Rozkaz zabíjet

• Česko Rozkaz zabít (více)

Akční sci-fi thriller se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je společnost příliš závislá na technologiích a staví člověka proti vražedným strojům. Za těchto okolností je elitní vojenská jednotka vrtulníkem dopravena do vzdáleného výcvikového střediska mimo veškerou civilizaci. Zpočátku jednoduchý výcvik se však pro kapitána Bukese a jeho semknutou jednotku brzy promění v děsivý boj na život a na smrt. Mariňáci totiž zjistí, že je ostrov osídlen nepřítelem, který přesahuje lidské pojetí zla. (Cinemax)

raxxx

Nečekaně skvěle Béčko ! dat tomu víc peněz vypilovat scénař a zápletku a mohlo to být kultovní sci-fi. ()

v.indruchova

Pardon? Ale to je 2 roky stary film? Za vizualno 1 hvězdu. Klasická nezajímavá zapletka, kterou jsme uz viděli tolikrát, jen jde o roboty. Ten konec ? Takže ani žádný posazovák (na zadek), zásadní zvrat. Není asi třeba zmiňovat nelogické chvilky. ()

moriero

Přesně takhle to dopadne, když milujete Terminátora, Vetřelce a Hvězdnou pěchotu, ale nemáte prachy na exteriéry, pořádné efekty, sympatické herce a inteligentní scénáristy, kteří by z těch nesympatických herců udělali alespoň trochu životné logické postavy. ()

notozjano

Pohodově odsýpající sci-fi akčňák, kterému bych vytkl pouze občasnou absenci logiky, ale akční scény jsou povedeny, stopáž akorát a technicky je film docela vyspělý. Vanessa Kirby zde parádně pasuje a zvedá film o jednu úroveň a já díky ní přihazuju hvězdičku. ()

Rian_witcher

TV sci-fi film. Slušné efekty, scénář úplně jednoduchý a děj jasný od počátku až do konce. Na videokazetách v minulém století by to byl asi trhák :-) ()

fruitixx

Je to jakási vzdálená odnož terminátora, kde hlavní hrdinka je polorobot a ty rozumy teda vlastně roboty chce ovládat, ale pořád ji to nejde.. Jako myšlenka geniální, taková inovace... ale celkem nenápadně podaná.. Technické zpracování taky super. ()

NextOne

Nechápu tolik negativních komentářů. Byl to sice jednoduchý děj, přišlo mi, že to rychle uteklo, ale neskutečně jsem byl do toho zažraný. Je sice pravda, že tenhle film měl dost prvků z jiných filmů, ale to mi vůbec nevadilo. Tenhle druh filmů mám opravdu rád a vůbec bych se nezlobil, kdyby chtěli natočit druhý díl. Skvělé obsazení herců a dobrá myšlenka děje. Možná tu budu jediným kdo dá 5 hvězdiček, ale když se člověk baví a film ho vtáhne do děje, tak to prostě ani jinak nejde. ()

Mark1983

No ne, že by se jednalo o odpad, ale o impozantní snímek se taktéž nejedná. Celé zpracování je čistě průměrné, jenž má skutečně padesátiprocentní kvalitu, co se týče zpracování. Určité pasáže, když je film viděn poprvé, si sice vyžádají svou pozornost, avšak konec konců - dějově to vyznělo jako nenáročný televizní seriál nebo jako nízkorozpočtový televizní celovečerní film. ()

Mike24

Obľubujem nepopulárne málo rozpočtové filmy a najmä ak sú sci-fi žánru. Film prekvapí dobrým spracovaním, kvalitnými efektami (okrem vrtuľníka) a neopozeranými hercami. Primerane krátka stopáž potešila. ()

Martin.Proko

Scifi akční rychlík... ...jako plus Evropské zpracování ... takové HC sci-fi... ...triky povedené .... výcviková lokalita Britské armády správně depresivní... záběry , hudba průměr .... herecké výkony také.... ... konec to st předvídatelný. ()

KapitanKuraz

Sral pes, na takéto Béčko, super a "upravená" Angličanka je kus kočky, to sa len tak nevidí. Inak 50%, ste kde, polovica to isto ani nevidela, celkom slušné, ak by to bolo AAA tak OK, no na Bčoko 90+%. No a to aj keď mám zlú náladu, lebo som zlomil ovládač,, šit od providera a inak sa žiaden nedá, aj jedna hlava satelitu mi skapala, teda jedna ale ovládače sú ako hovno, tak pozerám aj reklamu, poctivo a dochádza mi chlast, aj keď u suseda mám už uložených 20 litrov. No TENTO film ma potešil a to fakt že moc. Možno len vec vkusu. No fajčite mi, môj gigant,, za mňa super. ()

Giovanni

Příjemná žánrová jednohubka se sexy Vanessou Kirby v hlavní roli, za mě parádní vizuál, krajinky super, líbilo se mi to, docela bych uvítal i pokračování, které by klidně mohlo být :) ()

Ondra.T

Bohužel slabý, nenápaditý scénář, slabé herecké výkony (asi není chyba herců, jen nemají moc co hrát) nezachrání ani slušně provedené triky. ()

pretorij

Diky vsem, kteri vyzvanili o cem to je predem. To je stejne ujeta nemoc. Jinak film nebyl az tak hrozny, docela se odvazali s technikou- nebali se a sli do oho to se mi libi. Jinak samozrejme od zacatku do konce vite jak to dopadne a vse je celkem jasne. S tim si hlavu nikdo nelamal. Co me ale dost stvalo byla hudba. Blueray v originalnim zneni a dialogy skoro neslysite- tak si to date nahlas a pak vymlati okna efekty. No nevim... na muj vkus trochu moc. ()

Martin29

Skupina vojáků je vyslána na jakési tréninkové centrum kde se vzbouřili roboti. Příjedou tam a zjistí, že si je ti roboti pozvali, aby je mohli zabíjet. Taková nenáročná akční zábava (cca 10 lidí a několik robotů jeden les cca 2-3 budovy).Jen mě zaráží trochu logika,když má nepřítel drony a díky nic mě vidí proč mu je nezničit hned, aby viděl kulové. Tady to někoho napadlo až pár minut před koncem filmu. ()

Talbotus

Film hodnotím spíše nadprůměrně. Jsem fanouškem žánru a i přesto, že se jednalo o celkově nízkonákladový film, vyšla z toho příjemně strávených 90 minut. Je pravda, že charaktery jsou dost ploché, někdy chybí kontext a vysvětlení některých narážek a nakonec příběh trochu vyšumí do prázdna, ale zpracování je velmi velmi dobré. Boj s roboty a technika na augmentaci lidí vypadají celkově uvěřitelně, i když se přesně nevodíme, co z toho nakonec bude. Zkrátka, pokud máte hodinu a půl a nemáte žádný lepší scifi film, tak toto rozhodně neurazí. ()