Emoji ve filmu

• Irsko

• Kanada

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

USA, 2017, 91 min

Na Emoji chtěla moje přítulka do kina, tak jsem musel jít, i když jsem věděl, že o žádný velký zázrak nepujde. :D Já na tyhle vychytávky a různé aplikace moc nejsem. Některé vtípky ušly, jiné zase ne. Příběhově to také spadá do průměru. Konečný verdikt je, že se na to dá koukat, ale žádné extra věci od toho nečekejte. :-)(7.9.2017)

• george82

Dneska už animáku nestačí jen ta animace. Musí to být vtipné a mít to pořádný děj. Což se tady nepotvrdilo a stojí to max. za jedno shlédnutí.(5.12.2017)

Po všech stránkách průměrný film. Občas zajímavý vtípek (důchodci), ale žádný úlet se nekoná. Chvíli dokonce moralizuje (je přece lepší mít opravdový přátele, než jen čumět do mobilu), aby to v závěru film zase popřel (nikdo mi nikdy nevyjádřil tolik emocí, jako ty jedním smajlíkem). ^_^(21.1.2018)

Mě se ten animák se moc líbil.(24.1.2018)

• husokachna

Po pěti minutách jsem si říkal, jak moc velký peklo to bude a přemýšlel, kdo odvede děti domů, až se zabiju. A nakonec mě to ani neštvalo, jen si to tak prošumělo kolem a bylo totálně o ničem. Pár povedených vtipů (facebook), pár ne moc povedených product placementů (dropbox - neboj, je to bezpečná aplikace my ass), za hodinu a čtvrt jsme byli z kina venku a děti byly celkem spokojený. A pak jsme šli do cukrárny a to se mi na tom filmu líbilo asi nejvíc. EDIT: ...když nad tím trošku víc přemýšlím, tak je škoda, že ne úplně nezajímavou myšlenku (živé aplikace a jejich obyvatelé) to absolutně nevytěží. Jen se přechází z jedné appky do druhé, povinně se justdanceuje, sugarcrashuje, aby se to nějak rychle ukončilo, až se minuty nasčítají.(18.2.2018)

• Arsenal83

Tak toto je rozprávka pre koho? Pre dospelých, ktorým drbe už z tých smajlíkov? Pre deti, ktorým drbe z nich ešte viac? Alebo pre ešte menšie deti, ktoré sú zatiaľ našťastie schopné vyjadriť svoje pocity inak než nejakým emotikonom? Nerozumiem tejto dobre, už málokedy sa nakrúti podarený animák, všetko podlieha konzumu. Ešte, že to pár ľudí pochopilo a film získal Malinu za najhorší animovaný film roka 2017.(9.3.2018)

• Zombiepod

Smartfóny vládnu svetom, alebo ako uchopiť neokukaný nápad, a vzápätí z neho spraviť samoúčelnú reklamu na súčasnú digitálnu dobu, a natlačiť holdujúcej generácií do hláv ešte viac nezmyslov. Emoji Movie má svoje svetlé momenty, no ako celovečerný animák nefunguje. Ako promo k sociálnym sieťam budiž, no pre dospelých je to nuda a deťom púšťať len na vlastné riziko, už aj bez tohto výplachu sa socializujú viac na sieti ako v reálnom živote. Zlaté časy bez smajlíkov a aplikácií.(22.3.2018)

Úprimne, verila som, že to bude taká hrôza, ako sa o tomto filme roznáša. Takisto nechcem ani povedať, že to bola nejaká sláva. Ale taká "stredná", ľahko podpriemerná cesta to pre mňa minimálne bola. Súhlasím, film bol príbehovo len slabý odvar z tisícok ďalších animákov. Ale ja totiž filmy nesúdim na základe originality. Nápad so svetom smajlíkov bol vlastne sám o sebe celkom originálny. A tiež mám rada príbehy odohrávajúce sa vnútri niečoho (ako napr. "Inside out" sa odohrávalo v hlave, tak sa "The Emoji Movie" odohrávalo v mobile. Príbeh bol minimálne aspoň zábavný (aspoň pre mňa), ak už nič viac a miestami som sa fakt pobavila. Po emocionálnej stránke to bolo samozrejme slabšie, ale našlo sa pár scén (ku koncu), pri ktorých som takmer vyronila slzu. A aj to sa u mňa ráta. A priznávam, že som možno divná, ak ma toto dokázalo čo len trochu dojať. Ale okrem toho, nenašla som v tom nič viac. Je to tak na 2/3 hviezdy, ale vzhľadom k povesti filmu, prikloním sa k trom.(23.3.2018)

• Mr.nachos

Je to po dlouhé době animák, který za to nestojí. Upřímně řečeno, kdo se nevyzná v termínech jako je Cloud, Firewall, Candy Crush, fungování aplikací, atd., tomu unikne pár rádoby vtipných narážek. Není to vtipné, malé děti se u toho zabaví, protože je to barevné, ale to je asi tak všechno.(10.8.2017)

Není to intelektuální výbuch, není to umělecká kreace, není to nepochopitelné... takže z jistého hlediska to není film pro fajnového diváka... ale je to zábavné a místy vtipné. Inu, víc jsem od toho nechtěla nečekal, takže pokud někomu stačí tohle, tak směle do toho ;-)(14.9.2017)

• GameboyNES

další velkolepá reklama na jablečné prokdukty, která už masíruje i malé děcka. 3x tfuj(17.12.2017)

50%(1.1.2018)

Asi největší překvapení roku. Po tom, co jsem slyšel, že je to nejhorší a nejtrapnější film roku, jsem čekal, že to bude totální bída, ale bylo tomu přesně naopak. Český dabing super, animace famózní (!), nápad geniální a odkazy na různé aplikace svým způsobem hodně uspokojující. Pro děti dnešní doby jako dělané.(12.1.2018)

• lykan9

Dříve přinášely animované filmy stále něco nového a i dospělý člověk se mohl u jejich sledování. Bohužel v současné době jsme animáky zásobováni stále dokola a ne jejich kvalitě to je vyloženě znát. Jedním z příkladů je Emoji ve filmu. Žádný nápad, žádný vtip a stokrát viděný příběh. To už nemůže bavit ani děti.(30.4.2018)

• NifKor

Ajajaj co zase k tomuhle říct. Asi jenom to, že oproti tomuhle filmu jsou Buchty a Klobásy jako film hodně dobrý. Zajímalo by mě koho napadl tak idiotský nápad dělat film o emotikonech. Sony už fakt ukazuje jenom, že filmy nejsou jejich parketa. Tento film není vůbec vtipnej, ale spíš je pro mě trapas pro Sony. Sony by se mělo radši držet vyráběním mobilů než filmů tož vše. Filmu Emoji ve filmu dávám hodnocení odpad! Na tento film bych nedoporučoval chodit do kina, protože tento film by neměl být ani film. Je jasné, že dětem se to líbit bude, ale prostě funguje to jenom u dětí. F(10.8.2017)

Námět to byl opravdu dobrý, ale čím déle jsem na film koukal tím více jsem si uvědomoval, že tomu prostě něco chybí. U animáků tohoto typu jste zvyklí na určitou celkovou kvalitu, ale to zde bohužel nedostanete a pokavaď od toho čekáte hodně jako já tak budete zklamaní. Až na pár světlých chvil v podobě chytlavé hudby a pár vtipů to byl film naprosto bez gradace napětí a zvratu podruhé se na to už nepodívám. 35%(14.8.2017)

Ale tak to hádam nie, vysoko podhodnotený animák, ktorý si jednoznačne zaslúži viac pozornosti. Nápad s mestom Textopolis a s celkový svetom aplikácií a so životom smajlíkov v ňom je brilantný. Opäť kopec vypiplaných detailov a odľahčenosť, ktorá sa niesla celým filmom, z tohto snímku spravili naozaj úlet roka. Postupom času už ten scenár a dej upadal, ale aj napriek tomu Emoji movie je pre mňa unikátnym počinom, ktorý mohol ešte viac vyžmýkať svoj potenciál, ale určite to nepatrí do týchto vôd hodnotení. Pre mňa je toto určite nadpriemerný animák a vrelo odporúčam. 65 %(27.8.2017)

• srolyma

Když udělali celovečerák z hry pro mobily, tak jsem si říkal, že nic horšího už snad ani přijít nemůže. Spletl jsem se. Přišel smajlík.(1.9.2017)

• megajalec

Nevyužívam nejako veľa aplikácií v telefóne, lepšie povedané skoro žiadnu, možno preto mi niektoré veci nič nehovorili. Námet fajn, v dnešnej dobre viac ako aktuálny, asi sa dalo z toho vyťažiť aj viac. Očakávania v tomto prípade predčili výsledný efekt.(26.9.2017)

Námět byl bezvadně promyšlený, ale hůře a nevýrazně zpracovaný. Emoji bych zařadil někam mezi filmy pro děti a dospělé. Takže je to vlastně takový animák pro moderní úchyly.(22.11.2017)

• BOURQUE

Úprimne, neviem čo na to povedať. Príbeh deravý ako aj samotný nápad. Výprava ešte nevydarenejšia. Lacné vtipy, ktoré ani v tých jednoznačných situáciách nefungujú správne. Pre mňa jednoznačné sklamanie. Jedna hviezdička za tanec. Osobné hodnotenie: 58% (*) (3.12.2017)