Reklama

Reklama

Emoji ve filmu

  • USA The Emoji Movie (více)
Trailer 6

Obsahy(1)

Emoji ve filmu vás vůbec poprvé zavedou do tajného světa uvnitř vašeho mobilu. V aplikaci pro textové zprávy se ukrývá Textopolis, bujná metropole, ve které žijí vaši oblíbení Emoji v naději, že se jednou dostanou do zprávy. Každý z Emoji má jen jeden výraz, až na smajlíka jménem Gene, který má výraz vícevýznamový. To je ovšem problém, a tak se Gene rozhodne stát „normálním." Pomocnou ruku mu nabídne Hi-5 a nechvalně proslulá hackerka Jailbreak. Společně se vydají na cestu skrz aplikace, které jsou každá vlastním, zábavným světem, aby našli Kód, který může Gena opravit. Celému mobilu však začne hrozit veliké nebezpeční a jen tahle tahle trojice může svět smajlíků zachránit, než bude nadobro vymazán. (Falcon)

(více)

Diskuze

Uživatel Inirdin smazal svůj příspěvek.

PozorGranat

PozorGranat (hodnocení, recenze)

Tolik talentovaných lidí chce natočit skvělý film, ale chybí jim k tomu peníze. A pak se najde kokot co využije debility lidí, a natočí film o tomhle.

Madhuri

Madhuri (hodnocení, recenze)

Podle traileru se mi to moc pro děcka nezdá...Něco jako Sausage Party?

TomX2

TomX2 (hodnocení, recenze)

Tak to bude zase film.. kto na tieto veci chodí? Teraz už len čakať kedy natočia snapchat alebo instagram film.. vážne?

FunTom

FunTom (hodnocení, recenze)

The Alphabet Movie!
The Phone's lock screen Movie!
The Dots from broken LCD monitor Movie!

DarkSikorski

DarkSikorski (hodnocení, recenze)

No... já nevím, ale ta ukázka mě celkem pobavila. Ale tak nějak mám problém představit si to v podobě řekněme 90-ti minutového filmu. Jako krátkometrážní věc ano. Celovečerní? Spíše ne.

Klajnik

Klajnik (hodnocení, recenze)

To vypadá na nejoblíbenější film 13ti letých holek, které ke každému svému tupému statusu musí naťukat 10 smajlíků.

JamesSi

JamesSi (hodnocení, recenze)

Panebože, kterého inteligentního člověka napadlo udělat film na motivy SMAJLÍKŮ.

Související novinky

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

Jako každý rok, i letos byly den před vyhlášením prestižních Oscarů rozdané jejich opaky - Zlaté maliny. Ceny za nejhorší filmy roku se předávaly v Los Angeles. Nejvíce cen, celkem čtyři, posbíral… (více)

Reklama

Reklama