Film vypráví příběh mimořádně úspěšné matky prožívající zdánlivě dokonalý život, ale ve skutečnosti je díky neustálému stresu na pokraji zhroucení. (Freeman Ent.)

audrey.ley

Myšlenka filmu je dobrá, bohužel byla zazděná hromadou klišé, díky kterým z Matkách na tahu stala průměrná komedie. Mila Kunis mi do role strhané matky moc nesedla, nebylo to ani tím, že by špatně hrála, jen je na to moc hezká. A postava Kathryn Hahn mě vyloženě štvala. ()

Kacenka22

Vtipná komédia,bavilo ma to od začiatku až po koniec. Milu Kunis mám rada,ale sem sa mi ona nehodila vôbec, obsadila by som inú herečku. ()

Montmorency

Nezklamalo - klišoidní, jako každá americká romantická komedie.....Kunis v roli matky pluku k smíchu, pobavila snad jen Hahn a Applegate ()

karambwa

Zklamání. V traileru to vypadlo na hosně dobrou komedii ale bohužel, spíše je to trapné a některé scény tam být vůbec ani nemusely. ()

potok.009

Ujetý až moc. Milu Kunis bych teda na strhanou matku netipl ani náhodou, na to je až přespříliš šmrncovní. Nicméně pobavilo. ()

Unn

Takhle to můžou natočit opravdu jen v Americe. Bezedné téma "matky", kde by mohlo být použito mnohem více sarkasmu s trochou důstojnosti a černého humoru. Tohle je vyhopsaná slaboduchá teenegerovská kravina. ++ pár dobrých scén se tam najde a na Milu Kunis se dá vždycky koukat. ()

Calabria

Jeden z těch filmu pro žensky. Z chlapu se dělaji blbci, z žen bohy. Jednoduchá zápletka a jasnej konec. Chvalim soundtrack. Z filmu podobneho typu je to možna ten lepší kus. ()

kacenka.r5

Keďže som o filme nič nečítala, tak som netušila čo ma čaká. Ale teda bavila som sa skvelo. A o to u komédie predsa ide. Je to dosť nadnesené, miestami pritiahnuté za vlasy no podstatné je aký z toho mám pocit keď idú záverečné titulky. A ja som sa narehotala :-) ()

HSGID

Parádna komédia ktoru som musel vidieť viackrát v kine a rozhodne neľutujem. Aj po dlhšej dobe ked som si ju pozrel doma na PC som sa parádne zabavil. ()

Darkshire

Nie, nie. Znova ďalší megatrápny film o ničom , ktorý vám ani nič nepovie a ani nepobaví. Dobrý možno iba ako zvuková kulisa pri varení nedelného obeda. Ale radšej si pustite hudbu, ako kulisu. ()

Navys

Ale jo...mě to bavilo. Přece to není nic přelomového, ale nenudil jsem se, naopak se bavil a to je cíl každé komedie. Plus nádherná Mila Kunis ;) ()

Pavlis.xxx

Nejlepší ženská komedie jo? WTF? Nudné,trapné a ještě jednou nudné a trapné a to mi ani sexistický ani fekální humor nevadí,ale tohle??? Parta totálních nezajímavých blbek,které se neumí postarat ani o sebe natož o své děti.Spousta trapných klišé,nevěřil jsem jim ani pozdrav,ale hlavně že na konci jako vždy přišlo klasické americké poselství a všichni se milují navěky a jestli neumřeli tak natočí ještě jednu takovou sračku... OOps už natočili :D Čekal jsem vtipnou komedii o ženách po té hromadě podobně laděných komedií s muži (které mě na rozdíl od tohoto bavili),když se však člověk podívá na scénáristy a režiséry v jednom,kteří kromě Pařby ve Vegas nevyprodukovali jediný dobrý film,nejde se divit tomu,že jsem dostal 100minut zbytečně promrhaného času.Jedna hvězda pouze za Milu Kunis (strhaná matka vypadá úplně jinak děvče..) ()

zadarzno

Pro mě příjemné překvapení. Až bych nečekal, že se tolik zasměju. Mila Kunis je kočka, Bell je roztomilá, až jim oběma těžko věří ty výrazy, kterými nás častovali celý film a Hahn je ve své roli nadrženkyně a drsňačky výborná. Slusně rozjetá komedie, která se nebojí ukázat život i trochu jiným směrem. Matky zlobí a děti jsou ty klidnější a relativně s větším rozumem. Za mě úspěch ()

EYO EYO

Ďalšia bláznivá komédia o skupine matiek ktoré majú dosť svojej rodiny a školských stretnutí,komedia dosť pobavila , BTW:trošku mi to pripomínalo "vo štvorici po opici"😉 ()

alesandro2

Otevřel jsem Pandořinu skříňku a pohlédl do ženského světa ztvárněný filmem Matky na tahu. No, potěš koště. Nevstoupím dvakrát do stejné řeky, a proto budiž mi další pokračování filmu navěky zapovězeno. ()

jirik2103

Americká komedie jednadvacátého století vol. 12574 - asi mají přednastavený nějaký program a jen dosazují herce, prostředí a kompars. Jinak si nedokážu vysvětlit, proč jsou ty komedie všechny stejný. :) Tak ale Mila Kundis to trochu spestřila. Joo holky vod Slovanů jsou hold #1. Já bych jí teda bral i s tou škaredou podprdou ... Sorry za tak humusové přiznání :( ()

Matky na tahu podruhé

Matky na tahu podruhé

24.12.2016

V kinech letos propadla spousta sequelů, po kterých víceméně nikdo netoužil, v Hollywoodu si s tím ale nelámou hlavu. Produkční firma STX Entertainment totiž oznámila pokračování Matek na tahu, a to… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér