Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. Ve filmu Ledové království se Elsa obávala, že je pro svět příliš mocná. Ve snímku Ledové království II musí doufat, že je mocná dostatečně. (Falcon)

Twixy

Za mě lepší než jednička. Disney vsadil na to, co se osvědčilo a zároveň film roste s diváky. Větší důraz je kladen na vztahy mezi postavami a hlavní motivem je zde jakýsi přerod a vývoj. Každý si zde najde své. Děti budou výskat a dospělí zase číst mezi řádky. Český dabing je fajn, některé písničky ale úplně nevyzněly. Jiné naopak předčily originál. ()

Hanecek

Tak "Odpad" jsem tomu nedal za animaci. Jinak bych tipoval hudbu na Majkla Dejvida. Jen škoda, že všechny role nezpívala Helena Vondráčková - a co vůbec nechápu - kde byla Jiřina Bohdalová a Donutil??? ()

r3musko

Prišlo mi to viacej chaotické a menej zábavné ako jednotka. Navyše postavy sa nikam neposunuli, ak nepočítame nový účes. ()

Raichu.Cz

Tentokrát se disney předvedl s povedenou kvalitou a povedenou hudbou. Grafika je perfektní, hudba je povedená, příběh s ohromnou atmosférou a fantazií. Rozhodně lepší díl než jednička. Za mě 89% ()

Nyrahe

Nerozumiem kontrastným hodnoteniam niektorých z vás, ktorí v komentári ohodnotia film ako niečo katastrofálne a v závere mu pridelia 4 hviezdičky. Haló! Za mňa nie! To, že je film určený najmä pre detské publikum ešte neznamená, že musí mať stupídny dej, stupídne dialógy a stupídne pesničky, ktoré, mimochodom, tvoria asi polovicu filmu a mám pocit, že ich cieľom bolo iba vyplniť bezduchú prázdnotu tejto vizuálne efektnej rozprávočky. Je veľa podobne animovaných filmov s rovnakým cieľovým publikom a sú fakt skvelé (Coco, Na vlásku, ...) Ale toto teda nie. 1* za peknú vizuálnu stránku aj keď niekedy si aj tak myslím že menej je viac... Mimochodom, aby som bola férová, prvá Frozen bola veľmi pekná rozprávka, s pekný príbehom a peknými pesničkami. Mám pocit že tvorcovia sa ako obvykle proste snažili vymlátiť z toho čo sa dá a to ja neznášam ()

BR23

Nahlúplym ľudom sa bez hlavy a päty dejú ex machina náhodné situácie a popritom sem tam spievajú. Ten spev nestál za nič a fyzicky vadil. To čo sa v deji odohrávalo nemožno označiť ani za scenáristické barličky, ale skôr hrubé zapustené žeriavy. Konečná zápletka doslova nijaká, boj proti ničomu, posolstvo celého toho sa dá povedať v jednej vete- "Musíte vypustit prírodnú rieku a dúfať, že vás nejakým zázrakom (Elza a Ana majú byť milé) nezabije. Ploché a naivné postavy, bez motívov a vývinu. Žiadne ponaučenie, proste Nič.... Evidentne niesom cieľovka- malé nepremýšľajúce dievčatká. :D ....... P.S: aby som len nekritizoval: ten snehuliak mal dve dobré pasáže, jedna z nich bola rýchlo-súhrn deja jednotky :D + pekný vizuál. ()

sml41

kreslený 5 element?.... dej-napad dobry ale slabo podaný, beriem to ako "klasicke dvojky" prepadáky, ale detom sa pacilo takže svoje sklamanie nebudem prezentovat v plnej miere :-) ()

MarkHarry

Film asi nejlépe vystihuje označení animovaný muzikál. Tvůrci si evidentně řekli, že to, co fungovalo v prvním dílu, ještě zdůrazní ... mě osobně ale přišlo, že více písniček tomu naopak škodí a působí spíše jako vata pro řídký děj, nemluvě o tom, že ty písničky jsou vysloveně "muzikálové" (možno až na jednu) a nemají takovou sílu jako v prvním dílu. Na druhou stranu tvůrcům kvituji, že v plejádě animáků vytvořili nějaký vysloveně pro dívčí publikum. ()

megacik

Dcéru to baví, pozerá to stále dokola, a tak si to občas nechtiac pozriem aj ja. Podľa mňa to nie je zlé. Na mňa je tam však príliš veľa zbytočného spevu.....asi preto, že je to animovaný muzikál :)) ()

pavel431

Zase jsem se dobře bavil, ale asi to bylo i tím, že jsem na to koukal s dětma. Jejich reakce jsou boží. Chyběla mi v tomhle díle nějaká chytlavá písnička, v jedničce jich bylo několik, tady nic....Příběh ok, ale jinak syndrom druhého jak vyšitej!!! škoda.... ()

Tucne.prasa odpad!

Navoňané lajno. Resp. bezobsažné farebno. Absencia deja je prekrytá otravnými pesničkami, ktorých je snáď polovica filmu. Z Disneyho sa stáva synonymum nicoty. ()

nel93

Po uspesne jednicce prisla ne-mene uspesna 2 dvojka. Dvojka je naprosta pecka jak pro oci, diky skvely viziualni strance, tak i pro usi, kvuli chytlavym pisnickam. Je videt posun vsech postav oproti prvnimu dilu. Nebojim se rict, ze jsou si dily naprosto rovnocenny a ani jeden neni lepsi, nebo horsi. Proste skvela Disneyovka, moje oblibena. ()

Vesprem

Opet jsem byla nucena s dcerou tuto pohadnu nekolikrat shlednout. A druhy dil Frozen me prijemne prekvapil jeste vic nez prvni dil. Pribeh byl daleko vic vypracovany a doopravdy zaujal. A hlavne, muzika tady je jeste lepsi a drzi se pod kuzi vic nez v jednicce. Dcera si obcas hlavni namet brouka a zpiva i ukolebavku a i v jejim triletem podani je to kouzelne. Animovana pohadka, co mi ale trochu pripominala Laru Croft, coz je ostatatne take vlastne pohadka :) ()

Elanornegra

Taká dosť detská rozprávka v istých momentoch, veľa sa spievalo resp až príliš. Aj keď niektoré songs boli super. Dej bol zaujímavý, aj keď samotna zápletka dosť dlho nudila. Možno v kine by to malo lepšiu atmosféru. Záver veľmi slušný, ale žiaden zázrak...70% ()

Krychlicka1

Ledové Království nebylo úplně nejlepší špatné Písničky to mi nejvíce vadilo ve 1 tam byly mnohem lepší. Jinak trapné žádání o ruku, které tím chtěli zachránit vtipi, no nezasmál jsem se, jen my to přišla jako zbytečnost házet do filmu. Příběh byl dobrý, originální zjistil jsem o ledovém království více než z 1 ale škoda že Elza  musela tam zůstat když dostala korunovaci a kdyby se tam něco stalo tak by přišla další zbytečnost a Olaf dělal super vtipy zase lepší než ve 1 Dávám tomu 7/10 ()

antalyan

Méně vtipné než první díl a příběh takový nijaký, postavy se ani nijak neposunuly a na konci zůstávají některé otázky jako "kdo to tam tak otravně kvílel", "proč až po tolika letech" nebo "jak to bylo přesně s těmi rodiči", nedořešeny. A bohužel to tentokrát nemělo ani tu chytlavou hlavní písničku. Ale dívat se na to dalo. ()

Ledové království dostane spin-off

Ledové království dostane spin-off

07.04.2020

Pohádka Ledové království od studia Disney se dočká vlastního spin-offu. Seriál s názvem At Home With Olaf se zaměří na postavu sněhuláka Olafa, jehož ve filmech dabuje herec Josh Gad. Projekt… (více)

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

Jumanji a Ledové království 2 vládnou kinům

16.12.2019

Elsa a spol. roztříštili světový rekord

Elsa a spol. roztříštili světový rekord

25.11.2019

(Kruto)vláda Disneyho nemá konce. O víkendu vklouzlo do kin pokračování animáku Ledové království a všichni tak nějak předem tušili, že to bude velké. Dokonce ani šestiletá prodleva mezi oběma díly… (více)