Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

anitae

Začátek ocení a pochopí všechny matky, které se snaží všechno obstarat, zbytek filmu je na mě až moc americký. 2,5* ()

kluzo

Hóóódně hloupý film. Ta hloupost zabíjí i pár hlášek, které by v jiném filmu byly k popukání. Šablonovito klišoidní scénář, ploché herectví, nezajímavá režie... Celé mi to vyznělo tak nějak do hlucha. ()

dalziel

Sporadicky sa objaví nejaký dobrý fór a predvolebná pitka je fakt hustá. No film ako taký nedrží veľmi pokope. ()

DarthFailord

Fiiiha svižná a vtipná komedie až jsem sám překvapen. Škoda toho zavádějicího názvu - nejde totiž o žádnou jízdu ve stylu Hangover. Příběh hloupoučký, ale všechy ústřední hrdinky zahrály fantasticky. Můžu jen doporučit! ()

Oonika

Zase jen další typická americká komedie, která pro mě bohužel neměla žádnou přidanou hodnotu. Celkově docela vtipné, ale od začátku naprosto průhledný děj. ()

pirulka

Po dlhšej dobe som mala chuť na komédiu, a hoci sa mi to miestami zdalo "cez" a "stupid" ..celá téma mi prišla šmrncovná a páčilo sa mi herecké obsadenie :) taký ten zľahka nadpriemer :) p.s. prečo má mila kunis také veľké oči? ()

mira.l

No žádná sláva teda. Co vlastně bylo hlavní myšlenkou a smyslem tohoto filmu? (Teda krom toho, že i Mila musí platit složenky a hypotéky...) Na jednu stranu je to slušná pitomost bez nějaké hlubší myšlenky, což jsem naznačil už v druhé větě komentáře. Argumenty znějící na jakési schůzi k volbě prezidentky nějakého školního sdružení byly ... inu, Američani, tyhle kecy už mě nepřekvapujou, jen serou, jen tím ukazujou, jaký jsou to paka. Na druhou stranu díky Mile Kunis se na to dalo jednou podívat, mám jí docela rád, mám rád její temperament, rád sleduju její mimiku, gesta, která někdy i na první pohled uniknou, ta role jí docela sedla, k vidění a slyšení bylo i pár vtipných hlášek a momentů. Hodnotím takovýma... takovýma průměrnýma ...třema. Trio Kunis, Bell, Hahn se vcelku vyřádilo, a z těch třech hvězdiček je převážná část za Milu, ovšem jednou mi to stačilo. ()

ER

Hodně "klišoidní" komedie,která nabízí průměrný humor,ale aspoň v sympatickém balení. Pár slušných "bad" vtipů tam je a focus na Milu Kunis se vyplatil. Ale pozor na zavádějící název,toho "tahu" tady moc není, ve skutečnosti jde o souboj matek,který....ale to je v podstatě jedno. Vždyť je to komedie. ()

GodKnows

Z toho námetu tvorcovia vytrieskali viac ako som čakal. Celkom slušne som sa narehotal. Kto nečaká nič sofistikované, nemôže byť sklamaný. Najzábavnejšia je Kathryn Hahn, tej to sadlo výnimočne dobre. ()

Simomon

Dej je trapnej, predvidatelnej. Postavy kriploidni a strasne archetypalni. Emancipace zen probiha v Bad Moms bohuzel tim nejlacinejsim zpusobem, takze zensky postavy nepredstavuji "silne svobodne zeny" ale nesnesitelny kravky. Pro predstavu> jedna z podzapletek je o nesmele zene, ktera najde sebevedomi a zotroci sveho manzela- happyend. Na druhou stranu je treba priznat, ze rezijne je film velmi zdarily. Zabery z purty, dojemne dialogy, romanťické momenty- vse je remeslne zvladnuto tak jak ma. Takze verim, ze u cilovky to asi fungovat bude.. Mne osobne jeste strasne bavilo prostredi, ve kterem se film odehrava- americke predmesti, rodicovske spolky. Creepy USA. POSLEDNI SLOVO: Mila Kunis tentokrat jako milfka a stale sexy! Bad Moms je velmi dobre natocenej debilni film. 50%, 3/5* ()

bearmeedek

Ujeté a přesto zábavné. Začátek hrozil nudou a stereotypem US zábavy. Ale nesourodá partička probuzených usedlých maminek předvedla zábavu v jemném stínu různých chlapských Pařeb. Jejich hrubší konverzace (hlavně o ptácích) dopadaly na správné místo. Názorná ukázka stahování předkožky na hlavě jedné z dam byla všeříkající. K žehlení dost dobré. 75%. ()

Demonic189

Ako poobedný program na Markíze by to neurazilo, ale ináč skutočne nič extra okrem ešte stále ultrasexy Mila Kunis a pár podarených scén. Inač typický predvídateľný dej s viacerými ultranesympatickými postavami (manžel, Kathryn Hahn či Christina "Jablčná brána") ()

Likan7

A vlastně dost spokojené tři. Od začátku do konce film odsýpá poctivě. Kunis je sympatická snad v každý roli a tady k tomu má několik parťaček, který jsou správně střelený, nadržený a praštěný. Dobrá hudba, několik fakt povedených scén, prostě ideální odpočinkový film, ze kterého nadšený nebudete, ale na dobrou náladu skvělý. Jen paní Smithové by mohlo být víc. ()

pushover

Chtěl jsem si dát oddechovku, ale dostal jsem kravinu pro nenáročného diváka, špatnou na všech úrovních. Trapnej, nesměšnej humor pospojovanej rádoby dějovou linkou. Ztráta času. ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér