Práce, vejplata, rodina – z Toxieho se stává tatík. Ale Zlo nikdy nespí! Toxie se znuděně prochází po svém milovaném městě Tromaville a nemá do čeho píchnout. Všichni padouši jsou zlikvidováni, všechno Zlo je minulostí. Jenže našemu hrdinovi není do zpěvu. Milovaná Claire má šanci znovu získat zrak, ale operace není z nejlevnějších a Toxie marně hledá zaměstnání. Jenže kdo by zaměstnal obřího zmutovaného superhrdinu? A tak mu nezbývá než se upsat do služeb zlotřilé společnosti Apokalypsa s.r.o. Hranice mezi dobrem a zlem se stírají a Toxiemu nezbývá, než se pokusit odolat svému poslednímu pokušení... (Řitka video)

corpsy

Všetko, teda takmer všetko, čo robí túto sériu svojskou, tu chýba. Absencia brutálneho komiksového gore ( až na malé výnimky ) je azda tou najviac badateľnou položkou. Pritom príbeh je dosť over-the-top, ale chýba tu lepšia zápletka. Toxie poľavil. ()

prsvl

Já mám smůlu v tom, že pokaždý vidím režiserské verze a to je u béček rozhodně na škodu. Začátek perfektní, konec pokulhává, přesto Toxie neztrácí svůj glanc:) (viděno po druhé a ten konec je opravdu neúnosně dlouhý.. no ostatně celý film se nehorázně vleče). ()

ConanVJ

Pro mě jasně nejhorší díl jinak skvělé série. Něco určitě vtipnýho je, ale jinak je to jen uřvaná blbost s pěkným finálním fightem. ()

PKD

Claire se svými věčnými podvazky a zbytkem, hrající po sexu na akordeon je prostě neskutečná.;-))) Taky jak jsem již rozkoukal IV, nelibě nesu, že ji vyměnili.:( Jinak jde rozhodně o zlepšení oproti předchozímu dílu, byť i zde se většinou kecá a kreativního zabíjení si zde užijete jen o málo více, než ve II. Zelený ďábel líhnoucí se z chlápka dal vzpomenouti na kultovní Demons (a když vršek jeho hlavy přistane nějakému japonci či co ke konci na hlavě, to jsem nemohl:) a úvod v židovské videopůjčovně byl totálně TOP. Jak se dá tolikati způsoby a pomocí vybavení z vieopůjčovny kreativně likvidovati padouchy. Palec nahoru.;-) Plus za ten neuvěřitelný svět, kde chodí 90% bab v lodičkách a to i tehdy, když mají jen bikiny (kterých jsem nikdy nebyl moc přítelem, ostatně, to si fakt málokterá může dovoliti, raději jednodílné, když už) a půjčují si videokazetu. Nebo stojí ve frontě na oční vyšetření. P.s. ty mnohočetné záběry na rozcapenou Claire byly až skoro psychedelické, checht. ()

K.I.N.G.

To jakoby už ani nebyla Troma, vcelku zklamání. Poměrně dost nudný příběh bez nechutností tak typických pro tuto sérii. Od posledního dílu propad aspon' o 30%. ()

Martin741

Toxic Avenger 3 -ka vznikol prestrihanim materialu, ktory zostal po dvojke. Ani financne si to nijak dobre neviedlo   :  20 % ()

Rodriguez

Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale TROMA si nedala říct a vlezla tam i napotřetí. Bohužel opakový vtip není vtipem a filmu to hodně ubližuje. Toxie byl bourák, ale po tomto dílu ho nenávidím, stejně jako přetaženou stopáž filmu!!! 15% ()

Brain-D

Ze začátku to ve videopůjčovně vypadalo hodně krutě, že kdyby to v takovým stylu pokračovalo, tak by to bylo dobrý, ale ono to šlo to dramatický sračky na kterou se nedalo dívat nebo mě prostě nebavila a ten zelenej ďábel (trapné). Po druhém a třetím (tomhle) díle už ani nevím jak byla dobrá jednička, ale vím že byla a že další dva díli potom byly sračky. Škoda i tak se těším na 4.díl ()

Han22

Ve trojce nemá Toxík většinu filmu do čeho píchnout a tomu odpovídá nečekaná míra nudy. Počáteční zábavný masakr ve videopůjčovně zůstane nepřekonán, protože pak se prakticky hodinu nic neděje a závěrečný boj s ďáblem na pěti úrovních už to moc nezachrání. Navíc míra stupidity a pitvoření už překročila pro mě únosnou mez, takže dvě hvězdičky za nejslabší díl. ()

TERRORDROME

Tento diel už dopredu sprevádzala negatívna reklama o najslabšom diele vzniknutom pozliepaním nevyužitého materiálu z dvojky plus nejaké dotočené scénky. Začiatok je typický Toxie, banda krikľavých úchylov prepadne videopožičovňu a Toxie s nimi zametie vo svojom klasickom štýle. Potom dlho žiadna akcia nie je ale nemôžem povedať že by som sa nudil. Uvidíme predĺženú scénu srania bleskov aj súlože zakončenej ohňostrojom, Toxie sa pokúsi spáchať samovraždu ale z tunelu miesto auta vyjdú dve motorky. Nakoniec sa zlý predseda apokalypsy s.r.o premení na diabla a predvedie Toxiemu rôzne úrovne pekla. Tie prvé dve sú zábavné, ošťaný diabol sa nevidí každý deň. Nasleduje útrpne naťahovaná scéna so školským autobusom čo ide hore a dole po útese, Toxie sa vykúpe v mláke a vôbec je to také bezradné. Ešte sa tu nájde pár pekných nechutných efektov (roztečenie Toxieho), ale všetko to zaklincuje Melvin Junko s ozrutnými hryzákmi (asi mu niekto nalepil do huby klávesy z klavíra) a začne trapasiť takým spôsobom že som mal chuť niekoho zastreliť. Vo filme sa objavý tiež veľké množstvo postavičiek, dobrých aj zlých a všetci poskakujú hromadne po scéne a vrieskajú, tý šťastnejší sa dostanú aj k slovu. Aj taký Cigárfejs je tu len na to aby obkendoval v dave a raz niečo hlesol. Nie je to úplná sračka ale je to riadny guláš čo len tak-tak drží pohromade a každú chvíľu hrozí že sa úplne rozpadne. Povesti o najslabšom diele neboli v tomto prípade prehnané, je to tak. ()

Paldiny

Toxík to nemal ľahké už minule, keď zapredal dušu reklame a komercii. V treťom diely si polepšil minimálne v tom smere, že zapredanie seba samého ponúkol samotnému diablovi v prospech príbehu. Veď kto by nechcel pomôcť prinavrátiť zrak svojej milej, zvlášť keď je taký fešák. Hlavný hrdina preto v mene lásky oprašuje svoj rukopis a podpisuje zmluvu so zdanlivo nepriestrelnými, morálne pochybnými, podmienkami. Čo opäť zamrzí je absencia ženských predností, ľudských vnútorností, teda najväčších Troma cenností. Trochu tej brutality vidíme na začiatku, ako by som to už niekedy písal a možno ešte pri Toxího premene do ľudskej podoby. Oproti mizernej dvojke mierny kvalitatívny posun, ktorému ukradol krajšie hodnotenie ten najstupidnejší možný koniec s akým tvorcovia mohli vyrukovať. Už chápem prečo sa Lloyd v úvode nasledujúceho dielu ospravedlňuje za vznik dvoch predošlých. Nočné mory ho sprevádzali oprávnene. ()

Matli

Opět nulový příběh a nulové herecké výkony, ale už si na Toxího začínám zvykat. Ne že bych nepostrádal víc jakoby krve a vnitřností, ale něčím byla trojka lepší než dvojka. Možná to je faktem, že je to asi (uměle) nejuječenější film co jsem kdy viděl. Pustit to v kůlně, tak je o krysy postaráno. Doporučuji jen těm nejodvážnějším ()

helraiser

No abych řekl pravdu tak nic moc. Jednoznačně jde o nejslabší díl celé série, ale pár dobrých momentů to samozřejmě má, ale je jich zatraceně málo. TROMA tentokrát zklamala- v celém filmu je minimum střev, hnusu a všeho co dělalo z Toxického mstitele tak pekelně ujetou a hlavně zábavnou podivanou. ()

Knor

Tak nakonec je to o něco lepší než druhý díl. Sice bych uvítal víc nahotinek a gore, ale konec to trochu vytáhl. Objeví se tu takovej zelenej satanáš a prověří Toxieho schopnosti a to byla fakt velká prdel. ()

djbarrel

Co se stane když od starého dobrého Toxíka, odebereme většinu nechutností, skvělých hlášek a humusu ? Zůstane poměrně nudný Toxie, jeho uvřískaná ženuška a Satan ... nic moc no. 35 % ()