Emoji ve filmu

• USA The Emoji Movie (více)

Vydejte se na dobrodružný výlet do tajného světa uvnitř vašeho telefonu, kde se ukrývá Textopolis, rušná metropole, ve které žijí vaši oblíbení Emoji. Každý Emoji se tváří pořád stejně, až na smajlíka jménem Gene (T.J. Miller), který střídá jeden výraz za druhým. To se mu ale nelíbí, a tak se rozhodne stát “normálním”. Na pomoc si pozve svého nejlepšího kamaráda, šikovného Hi-5 (James Corden), a nechvalně proslulou hackerku Jailbreak (Anna Faris). Společně se tihle nezvyklí hrdinové vydají na putování aplikacemi, které v sobě skrývají světy plné zábavy a legrace, aby objevili tolik potřebný kód! (Bontonfilm)

Trailer 2

Jara.Cimrman.jr

"Co když tě pošlou na displej a ty uděláš špatnej ksicht?" No tak to by byla moje noční můra. Tedy kdybych byl smajlík, po kterém jdou antiviry a lajky jsou smyslem jeho života. Jenže já nejsem smajlík a můj mobilní telefon umí pouze telefonovat, psát zprávy a hrát žížalu. Asi proto mě to mezi emočně nevyrovnanými emotikony moc nebavilo. Tak proč jsem se na to díval? Ony se tedy spíš koukaly děti a já jsem se přes jejich ramena naivně pokoušel získat informace o moderním světě, abych taky byl IN. Jenže jsem s hrůzou zjistil, že je mi to pořád jedno, jestli jsem IN, OUT nebo letadlo. ()

Toren

4/10. Nejhorší film roku 2017? Ale prd. Takový průjem to není. Animace průměrná, příběh neexistující, avšak největší problémem je fakt, že tvůrci absolutně netuší, kam s tímle výtvorem míří. Děti ty fóry moc nepoberou a rodiče se budou pravděpodobně nudit... ale pár slušných gagů to mělo, to zase jo. ()

Malarkey

Mám pocit, že tenhle animák není tak úplně pro současné děti, jako spíš pro ty, kteří poznali první stolní počítače, Commodory, Atari, momenty, kdy se začaly rozjíždět první fejsbuky, dotykový telefony a ne ty, kteří v té době již žijí. Jen ty totiž dokáží pochopit, co se v tomhle filmu vůbec děje a jak moc ujetě zábavný to je. Já byl totiž docela spokojenej a upřímně nechápu ten brutální hejt, co se tady na Emoji ve filmu sype. Za mě dobrý. ()

T2

Rozpočet $50miliónovTržby USA $86,089,513Tržby Celosvetovo $216,999,423Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Riadne trápna zbytočnosť. CGI animáky začínajú pomaly upadať. Akoby studnica nápaditosti sa vyčerpala. /15%/ ()

B!shop

Nechapu tolik nespokojenejch komentaru a mizerny hodnoceni, jasne, neni to zadna pecka, na druhou stranu v porovnani se soucasnou animovanou produkci az na par vyjimek to naprosto v pohode obstoji. Pribeh je sice dementni, ale neda se mu uprit urcita originalita, minimalne prostredim, kde se dej odehrava. Animace spis prumerna, hudba spis nadprumerna, fory obcas zafungujou, obcas ne, linie v "realnym" svete vicemene zbytecna a postavy bezezbytku sympaticky a zabavny. Takze na 80 minut vypnuti naprosto v pohode film. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 23. července 2017 v Regency Village Theatre (Los Angeles, USA). (BMW12)
  • Film se setkal s poměrně velkou kritikou. Na agregátoru recenzí Rotten Tomatoes měl dokonce chvilku 0%. (Pierre)
  • V českém dabingu účinkuje také youtuber Martin Rota, který nadaboval malou roli Trojského koně. (Pierre)