Trapný padesátky (TV seriál)

Fifty and Embarrassing

(festivalový název)

Komedie / Rodinný / Romantický

Česko, 2017, 6 h 9 min (Minutáž: 12x30 min)

• slunicko2

Jo, jo, je to trapný.(9.12.2017)

• zette

Nez tohle, radeji se podivam na Ordinaci. Nechapu, kdo tohle v Ceske televizi odklepnul...? Jak mi je Meliskova sympaticka, tak tady byla nesnesitelna a u Mihulove nechapu, co ji vedlo k tomu, aby vzala tuto roli. Ztelesneni trapnosti. Obermannova ma v hlave totalne nasrano, tak se vlastne neni cemu divit...(30.11.2017)

• Gogo333

Snažil jsem se prokousat aspoň třema epizodama, ale chtělo to fakt velký odhodlání. Tohle bylo opravdu trapné. Dávám aspoň jednu * za obsazení.(13.1.2018)

Seriál, který to schytal ze všech stran. Podle mě nebyl zdaleka tak nepovedený a chvílemi i dobře pobavil. Jasně, je to jen oddychovka bez přehnaných ambicí, ale i tak se mi zdálo, že je napsaná, natočená a hlavně zahraná na úrovni. Ta práce, kterou do toho všichni zúčastnění vložili, je za tím rozhodně vidět. Nejvíc se mi líbil díl s Alenou Vránovou a po herecké stránce mě nejvíc oslovili A.Mihulová a M.Holý.(22.11.2017)

• Marze

No trapnost je základ každého sitcomu. Zde alespoň zdárně šílená Tomicová. Pointování situací nic moc. Prostředí jazzové kavárničky je pro mě příjemnější, než obvyklé vysedávání postav v hospodě. Viděl jsem jen jeden díl.(24.12.2017)

• - Kavárna Depcafé je ve skutečnosti pražský podnik Café Sladkovský na rohu ulic Sevastopolské a Černomořské ve Vršovicích. (MTHRFCKR)