Ania, sedmadvacetiletá učitelka hudby na základní škole, si domluví rande na online seznamce Planet Single. Její protějšek Ant-Man se nedostaví. V baru si ale Anii všimne úspěšný TV moderátor Tomek. Pozornostmi žen zhýčkaný arogantní Tomek se domnívá, že Aniu sbalí k jednorázovému použití, ale se zlou se potáže. V dalším díle svého TV pořadu Tomek představí loutku Haničku, silně podobnou Anie, a zesměšňuje její vzhled, povahu a chování. Pořad má velký úspěch a je zařazen do primetime. Tomek vyhledá Aniu, potřebuje se od ní dále inspirovat – má si dávat rande online a Tomkovi sdělovat své zkušenosti. Ania nakonec souhlasí, když jí za to Tomek slíbí koupit nový klavír pro její školu. Ant-Man, který se ve skutečnosti jmenuje Antoni, s omluvou požádá o druhou schůzku, vysvětlí, že tu předchozí zmeškal kvůli dceři. Je lékař, vdovec a Ania si s ním výborně rozumí. Tomek, který se do Anii pomalu zamilovává, žárlí a podezírá Antoniho, že Aniu vodí za nos. Špehuje ho a dojde k názoru, že je ženatý. Další schůzku zkazí tím, že tam vpadne i se štábem a kamerou. Ukáže se ale, že žena, kterou měl za Antoniho manželku, je ve skutečnosti jeho sestra. Antoni nelhal, a je z toho hrozný trapas. Ania Tomkovi řekne, že už ho nikdy nechce vidět. Svěřuje se své kamarádce, kadeřnici Ole, která má se seznamkou vlastní problém. Dcera z prvního manželství jejího partnera Bogdana ji nesnáší, a tak jí a Bogdanovi vytvoří na seznamce falešné profily a přesvědčí je, že si spolu píšou, ačkoli ve skutečnosti vše píše ona... (TV Nova)

Talina

Kdo by to čekal, že bude polský film až takhle vtipný? Myslím, že můžu s rukou na srdci říct, že jsem neviděla vtipnější komedii. Nejlepší jsou dvě vodky! ()

hazdrova

Veľmi príjemná rom-kom-ka, ktorá ukazuje ako sa vždy povrchný bohatý chudák zamiluje do obyčajnej dievčiny a to ho celého zmení. Kiežby to bola realita a peniaze neboli všetko. Príjemne vystavané, len ja osobne nemám rada bábky, takže ma to celý čas odrádzalo. 3,3* ()

stephano

Poláci mají krásné ženy. Ano, takový film sem již viděl v US podání xkrát ale tady to tak pěkně naivně plyne a mě to baví. ()

mirkath1

Bez zaváhání plná palba. Bravo Poláci hernajs poslední dobou válí :) Dlouho mě žádný film nerozbrečel a nerozesmál najednou :D Moc děkuji. příjemní herci, neotřelý námět Ani jsem si nevšimla, že byl tak dlouhý Ania mi svoji křehkou krásou připomněla Audrey Hepburn. Tomek-zkrátka k nepřehlédnutí :) ()

danny.79

Nějaký čas po Noci plné zázraku jsem se prokousal i k Planetě Single, která mě jakožto romantická komedie prostě hřeje u srdce. Vlastně jsem se vůbec nebál o osud tohohle filmu, když v prvních vteřinách vstoupil na scénu sebevědomě Maciej Stuhr a nedivím se, že vznikla i dvě pokračování. Jen doufám, že si čeští filmaři zachovají odstup a po zprasení té fantastické vánoční komedie nechají tento film našim severním sousedům. ()

kamals

Předchozí film Mitji Okorna Listy do M. (typicky podbízivě do češtiny Noc plná zázraků) byl prostě svěží a technicky naprosto čistý, patos a kýč tak akorát k zvolenému tématu, Planeta singlů už je za hranou, byť primární linie filmu i roubované vedlejší linie filmu jsou ucházející, ale už se to moc táhne a chybí tomu ten drive předchozího filmu, romantiky, pathosu, slzí už je moc a moc, ale i tak je to furt lepčí, než kterákoliv romantická komedie vzniknuvší v našich luzích a hájích. ()

m.arta

Luxusně strávený čas! Inteligentní humor, ironie života, pohled do mnohých životů /mého/ a moderní doba. Co víc? Polská tvorba mě mile překvapila. ()

Hopeman

Tak tady mě polsko pobavilo...regulérně se tomuto žánru vyhýbám, ale když se najde výjimka tak stojí za to....je to chytré a je to vtipné .... dobrá práce ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

ZetDaElO

Veľmi milé filmové prekvapenie. Kvalitne spracovaná poľská romantická komédia s niektorými veľmi podarenými hláškami a s naozaj skvelými hercami na čele s nesmierne sympatickou poľskou Anne Hathaway. Ak by film skončil po scéne so školským koncertom, tak by bol ešte hodnotnejší. ()

PTuranyi

Príjemná romantická komédia spájajúca niekoľko príbehov do vtipného prepletenca vzťahov poznačených hlavne použitím hľadaním partnerov prostredníctvom internetu. Mladá osamelá učiteľka hudobnej výchovy hľadá takto partnera a nedarí sa. Stretne však mladého úspešného televízneho zabávača a hoci ich vzťah nezačne zrovna dobre, začnú spolupracovať na Tomkovej zábavnej relácii. A hoci sa okolo Anie potuluje niekoľko adeptov už teraz je možné tušiť ako to dopadne. Všetky tie peripetie so vzťahmi a hlavne jej priateľky Oly a jej muža Bogdana, ktorých chce dcéra prinútiť k rozchodu sú zábavné. Všetko sa začne kaziť až v závere, keď sú postavy pátosom donútené k šťastnému vyvrcholeniu, čím sa film dostáva na priemernú úroveň romantických komédií. Produkcia aj herecké výkony sú veľmi dobré a treba oceniť aj originálne záverečné titulky. 65% ()

BullittSF

Poláci by nás mohli školit, jak má vypadat příjemný film, kde scénář netahá na uši, postavy se nechovaj debilně a scéna přes krásu kýče nevypadá neživotně, navíc přidávají skvělou závěrečnou scénu, hollywoodštější romantická komedie než spousta amerických popcornovek. Noc plná zázraků byla dobrá, ale tímhle přešel režisér z extraligy do NHL;-) ()

revere

O dva stupně inteligentnější The Ugly Truth. Když film baví, stopáž nevadí. Škoda, že závěru to trochu ujelo. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna