Úspěšný podnikatel Janáček je nalezen u svého rybníka. Utopil se, nebo byl zavražděn? Kapitán Viktor Knap s kolegou Tomášem Karasem se svým týmem zahájí pečlivé pátrání. Vražda významného plzeňského podnikatele Janáčka je hlavolamem i pro tak zkušené vyšetřovatele, jakým je kapitán Viktor Knapp a jeho kolega Tomáš Karas. Zločin se stal na břehu rybníka a chybí jakýkoliv vražedný předmět a jakékoliv stopy po pachateli. Záhadou je i motiv: byla to msta nebo vražda kvůli penězům nebo se Janáček zapletl s organizovaným zločinem?

Smrt v rybníku je druhým dílem šestidílného kriminálního seriálu Místo zločinu Plzeň. Neobvyklé příběhy jsou plné záhad a napětí a způsobují i rozpory mezi vyšetřovateli. Záhadné a složité případy se promítají do osobních životů kriminalistů. (Česká televize)

Tryskomyš

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

,,Vy snad máte ráda vopilý chlapy? Tak především nemám ráda ty ženatý. Jako že máte morální zábrany, jo?´´ ,,Nedáš si rovnou dvojitou? To mě jako přemlouváš? Ne, jenom se ptám, jestli si dáš zase dvojitou jako předtím. Tu to byla dvojitá? No jasně. Tak to chci dvě dvojitý. (barman nalévá) To je jednoduchá dvojitá. Ne, to je dvojitá, dvojitá.´´ Ale když je žena agresivně žensky odbržděná? Co je to za definici. Ožeň se a uvidíš.´´ ()

Jara.Cimrman.jr

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Zázračný dedukce ze sebe sypu většinou po pitvě." Tak tady byla taková spousta motivů, že i já bych z vraždy usvědčil minimálně tři různé pachatele a to bych si ještě nechal dva rozpracované. Plzeňští kriminalisté se však rozhodli najít toho skutečného a byla to trochu nuda, i když zbavení se vražedného nástroje bylo tak geniální, což to do tohoto případu snad ani nezapadalo. ()

otík

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po výlovu je na druhý den nalezen utopený šéf velké firmy. Podezřelých časem přibývá, ale jeden je stále největší - manželka mrtvého. Díl, ve kterém konečně hlavní postavy i zahláškují a několikrát si ze sebe především ochlasta Knap a poctivec Karas udělají srandu. Díl, který patří k tomu malinko veselejšímu v celkově dusně navoděné atmosféře. ()

• Na fakturách k objednávce nového grafického řešení je uvedena „úhrada za nákup valut“ a razítko hotelu Meteor ze seriálu Čtvrtá hvězda (od r. 2014). (S0ustruh)