Attic Panic

Krátkometrážní / Horor / Mysteriózní

Švédsko, 2015, 3 min

David F. Sandberg

Žena narazí na ducha skrytého v opustenej miestnosti a musí bojovať so svojím strachom. - Včera som mal naozaj uponáhlaný deň, čo sa mi velmi často nestáva. Keďže som ale na hororoch závislý, snažil som sa rýchlo nájsť aspoň nejaký krátkometrážny horor, aj keď tie zrovna nevyhladávam. Nakoniec to nedopadlo vôbec zle a ukojilo to moju každodennú túžbu po horore. Najviac sa mi páčil záber, v ktorom žena strhla plachtu z ducha.(22.9.2015)

Zase jednou jsem viděl Lottu versus nadpřirození. Neříkejte mi, že Sandbergovi nedělá dobře neustále likvidovat svou partnerku...(10.9.2017)

Miniaturní horor, jehož pointa je šikovně mrazivá i vtipná. Sandberg občas umí potěšit.(9.5.2015)

Haha, dobré, to som si aj myslel, že to tak dopade, ďalší podarený minutkový kúsok od Sandberga - https://www.youtube.com/watch?v=fjck1TNXXhI. 80% - 4*(29.10.2016)

Sandberg umí dělat dobré hororové kraťasy. Vytvoří atmosféru, do které vsadí skvělou hudbu a probudí to, čeho se nejvíce bojíme a převede to před kameru. Snad se mu povede udělat i celovečerák. Lepší průměr.(25.3.2016)

Jako překvapit mě to asi nemůže (pointu jsem čekal), ovšem tohle patří k těm lepším věcem dua Sandberg-Losten.(23.9.2016)

Co dodat. Sandberg prostě umí na ploše 3 minut vykouzlit takovou atmosféru, kterou se nepodaří některým snímkům navodit za 90 minut.(1.2.2016)

• ScarPoul

No som zvedavý na jeho celovečerák.. Toto ma úprimne už nebaví. Postava koná neustále iracionálne a proti všetkým očakávaniam. Ide len o to zvýrazniť pointu. Všetko okolo toho je strašne infantilný konštrukt.(7.4.2016)

Sandberg si mě získal především svými celovečerními filmy, ve kterých ukázal, že umí pěkně pracovat s navozenou atmosférou. Jeho krátkometrážní tvorba mě už tolik neokouzlila, přestože se těší docela velké oblibě u diváků. Nevím, možná je to tím, že do svých shortů pořád cpe svou starou (Lotta Losten), která si mé sympatie nikdy nezískala. Nicméně tento kousek patří k těm lepším, které jsem od něho viděl. Atmosféra zajímavá, zápletka už tak moc ne.(18.2.2018)

I když mi došlo hned, co na sebe ta blbka plete za bič, tak jsem stejně ani nedýchal. Víc Sandberga !!(29.9.2015)

David F. Sandberg je moderný hororový guru. Kraťasy sú dokonalé ( toto a LIGHTS OUT ) a jeho celovečeráky nesklamali.(8.1.2018)

Sandberg umí vykouzlit strašně krásný vizuál během tří minut a dokonce i usměvavou, hororovou pointu, za kterou by se nemusel nikdo stydět. Tento jeho nejnovější díleček mě dokázal lehce pomrazit v zádech.(27.6.2015)

Dost průhledná pointa, ale v rámci hororových kraťasů určitě nadstandart.(15.7.2016)

Blbosť jak hrom ale aj tak som mal zimomriavky po celom tele a takmer som nedýchal. Parádna atmosferická hudba, skvelá kamera a ten nápad so žiarovkami naozaj stál za to. Zatiaľ jeden z najlepších Sandbergových kraťasov. 70 %!(21.8.2016)

Sice předvídatelný, ale dobrý :-D(9.4.2016)

Pointa predvídateľná, ale aj tak celkom desivé.(25.4.2016)

• Heroine

Legrační.(6.9.2016)

Pekny horurek. Tri minuty jsou akorat.(12.8.2016)

Pěkné, sice to zas a zas odnesla Lotta, ale atmosféru dobře zařídily žárovky a geniálně provedený průchod ducha skrz mříže mě dostal.. Čekal jsem, že se prostoduše objeví na druhé straně a chytne ji za údy, ale bylo to provedený ještě líp, no nebudu prozrazovat!(4.8.2018)

Zase povedená jednohubka v šabloně žena-místnost-duch, ze které trochu mrazilo. Sandbergovy kraťasy se mi zamlouvají.(22.4.2016)

<< předchozí 1 2