Emoji ve filmu

• Austrálie

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 86 min

• helloween93

Bezpohlavní animák balancující na pomezí Wreck-it Ralpha, Monsters inc. a dalších známějších animáků, který nezaujme ani castem, ani příběhem. Candy Crush nebo Dance party scény byly zajímavé, ale nijak neuvíznou v paměti, stejně jako tento animák. Pravdou je, že Sony na tomhle animáku nijak ztrátové nebylo, ale asi od filmu čekalo větší tržby než slabých 200 M $ celosvětově. 2*(7.7.2019)

Podle mě měl ten film v sobě víc než je jeho hodnocení. Skrýval kouzlo přátelství, chuť někomu pomoci a schopnost držet při sobě. Hodně mě překvapil, původně jsem neměla ani chuť se na něj podívat, když se potom všechno semlelo, začal mne dokonce bavit. Není nic, co bych mu vytkla, mi se líbil, takový, jaký byl. A Gen mu jenom přidal na kouzle. Nemůžu napsat, že byl bez chyby, to bych mu hodně přidávala, ale co můžu napsat s klidem, že ač jsem nápadu dát smajlíky do filmu vůbec nevěřila, ukázalo se to nakonec, jako celkem dobrý nápad s celkem pozitivním koncem. Film doporučuji, pro zasmání a taky proto, že smajlíky používáme úplně všichni. (Alespoň já neznám člověka, který by jej ani jednou nepoužil nebo jej při nejmenším, alespoň neznal ani o nich neslyšel. :-) )(1.10.2017)

• luka4615

Tak tohle se vážně moc nepovedlo. V The Emoji Movie se totiž sešlo všechno myslitelné špatné, počínaje nevýrazným, místy i mdlým příběhem a konče velmi nešťastným vměšováním genderových stereotypů. Jediné plus tedy míří k animaci, nicméně ani to už snímek The Emoji Movie nezachrání od pomyslného "skopnutí" do studny filmového podprůměru. „My feelings are huge. Maybe I'm meant to have more than just one emotion! I have so much more.“(12.11.2017)

• Zombiepod

Smartfóny vládnu svetom, alebo ako uchopiť neokukaný nápad, a vzápätí z neho spraviť samoúčelnú reklamu na súčasnú digitálnu dobu, a natlačiť holdujúcej generácií do hláv ešte viac nezmyslov. Emoji Movie má svoje svetlé momenty, no ako celovečerný animák nefunguje. Ako promo k sociálnym sieťam budiž, no pre dospelých je to nuda a deťom púšťať len na vlastné riziko, už aj bez tohto výplachu sa socializujú viac na sieti ako v reálnom živote. Zlaté časy bez smajlíkov a aplikácií.(22.3.2018)

Nebuďte proboha tak negativní. Nejedná se o veledílo jako kdysi vytvářel Pixar jak na běžícím pásu, ale faktem zůstává, že mě Emoji ve filmu příjemně překvapili. Animace se dá přežít, je to celý barevný, roztomilý a jako člověk, kterému táhne na 30 jsem se celkem bavil. Stačí jen vypnout a nechat to plynout. Jak píše xxmartinxx, není to špatný, je to jen průměr, který Vás bude občas i bavit. A klidně bych si dal i dvojku.(13.12.2017)

• - V tomto filmu jsou smajlíci před každým ťuknutím oskenováni, aby se Alexovi mohli ve zprávě zobrazit. Realita je ale jiná, smajlík je obyčejný obrázek, jehož data jsou uložena v mobilu. Tudíž by mělo Alexovi stačit to, že je má v mobilu naprogramované, takže není třeba každý smajlík skenovat zvlášť. (SpicyNugget)

• - V českém dabingu se objevil i překladatel a recenzent František Fuka, který nadaboval Nerd emoji. Na svém serveru FFILM však film ve své recenzi zkritizoval a dal mu jenom 30 %. (Pierre)

• - V českém dabingu účinkuje také youtuber Martin Rota, který nadaboval malou roli Trojského koně. (Pierre)