Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

bonovox

Štvrtú hviezdu dávam naviac kvôli obetavosti všetkých mám. Inak ale ide o nenáročnú zábavu, ktorú ocenia hlavne rodičia. Oddychovka na sobotný večer ako vyšitá. ()

gstudio

Pravda, moc zábavné to vlastně nebylo. Opět jsme se dočkali předstírané vášně pod L přikrývkou, která sahá chlapovi těsně pod pupek a jeho vášnivé partnerce pod bradu. Matky v tom filmu hojně chlastají a jenom tím lze vysvětlit, jak popisují neobřezané pánské přirození. Skoro se nechce věřit, že někdy viděly nahého chlapa i za střízliva.Hojným popíjením lze zřejmě vysvětlit i český překlad názvu z původního Bad Moms na Matky na tahu. A jako v mnoha jiných moralizujících amerických "komediích" i tady se prakticky všechny postavy chovají celý film jako svině, aby pak v závěru prohlédly, chytily se za ruce a odlétly do západu slunce vstříc lepšímu zítřku. Nejzajímavější jsou tak paradoxně až závěrečné titulky SPOILER, kde se objeví skutečné matky představitelek hlavních rolí. ()

mstychov

Moc jsem se u tohodle filmu nasmala. Zna to kazda mama. Drina kolem baraku, deti, prace atd....Matky na tahu me dostaly. Je to takovy spravne ujety. ()

allegria

Mohl to být docela hezký film, nebýt těch pubertálních vulgarit, které by člověk čekal spíš od kluků na prvním stupni základky než od dospělých žen a matek. Navíc některé dějové zápletky a jejich rozuzlení mi přišly dost nevěrohodné. ()

PatrikP4

Klasickej americkej průměr... Jelikož to asi vydělalo více než mělo, plánuje se překvapivě dvojka (myslím že nebude lepší než jednička)... Ale jinak jsem spokojenej, zapláclo to nudné odpoledne... ()

veverysiak

Čakal som viac, je to miestami celkom zábavné, ako celok dosť nedovarené až odfláknuté, je ťažké v tejto škatuľke vymyslieť niečo originálne, ale určite sa tu malo pridať a nespoliehať sa len na jednu prehormónovanú nadávajúcu feministku, čo ako by bola dobrá, výsledok by aj tak nezvrátila, takže 35%. ()

raxxx

Podle názvu jsem čekal nějakou rozplizlou sragoru ale byla to vtipna komedie pár exelanc , dobře hrajíci miou (vždycky svělou Kathryn Hahn ) . ()

buchannon

Tak fajn, nejdřív "Bad Boys" a teď "čupr homedie" "Bad Moms", rozdíl v názvu je jen ve dvou písmenech a to je přesně tolik, o kolik tříd je druhý jmenovaný snímek horší. Mnohokrát zde bylo napsáno, jak je Mila pěkná baba, s čímž by se dalo i souhlasit a také zde bylo mnohokrát napsáno, že je to jediný klad tohoto filmu, s čímž se dá také souhlasit a to je na 100+1 minut zatraceně málo. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

endymion

Pro ženy je to za pět hvězd a i já bych dal plný počet, ale když ten film dělá z mužů takové t(r)u(p/b)ce, až to hezké není! A pak ta zásadní nelogičnost hned v úvodu - který chlap by si ho chtěl honit on-line nad blbou blondýnou, kdyby měl doma Milu Kunis?! ()

Alleachim

Vynikající komedie, u které se smějou jak ženské, tak překvapivě (a hodně) i chlapi. Vynikající K.Hahn,Bell, Applegate i Smith - všechny se skvěle doplňují a je vidět, že si i své role náležitě užívají. Navzdory jednoduššímu ději ale film rychle odsýpá a hlášky a skeče v něm jsou perfektní. ()

pichta

Jedna z najlepších komédií poslednej doby. Dobré dialógy, bez trapnych scén, dobrá hudba. Herci na jednotku ()

bigmatko

výborná oddychová komédia. Je určená podľa mňa predovšetkým ženskému publiku čo som pocítil aj v kine kde som dostal riadnu dávku estrogénu keďže nás tam bolo asi tak 6 mužov. Aj dej filmu je viac na strane žien ale to nemá žiaden vplyv na kvalitu vtipných scén. A konečne môžem povedať že americká komédia nám neservíruje iba tupé výrazy a silené trápne scénky, ktoré su následkom všadeprítomnej Trávy a alkoholu. Áno aj tu sa musím trocha pozastaviť nad početnosťou liberalizujúcich odkazov na neustále húlenie trávy čo ma len utvrdilo v tom že holyvod musí čerpať prostriedky z tejto oblasti. V každej americkej komédii sa to bez trávy nezaobíde. To je asi jediné čo mi na tom filme vadilo. Inak je to naozaj dobré. A ako chlap som sa povzniesol nad to, že sme vo filme za blbečkov. okrem jedného ktorý sa tam objaví a všetky sú z neho hotové lebo má ploché brucho a nosí sveter. Aj ten úvodný dôvod rozvratu rodiny je dosť pritiahnutý za vlasy samotnej mili kunis. Žiaden chlap si nebude trénovať zápästie keď vie že má doma ženu. a keď už tak pri porne a nie tak ako to ukázali tu. Ale nevadí ak sa chcete zabaviť tak tento film to dokáže. ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér