Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

veruna.b

To je tak, když člověk čeká hovadinu a pak je mile překvapen :) Musím říct, že ač nejsem matkou vlastního dítěte, tak jsem se náramně bavila! A to hlavně díky excelentnímu castingu.. vybrat tyhle tři herečky byla dokonalost.. i když Mila mi tam kupodivu připadla jako ten nejslabší článek. Ale Kathryn a Kristen byly naprosto luxusní a díky nim dvěma dávám 4*. Epesní scéna v nákupním centru a pak druhá na záchodě s demonstrací toho, jak přistupovat k penisu neobřezaného chlapa jsou fakt lahůdkou! ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jsi dobrá máma. Vždyť počkáš, až děti usnou, a teprve pak se nameteš!" Příběh o tom, jak skvělé je mateřství, ale zároveň o tom, že je potřeba občas vypnout a užívat si volný čas s kamarádkami. Kelly Bundová tady má svůj dabingový hlas a snaží se ovládat celou školu. Kristen Bell je vyobrazena jako domácí puťka a Milu Kunis, tak tu přímo zbožňuju všude, kde je. Tahle komedie se spoustou neslušných slov příjemně překvapila a rozhodně to není komedie jen pro ženy. - 80%. ()

Oxytocin

Mnohem větší sračky ala komedie mají na čsfd vyšší hodnocení než toto. Film má humorné scény, občas až na hraně vulgarity. Celkově však zábavné. ()

supg

Klasická USA komedie s dobrým koncem, kde se ty "zlé " matky vykreslit, jako vlastně dobře matky. Vtipné, neurazí. ()

Nellaron

V rámci žánru ide o nadpriemerne zábavnú komédiu. Kathryn Hahn ide prvú ligu. Scéna v obchodnom centre, alebo keď rozoberajú neobrezané péro, no išiel som do kolien. Humor je chytľavý, žiadne trápnosti. Okrem humornej stránky film končí aj pekným posolstvom. Rozhodne odporúčam. ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér