Když mladý ambiciózní právník Ben Cahill (Josh Duhamel) přebírá kauzu jedné významné farmaceutické firmy, netuší, jakému dramatu bude muset čelit. Stane se nechtěným aktérem nemilosrdného boje mezi zkorumpovaným šéfem firmy Arthurem Denningem (Anthony Hopkins) a jeho obchodním partnerem Charlesem Abramsem (Al Pacino). Ben se ocitá ve smrtelném nebezpečí a pokud chce přežít, bude muset co nejrychleji odhalit pravdu. (Magic Box)

carlos 2010

Možno keby tam hrali menej známe hviezdy, dal by som viac. Ale očakávanie zďaleka neboli naplnené. Škoda. Hopkins mal podobnú úlohu ako vo Fracture a Al Pacino ako v Diablovom advokátovi, ale Duhamel to nezvládol a režisér mal tiež rezervy. ()

bourec

Scénárista seriálový tvorby(tedy povětšinou) natočil tajemnej thriller,kterej do určitý chvíle byl tak zašmodrchanej,nejasnej,že ani nasledný celkový vyjasnění situace už nijak tomu filmu nepomůže.40%. ()

PROCESOR

Uhádnout kdo je nakonec vrah, je celkem kumšt. Je to zamotaný, ale není to určitě překombinovaný. Al Pacino má zde výraz, jako by dostal zásah el. proudem. Má vyvalený oči a naježený vlásky. Film má napětí a hezky utíká. ()

viperDavid

Vůbec ne špatný, ale taky ne dobrý. Takový zajímavý střed. Člověk nechce koukat, ale přitom to nechce nedokoukat. Hodně nevyrovnané a rozhodně špatně zahrané od Joshui. Zbytek byl fajn, Al Pacino i Hopkins to umí, a Alice Eve jim šlapala na paty. Naprosté zklamání bylo ale od Julii Stiles, to bylo opravdu smutné. ()

Johnny.ARN

Divné. Dobré obsadenie, ale celkovo to je divné. Také, no divné. Aspoň tak t ona mňa pôsobilo. Ale malo to dobré zvraty. 3 z 5 ()

JohnSmith

Překombinované, neskutečně zamotané a ve finále dost předvídatelné. Ani páni herci Hopkins a Pacino s tím nic nesvedli a spíš byla škoda, že se v tomto filmu vůbec objevili. ()

sedm.1

Misconduct je především tuctový thriller, který tedy na jednu stranu určitě nenudí, a to především díky svižnému spádu a několika zajímavějším zvratům, na druhou stranu se ale snaží být chytřejším a výraznějším, než tomu ve skutečnosti pak je. Já osobně jsem od toho tedy čekal více toho právnického dramatu, na který se tu ale v podstatě dostane opravdu jen hodně, hodně okrajově, a spíš se to celé dost neoriginálním způsobem orientuje na klasickou krimi naháněčku, která ovšem jak už jsem se zmiňoval, sice nenudí, ale nápaditosti a efektnosti také zrovna příliš nepřinesla. Hodně mi tu jinak chyběla jakákoliv atmosféra a stylovost, v obou případech zde tvůrci ale zcela selhali, což považuji ovšem za velký problém, neboť zrovna prostě tyto typy filmů bez těchto aspektů vůbec nefungují, respektive nedokážou pak přinést ten potřebný žánrový efekt. Dost jsem očekával i od výrazného obsazení, nicméně ani to to pravé potěšení nedodalo, Hopkins s Pacinem tu paběrkují jen chvilkama po pár minutkách, Malin Akerman se tu též moc neohřeje, Byeong-heon Lee tu je zcela nevyužitý a bohužel u Joshe Duhamela jsem se již poněkolikáte přesvědčil, že prostě v hlavní roli nedokáže film ani náhodou utáhnou. Ve výsledku tak jde zkrátka o sice poctivý krimi thriller, který určitě neurazí, ale jelikož je skutečně hodně nevýrazný, tak jednoduše právem zapadá do velice šedivého průměru. ()

herr_carter

Feťáci, vystudovaní filmoví kritici a erudovaní umělečtí znalci opět spojili své sily dohromady a odsoudili tento lehce nadprůměrný thriller ke spadnutí do propadliště dějin, bravo.............. moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Loki_Six

"Now you're down in the rabbit hole, how far are you willing to go to get hurt? It's better to go too far than not far enough." ()

kolemjdouc

kdyby ten film měl jiného kočího tak by koně Al Pacino + Hopkins a Duhamel ukázali jinou jízdu.Duhamel nemá štěstí na role.Herců jeho typu je spousta ale Al Pacino a Hopkins jsou originál ()

Garch

Mezi nudou a napětím je tady tenká hranice, kterou Misconduct nepřekonal, ani s takovými borci, jako jsou Anthony Hopkins nebo Al Pacino. ()

filipvrbik

První hodina ujde, bohužel pak to jde strmě dolů s kvalitou... Naštěstí to trochu zachrání závěr. Ale na to , jaká v tom hraje plejáda hvězd, je to docela zklamání...50% ()

Faila

Tak tenhle film mě opravdu dostal! Připadal mi tak děsně pitomý, že jsem ho prostě musela dokoukat do konce! Pochybuji, že to byl záměr, ale svůj účel to splnilo. Na začátku mi vadila jen kamera a střih, potom mi začaly připadat dost pitomé i herecké výkony a nakonec mi děsně rvaly uši ty pitomy, které musely postavy přednášet. Jedna hvězdička za námět, druhá za to, že se tvůrcům podařilo ukecat Hopkinse a Al Pacina, aby do toho šli, protože to je podle mě to nejvíc, co se tvůrcům tohohle filmu podařilo.... ()

BOURQUE

Priemerný thriller, kde príbeh dokáže udržať napätie len v prvej tretiny filmu. Potom sa môžeme spoľahnúť už len na hereckých legiend (Hopkins, Pacino). V záveru exceluje Al Pacino. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Dm1tr1j

Uplne typická Hopkinsovka. Trochu tajomna, trochu zamlčovania ana koniec sa dozviete, že nie všetko vyzerá tak ako naozaj je. ()

Nemda

Co tohle jako mělo být to herecké legendy jako Al Pacino a Anthony Hopkins nemají na nájem a musí hrát i v takovém odpadu? Kdo bože můj psal ten scénář? Takhle stupidiní a debilní film jsem neviděl hoooooooodně dlouho. Film mohl mít asi 3 závěry a perličku tomu všemu dodalo závěrečné vysvětlení zapletení manželky hlavního hrdiny. Režisér a scénarista musí brát dobrej materiál..... Neskutečná blbost a mrzí mě,že v tom hrál Al Pacino. Mistře budiž Ti odpuštěno. ()

TommyDiamond

Farmaceutický průmysl? Drama? Šokující zjištění? Myslím, že tato kombinace už je dávno za zenitem a nic na tom nezmění ani tento snímek. Provinění mělo alespoň náboj,udrželo napětí až do konce a herecky to bylo dobře zahrané. Člověk se nenudil, ale na víc než dvě hvězdy to nebude. ()