Daniel Radcliffe (Harry Potter, Žena v černém) se představuje v roli, v jaké jste ho dosud neviděli. Nate Foster (Radcliffe) je mladý, idealistický a vzdělaný analytik, který právě nastoupil do FBI, aby tu bojoval proti zahraničním teroristům. Nate brzy pochopí, že teroristické útoky, které odhaluje, jsou často falešné a mají dva cíle: uklidnit vystrašenou veřejnost a splnit plán. Když jednoho dne objeví pašovanou dodávku Cesia-137, které lze využít při výrobě špinavé bomby, podělí se se svým poznatkem s agentkou Angelou Zamparo (Toni Collette – xXx: Návrat Xandera Cage, Krampus: Táhni k čertu). Ta je přesvědčená, že se jedná o práci domácích neonacistů, a pověřuje Natea úkolem proniknout v utajení mezi členy nebezpečné teroristické skupiny, jež je odhodlaná vyčistit zemi prostřednictvím smrti a zkázy... (Bontonfilm)

PamPero 1

Průměr, který vyčnívá z davu především jen s Harry Potterem na plakátu a svou látkou. Ve finále nám toho ale moc nenabídne, krom slušné komorní atmosféry a neurážejících hereckých výkonů. 50% ()

Saxos

Začátek překvapil a navnadil - inspirováno skutečnými událostmi, uvedený citát Adolfa Hitlera, boj s neonacisty a Ku Klux Klanem. Bohužel kouzelnický ksichtík HarryhoBobra nééé. Tomu už to nikdo neodpáře a nic nezachránilo ani vyholení lebky a třeba svastika na krku. Hůlku má k ruce již na věčnou dobu přirostlou. Snažit se zahrát válečného veterána, následného agenta a vypadat, jak předmaturitní student po dlouhodobé nemoci, je špatně. ()

rigby

Nebylo to špatné, dívat se na to dalo. Napětí a atmosféra se udržovala. Ale bohužel to nemělo tak nosný příběh, aby se na to dalo dívat celé dvě hodiny. Někde v polovičce už začal film pořádně nudit. Chyběl nějaký zvrat, něco, co by rozhýbalo mysl diváka. Ani ten závěr nebyl obzvlášť překvapivý. ()

Ace.A.T.L.

Tak Daniel už dávno nemáchá jen hůlkou. Ikdyž člověk v něm pořád toho Harryho vidí, je super vidět i počin, kde se ukáže jako kvalitní herec v jiným žánru. Tahle role mu sedla parádně a popral se s ní bez ztráty kytičky. Občasný promotání dějových linií tu může leckoho zmást, ale já tím naštěstí prošel v pohodě. Film je správně usazenej a neni potřeba tuny efektů, tuny střelby a hollywoodskýh citátů, aby film mohl bejt hodně fajn. Na 5* to nemá, ale na 4* se to u mě vyšplhalo. Takže za mě 4* a DOPORUČUJU ()

Catella

Tohle je ten typ filmu, kterej se mi líbí tím, jak se na první pohled zdá naprosto jednoduchej a primitivní a po dokoukání vám dojde, že je vlastně dokonale propracovanej. Vlastně jak se tak blížil konec, tak jsem nechtěla, aby to končilo, ale aby to jelo dál, protože to, co předvedl Danie redcliffe v hlavní roli bylo neskutečný, a tím neskutečný myslím neskutečně dobrý. Nejvíc mě na tom bavilo to, jak to už už vypadalo, že ho odhalí a on to pokaždý ukecal a dostal se z bryndy takovým způsobem, že možná ani sám nevěděl, jak to udělal. Každopádně není to film, kterej bych si musela pouštět pořád dokola a trochu mě mrzelo, že na to, jak to bylo celý rozjetý, tak konec jakoby vyšuměl do ztracena a nevyužil potenciál, kterej to mělo. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Easykill

Daniel v zajímavé roli, infiltrujícího se agenta FBI do nacistické skupiny. Zajímavý jak Radcliff zároveň zapadá i nezapadá do konceptu. Je asi nejmenším chlapem z celého filmu. Je to zvláštní, ale nic hrozného a nic to nemění na faktu, že je snímek v jistém rámci vydařený. Obsazení dobrý, dobře se na to dívá a nenudí to. Příjemná infiltrující oddechovka. A nevím kde na csfd přišli na to, že je to válečný a životopisný film. Ano film je podle skutečné události a na scénáři se podílel i agent FBI, na jehož případě je film založen. Ale i tak to není životopisný ani válečný film, nanejvýš tak kriminální drama. ()

FauSSt

Naivné ako Frodo v G.S.E....títo uplakanci s výškou 160cm a slzavým pohľadom môžu presvedčiť svojou vierohodnosťou tak maximálne len stupidnú emerickú mládež ktorá s tatkovou pištolou možno začne RAHOWU na nejakej strednej škole😂😂😂 ()

Ruslan

160 cm chlapeček s 50 kilama a vyholoneou hlavou se snaží infiltrovat do skupiny nácků, kteří plánují teroristický útok. Nic proti, ale on by jim tam maximálně mohl dělat děvku, takže po této stránce celý film působí velmi směšně. ()

mansonn odpad!

Bunda vacsia ako herec... No takze Potter chce precvicovat prave ruku. Dialogy ako zo zleho sna, napatie a dej hmmm chybali oba... ()

Martinko991

Nič extra s Takým kultom hákového kríža či Romper Stromper sa to porovnávať ani nedá, veľmi slabé tri hviezdičky aj to len vďaka tématike ktorá ma kedysi zaujímala. ()

kyblik2

Ak vezmeme do úvahy, že je to prvý celovečerák onoho neznámeho režiséra, treba pár vecí odpustiť. Ale nakoniec to pozerateľné bolo a kto čakal (SPOILER!!!!) super akčné finále (KONIEC SPOILERU!!!!) tak bude sklamaný. Príbeh je natočený na základe skutočnej udalosti. A celkom presvedčivo. Na nudný večer fajn filmík. Ale stále je to priemer. ()

Naby

Nebylo to špatný, ale děj byl hodně přímočarý a nic nepředpokládaného se moc nestalo. Takže chvilkama zajímavý, akční, jindy zase trochu nudný a předvidatelný. Nicméně to obecně nebyl špatný film. Celkem 3,1* ()

nikhaj

Uhm, to bolo horsie jak šumienka na jazyku. Doslova ze nedoslo to k dramatickemu vypetiu ako pred orgazmom...a to skoncilo? Ak to bol zamer podarilo sa im nastvat vela Bratov Daniel Radcliffe to ale zahral vynikajuco ()

Hixx

Harry Potter ako agent FBI v prestrojení za skinheada. Neviem prečo ale Nate (Radcliff) mi oproti iným postavám pôsobil dosť mlado, a to keď tvrdil že bol v Iraku by som mu neveril. Ale okrem toho to zahral celkom fajn, príbeh bol jednoduchý a nepriniesol nič nové ale dopozeral som to do konca čiže oukej. ()