Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

Baru.No1

Miluju tuhle komedii!! Střeštěná, vtipná a oddechová komedie, která připomíná klasický americký slaďák. Nejde nijak do hloubky a příjemně se u ní pobavíte. Obsazení v tomto filmu skvělé, Mila, Kathryn a Kristen se skvěle doplňují. Film na víc doplněn o výbornou hudbu. Navíc poslední scéna s maminkami hereček byla naprosto úžasná a přišlo mi, že celý film jen podtrhla :)) ()

Thug_Leo

Film připomíná "how to be single". Máme tu utrápenou ženskou, co dělá změny v životě a vymanila se ze stereotipu. Pak tu máme šílenou blbku, která by měla být v insituci. Dále tu "nejškaredější" což ve zmíněnem filmu představila McCartney a v tomto počinu Hahn, z pravidla se obě chovají jako coury, mluví sprostě, jsou drzé a nechutné. Áno, pak je tu pan "úžasný", kterému hlavní představitelka podlehne, jak jinak že?! Film je nejenom předvídatelný, plný klišé, trapnosti a opětovně berličkuje s pohledy na město + zrychlený děj za zvuků nějaké pop písni--šračky. Nechybí ani fůra motivačních keců, happyend a jako bonus otravné a naprosto nesamostatné děti. 100x tu už bylo a 100x bohužel ještě bude. Je jedno jestli jste matka nebo ne, tohle je tak na primu o víkendu s dabingem. ()

Smashed

Po dloooouhý době komedie, která mě bavila. Teda až na pár detailů, jakože třeba Mila na strhanou matku opravdu nevypadá, její manžel - kapitola sama pro sebe.... Jako vážně? Vždyť se choval jak pětiletý dítě, kdyby se mi chlap smál, že táhnu spoustu tašek a ani ho nenapadlo mi jít pomoct, tak letí z domu rycheji, než dá hokejista gól při samostatnejch nájezdech. A když nad tím tak přemejšlím, tak tam takovejch trochu přiblblejch momentů bylo víc. Ale nechci ten film nějak schazovat. Celkově se mi to líbilo, Mila je sympaťanda, Kathryn pobavila a moc se mi líbilo, jak do filmu vstupovala hudba, byla dobře zvolená a ve vhodných mometech zesílila. ()

pavelpetr

Ideální oddychový film pro nedělní odpoledne. Překvapivě dobře může pobavit i chlapáky. Nečekejte složité zápletky nebo něco chytrého. Ani si na to film nějak nehraje. Fakt jsem se za 100 minut dobře bavil. Když od filmu nemáte velké očekávání, tak se vám může líbit. ()

Mark1983

Byl jsem na tuto komedii docela zvědavý a vůbec jsem nebyl zklamán. Téměř od začátku je to úsměvné a někde se i zasměju, i když přiznávám, že ty americké úchylky aneb úchylky západního světa tam bohužel jsou. ()

Dumaru

Film Matky rebelky je o všedných povinnostiach vyťažených matiek zaobalených do kus vulgárnej komédie, toť v skratke. Na začiatku to celkom funguje ale potom komédia začne strácať šťavu, za Milu Kunis dávam 3 hviezdičky,,, ()

Stamba

Evidentně se jedná o počin zaměřený pro rádoby emancipované ženy v domácnosti. Pro chlapy to není úplně to pravé ořechové. Ale i tak film hodnotím průměrně. Je to taková oddychovka na večer po práci. :) ()

Chlo0opek

Do cca poloviny se film rozjížděl docela slušně, ale pak už převažoval víceméně naivní příběh založený na iracionálním chování osob. Celkově průměr. ()

lubica1995

Ta akože čo bolo?? Ešte stále ma vie dostatočne rozladiť, keď napchajú do filmov toľko úžasne a sexy vyzerajúcich strhaných , životom zničených matiek, ktoré majú všetky tak SKUTOČNÉ problémy a popritom aké sú dokonalé, majú dokonalé zamestnania, deti... autá, domy... všetky majú vždy za manželov úplne hlúpučkých čuráčikov. Tak toto sa skutočne mohlo páčiť len hŕstke zakomplexovaných a ...čudne zmýšľajúcich ľudí. Ani oddýchnuť som si pri tom nevedela. PS: Pokiaľ bude dovolené vypúšťať do sveta podobné filmy, kde všetko vyrieši zmena vyhoneného manžela a trtkačka s dokonalým osamelým susedom, (ktorý to má zázrakom v hlave zrovnané, ) dovtedy budú po svete chodiť zakomplexované ženy, ktoré budú veriť, že to takto aj naozaj funguje. Idem grcať. Nech nie som len krutá. Mihlo sa tam aj pár NORMÁLNYCH žien, ale scenár si dal záležať, aby nezabrali dostatok času v zábere. Ešte jedno PS: manželská kríza sa ako krásne vyriešila. Ešte sa aj objali pred ordináciou po návšteve...skoro mi slzenka odpadla. (???!!!!) ()

Renciasko

Bad Moms (Zlé matky), Matky na tahu, alebo Matky rebelky, Zapař jako matka.. Už ani neviem ako sa ten film vlastne volá.. Ale je mi to vlastne jedno. Film som si rozdelil na 2 časti, keďže som to akosi nemal čas dopozerať. A musím povedať, že ten film od 1:12 hodiny ako úplne iný. Dovtedy, samá náhoda nad náhodu, snaha o vtipy a žartovné scény, na ktorých sa pobaví snáď väčšina mládeže a žien.. Problém je len v tom, že len "snáď".. od hodiny a 12. minúty vystriedala všetku tu srandu, zábavu, kalby matiek smutné scény, niektoré na zamyslenie, iné zas len jednoducho dojemné.. a ako to býva v rozprávkach: Nakoniec všetko dobre dopadlo a z nepriateliek sa stali priateľky.. Za pekný záver (doplnok) dávam +1 hviezdičku k ostatným 3. ..............**** ()

KraLuban

Velmi nevyrovnané části, skvělé a slabé pasáže....přesto jsem se fakt výborně bavil. Pocta rodičům, kteří taky vědí prd:). ()

Filatov

Zapař jako matka! :-D Inu, kdo už má děti, tak pochopí. Ne, bavil jsem se opravdu velmi dobře, a to že ve fillmu hrála Mila Kunis je milým plusem. Musím ale spravedlivě uznat, že ač má Mila hlavní roli, tak nejvíce hláškující postavou je její kamarádka, kterou ve snímku pozná v podání Kathryn Hahn. Ta jak otevřela pusu, tak jsem se musel smát. Bez ní by to určitě nebylo ono. Matky na tahu jsou výbornou komedií a ano, i když někdy (avšak v minimu částech) film ztrácí tempo a upadá do lehké trapnosti, ihned se z ní oklepe a dostane se zpět na svou úroveň. Poctivých 70%. ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér