Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

Pythonator

Ale tak sranda to byla, jenže vhodná spíš pro nevybouřené maminy. Herečky pobavily. Nejvíc mě bavila podivně ujetá Kristen Bell. ()

JB001

Nic jsem od toho nečekal, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Sympatické maminy, vtipné dialogy + troška romantiky = solidní průměr ()

kodwin

Překvapivě dobrá americká komedie. Trapné americké přehrávání s finálním potleskem mi naštěstí vynahradilo celkem dost vtipných scén, a proto si u mě Bad Moms vysloužily čtyři hvězdy. Wow, potlesk! To samo o sobě je úspěch, protože US humor mi fakt nesedí. Stojí za shlédnutí včetně titulků ... ()

Sathine

Něco trapné, něco typické americké klišé. Pokud chcete ale (spíše dámy) zabít čas, tak není špatné sáhnout po této komedii. Líbila se mi hudební složka filmu, vtipné scénky a celková odlehčenost. ()

vlkove

Jste matka a všechno Vás už začíná pěkně štvát? Tak tohle je film pro vás. Neskutečně vtipný počin, který si nebere servítky. Být matkou z pohledu naprosto zbaveného ideálů. Samozřejmě je to film natočený v Americe, takže spíše lze situace napasovat do života amerických matek, ale i přesto věřím, že u tohoto filmu se pobaví nejeden divák i taky u nás v Česku. 🎬🎬🎬🎬🎬 ()

darius1706

Před chvílí jsem dorazil z kin a ještě teď se řehtám při každé vzpomínce na film. Po dlouhé době jsem se v kině smál na celý sál. A opět bylo kino téměř prázdné, jako kdysi u Hot Fuzz, kde jsme byli v kině 4. Nicméně - chyba těch, kteří nedorazili, i přes hloupý název, který může evokovat další hloupou komedii na téma "vožer se někde pod vobraz", tak zde to rozhodně neplatí. Všem ty role neuvěřitelně sedly, včetně Mila Kunis, kterou jsem neměl v oblibě, ale tahle role jí vyloženě sedla. Film prakticky neměl hluchá místa a vše v něm mělo smysl. Jen upozornění - pokud nemáte ještě děti, nenajdete v něm hodně věcí. I přes velmi vyprázdněné kino, tak ti napravo, řvali smíchy stejně jako my a ti nalevo, kteří byli evidentně na rande o hodně méně. A nedivím se. ()

M4rty5

Myslím že v rámci žánru velmi povedená záležitost. Jak Mila Kunis tak Kathryn Hahn i Kristen Bell spolu s hlavní záporačkou jíž zahrála Christina Applegate předvádí velmi dobrý výkon. Výborná komedie. ()

FilmuRozumim

Po delší době komedie, která mě opravdu pobavila. A jakožto matka od dvou dětí jsem po skončení filmu měla chuť jít to někam roztočit. ()

nikoleta377

Tak toto som od filmu vôbec nečakala.Pobavila som sa nie len ja ,ale aj ľudia okolo mňa .Čo som bola v kine po niekoľký krát nikdy som nezažila ,žeby sa až toľko veľa ľudí smialo.Filmová komédia zbehla strašne rýchlo.Na film som šla kvoli herečke Mili Kunis ktorá odviedla v ďalšom vydarenom filme úžasný výkon.Bolo vidno ,že scenáristi si na tom dali záležať,pretože tie dialogy boli nehorázne dobre a vtipné.Takto by mali vyzerať komédie.Z kina som vychádzala celá vysmiata jednoducho odporúčam každej žene pozrieť :) ()

drovi

Super film u ktorého som sa bavil od začiatku do konca. Tvorcom sa podarilo s humorom ukázať v akej pretvárke a v akom nezmyselnom systéme vlastne žijeme. ()

Vanity

Špatné matky skvělá jízda, bavila jsem se od začátku do konce. Kathryn Hahn nezklamala! Příběh inspirativní i pro české maminy. Jen ten český název filmu ach jo. ()

sorbon1

Od filmu jsem původně mnoho nečekal. Myslel jsem, že to bude rádobykomedie s trapným humorem pro maminy, ale opak byl pravdou. Chlapi se nemusí bát na tohle jít, opravdu jsem se bavil a nasmál se. Většina návštěvníků v kině byly podle očekávání ženy. Navíc výborná hudba. Doporučuji. ()

Kinepa

8.9.2016, Plný očekávání dobře komedie jsem byl docela zklamán. Kromě pár dobrých hlášek typu online bobři podprůměrný film. ()

Figee

Ideální oddechový film pro klasické holčičí večery. Každá z hlavních postav je úplně jiná, ale dohromady tvoří úžasné komediální trio. Od filmu jsem neměla přehnaná očekávání, nicméně realita mě příjemně překvapila - v kině jsem se smála od začátku do konce, ačkoli to byl většinou klasický americký (a lehce vulgární) humor. Jedna hvězdička dolů za předvídatelnost děje, jinak perfektní! ()

ghosteen

V poslednej dobe ma rýchlokvasené filmy podobného typu neberú, ale ... Aj keď je to miestami príliš pritiahnuté za vlasy, preexponované a neviem aké, dobre padne každej mame sadnúť si do kina a zažiť na chvíľu ten úlet :) ak to bolo točené s týmto zámerom, 5 hviezdičiek si to zaslúži. Ostatné ma dnes nezaujíma, občas je predsa dobre neriešiť neviem akú hlbokú pointu filmu (hlavne keď ju ten film nemá). ()

hlenyzkrabic

Ztráta času. Začátek slibný, poté se děj rozplizne do divné zápletky s volbou ředitelky SRPŠ a závěr je typicky americký. Takhle kdyby se mnou mluvily moje děti, tak bude hoooodně zle. Dvě hvězdy za první třetinu. ()

Rob318

Tah to mělo, jenže brzy se ukázalo, že chlapské chování ženám bez ptáka prostě nesluší. Nevím co to je za trend a na koho je to směřováno, ale myslím že, ženy umějí být vtipné a rvát se za "svoji" věc i bez penisu. ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér