Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

dragon'88

Tento film zachranuje aspon to, ze 2/3 hlavnych postav boli naozaj dobre a citlive zeny, ktorym som ich rebelovanie neveril. Dokonca ani Kathryn nebola az taka cynicka obluda ako som ocakaval, ona mi prisla velmi rozpoltena. 2.5* a da sa na tom aj zasmiat ()

KcarlosK

Celkem promarněný potenciál. Celkově dost nedůvěryhodný film. Ovšem Kathryn Hahn je fenomenální všude, kde se objeví. ()

MichaelG

Film mě moc nebavil.. chvílemi jsem to chtěl vypnout.. asi to je spíš komedie pro ženy.. ale líbil se mi závěr, kde se ukázalo že někdy si lidi dělají naschvály, ale přitom stačí si říct pár upřímných slov a věci se můžou úplně změnit.. nejlepší hláška filmu podle mě byla ( Snoop smoked since he was 5 ).. jinak to byla prostě sprostá americká milf komedie plná nadržených maminek, takže docela zvrhlost ()

maestrum

Feminizmus na entou. Všichni manželé jsou sebestřední, sobečtí, egoističtí a líní. Matky jediné tvrdě pracují a nemají čas ani na sebe. Ve finále se tu objeví princ na bílém koni...rozuměj pohledný svalovec, který nejenom že zvládá svoje děti, ale zvládne večeři pro vyhlídnutou samičku, udělá jí masáž, vanu a ostatní číčoviny. Matkám vlhnou (nejenom) oči a to je vlastně konec všem pohádkám. ()

Cuffini

Pár vtipných scének, jinak jedno velké bláznovství. V životě mi naši neřekli tolikrat "mám tě rád" nebo "jsem na tebe fakt pyšná", jako říkají americké matky svým linym a neschopným dětem v tomto filmu. Zajímalo by mě, zda film je přeajlavjůvanej, nebo je to práva růžová americká realita. Myslím, že je to blbost, neboť kdyby každý dítě mělo tolik lásky, pozornosti, koníčků atd., tak by na světě neběhalo tolik psychopatů a dementů... ()

Hunt3r

Od tohto filmu som čakal dokonalý zážitok len v podaní jeho hlavnej hrdinky. A ak by ma naň priateľka nedotiahla zrejme by som do kina naň ani nešiel. O to milšie ma prekvapil a priznám sa, že slzy mi od smiechu tiekli celý čas. Tento film bol dokonale poskladaný v záujme zahltiť diváka, čo najväčším počtom humorných scén. V mnohých prípadoch by som to považoval za príliš prehnané, no tu mi také množstvo scén absolútne nevadilo. Zabával som sa aj keď som sal 4 hviezdy, už dlho som sa v kinosále tak dobre nezasmial, ako práve na tomto filme. ()

lupulus111

Právě se mi vypařil testosteron z těla a začínám se integrovat do feministických kruhů. No, jediný klad který vidím na tomhle menopauzu tvořícím filmu, je že si očividně tvůrci uvědomovali, jaký že je to totální bizár... až budu chtít někomu ukázat, jak je emancipace špatná, budu avizovat na tento film :) #rip#100#min#of#lajf.... ()

verbal_cohle

Matky na tahu vystřílí veškerý svůj arzenál jako typická americká komedie posledních let už v traileru. Takže celý film se pak nese v duchu slepování zdánlivě nenavazujících scének, které do děje nic nepřináší a pouze s přimhouřením obou očí vykresluje svět dnešních US matek. Kristen Bell hrála úděsně. Nejvíc to rozzáří Kathryn Hahn svým přízemním humorem. Christina Applegate je prvotřídní americká hospodyňka-svině. A postava Mily Kunis mě vlastně kromě vzhledu nijak nezaujala. Peripetiím s manželem a milencem je věnován velmi krátký čas, takže si člověk musí hodně věcí domyslet, případně žít ve zkratkovitém světě. ()

peppita

dve hviezdicky a to len kvoli dovolenke zobratej potom, co zomrel Jon Snow, to pobavilo. Inak normalny americky blabol ()

milaninoo

Napřed jsem se chtěl rozepsat,ale nema to cenu prostě pro někoho to může byt vtipné teda určitě pro ženy a puberťačky,ale pro chlapy? No comment! ()

somme

Tak na to jsem byla fakt zvedava. Slysela jsem ruzne reakce, trailer vypadal slibne.. Kazdopadne bezvadny. Pobavila jsem se, hlavne diky za Kathryn, skvele hlasku ("stejne nechapu jak sem mohla porodit takovy hovado"). Jojooo materstvi jeste neznam, ale s nasima si zazivam sama dost. Bezva obsazeni a props za scenu ze supermarketu! ()

lulundia

Tenhle film jsem viděla už dvakrát (a ještě se určitě kouknu :). Nejdříve sama a to jsem se mohla umlátit smíchy. Podruhé s kamarádkou, kterou to moc nebavilo. Dívat se už poprvé s ní, je otázka, jestli bych si odnesla tak dobrý dojem. Tím neříkám, dívejte se na film jen sami, určitě ne! Naopak, tenhle film je ideální s maminkama :). Jako fakt. Celou dobu, kdy jsem se na film dívala, jsem myslela na svou maminečku, která podle mě byla, chudák, taky úplně vyšťavená a já si tak díky tomuhle filmu mohla představit, co opravdu prožívala. Ano, film je sentimentální, ale hlavně ukazuje to, co se stejně děje - matky jsou především matky, ale hlavně taky ženy, na což se zapomíná. Nádherné, silné bytosti, které ale potřebují lásku, péči a pozornost jako každé dítě, aby mohli skutečně zářit. A hlavně kamarádky a sebeúctu. Takže já jsem tomuhle filmu moc vděčná, že ukázal jinou tvář matek, než ten, který známe z hollywoodských filmů, a sice buď matka dokonalá a nebo matka, která to nezvládá. Tohle je jiné a je to neskutečně osvěžující. Taky je tam spousty rad pro budoucí rodiče a rady do manželství všeobecně. A to se hodí, ne? :). Takže ANO, ANO, ANO, podívejte se na film a pořádně si ho užijte. nečekejte melodrama, psychorozbor. ale povzbuzení to je a hlavně se nám uleví - nemusíme být dokonalé :). P.S. ty její kamarádky miluju, Kathryn Hahn je v každém filmu jiná, ale vždycky skvělá a Kristen Bell jakožto, ehm, pánské přirození, tak to asi nezapomenu nikdy :D. P.P.S. komentář Tsuki mi taky mluví z duše :) ()

eddy666

Občas mi to pripadalo ako niečo na štýl Hangover ale pre mamky ! :D Veľmi sa mi to páčilo, podarená komédia, kde bola Mila Kunis a jej bestfriends proste super ! ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér