Hrozitánsky slabý čajíček, který zachraňuje starší pár Rowlands/ Duvall. Quaid tady ještě není ve formě a Julia je kapitola sama pro sebe - zde velmi slabá herečka. ()

IBBY

...ano ano láska je mocná čarodějka a protože já filmy L.H přímo zbožňuju budu chápavá... přesně tak jak by člověk měl ke svým láskám chápavý být...odpustím ale napříště budu ostražitá... jen ještě malá poznámečka: Robert D. je ve své roli pána tvorstva naprosto skvělý... ()

goniss

Jsou prázdniny a celkem nuda.. a listováním programu jsme narazila na Julii ve filmu který právě začal a běžel.. Zaujal mě, jelikož je z její herecky starší tvorby, a zdál s emi sympatický.. A taky byl, zpříjemnil mi odpolední nudu, žádné zázraky, ani ne nuda, natáčeno v krásném prostředí s koňmi.. A ke všemu jak se tak dívám, natáčel to můj oblíbený režisér, který má ve své filmotéce daleko silnější a dojemnější filmy, což mě ale i překvapilo, že je takovy 'nic film' od něj.. Jinak je to bezva obyčejný film pro nudné odpoledne :-) ()

helloween93

Moje první setkání s tvorbou Lasseho Hallströma nedopadlo nijak slavně. Od filmu jsem čekal spíše romantickou komedii, než vztahové drama o celé rodině. Herecká účast byla slušná, ale některé pasáže filmu byly nudnější. Nechám to na dvou hvězdách. ()

mira.l

Taková solidní trochu romantika, trochu komedie, trochu drama, které neurazí ani výrazně nenadchne. Slušně natočené (protože Lasse Hallström? - možná), se slušným výkonem Julie Roberts. Jisté chybky tam byly. Třeba bylo sice pěkné, že malá Caroline si nakonec splnila sen v podobě startu na vysněném koni, ale neměla by před tím na něm do úmoru trénovat?? No ale co už, já se nenudil, ale přesto to na čtyři nedosáhne, dávám velmi slušné tři *. A jinak je to moje sedmisté hodnocení a komentář č. 499:). ()

nooly

Pamatuji si, že jsem kdysi na tento snímek šel OMYLEM s rodiči do kina a nudil se k smrti. A po dalším útrapném zhlédnutí mohu jen potvrdit. ()

Tominni

Od Lasseho Hollströma bych čekal troche vice - i v roce 1995. Jedná se o takovou klasickou romatickou komedii, který by možná slušelo troche vice vzdoru a vyčlenění hlavní hrdinky proti otci a obecným zásadám. Herecké obsazení je solidní a udržují film na úrovni, že se na něj dá dívat, ale vice od něj nečekejte. ()

cinema_cz

Jediné, co Hallströmův film dělí od přívlastku báječný, je scénář Callie Khouriové. Ženské postavy mají v jejím scénáři jednoznačně navrch, zatímco každý přítomný muž je tu za naprostého blba. Proti očekávání není Síla lásky hereckým sólem (či exhibicí) Julie Robertsové, ale jde skutečně o kolektivní dílo. 60 % (Iva Hejlíčková, Ci 01/1996, str. 61) ()

W.E.N.D.Y

Výborný film pre osamelé a smutné ženy. Príbeh ma úplne strhol do deja a prinútil sa zamyslieť. Je to veľmi smutné, ale záver pre mňa je poťešujúci. Pre mňa výborný film a najmä herecký výkon Julie Roberts. Odporúčam si pozrieť ! ()

P3tulQa

Je krásné, jak si nakonec Caroline může splnit svůj sen a jet na koni. Julia Roberts tuto roli ztvárnila opět skvěle. Nevěra se jen tak neodpouští. Udělala bych na její místě to samé. ()