poster

Nezlomný

 • Velká Británie

  Invincible

 • Německo

  Invincible - Unbesiegbar

 • Německo

  Unbesiegbar

Drama

Velká Británie / Německo / Irsko / USA, 2001, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hapretor
  ***

  Na tento snímek jsem se podíval čistě ze zvědavosti - kvůli Jouko Aholovi. Jako fanda strongmanovského univerza jsem chtěl vidět, jak bude "hrát". Velmi mě překvapilo, jak byl přirozený, nenucený a v pohodě. Zvlášť, když došlo na zvedání těžkých břemen. Patří totiž mezi nejlepší v oboru a scény v tomto duchu působí úplně běžně, jako kdyby se pro to narodil. Působil na mě v tomto filmu stejně jako Gina Carano ve svých filmech. Žádné přehrávání. Prostě jen dělá, co mu jde nejlépe. Ze začátku to má krásný nádech "pohádky" silný Honza jde do světa - s příchodem do Berlína to jde z kopce. Dějově už nudné, postrádající atmosféru. Tim Roth pak kompenzuje, jak se dá, ale nestačí to. Toho chcípáka hajzla zahrál na jedničku. Dějově ale ke konci nudné. Pak i smutné. Když si zabodnu hřebík jak palec do nohy, tak si to snad ošetřím !!! - Ani se mi nechce věřit, že v reálném životě by byl Zishe takový pako.(20.1.2015)

 • Mulosz
  ***

  Nechci, aby to vyznelo nejak xenofobne, ale ty sladkobolne pribehy o Zidech uz me prestavaji bavit. Plusove body vsak ma Herzog za to, ze se timto filmem relativne znormalizoval a nasledujicim Temnym usvitem se stal normalnim. Je to jeden z mala pripadu, komu americke prostredi pomohlo od nekoukatelnosti. Na rozdil od jeho mladsiho kolegy Tykwera...(10.11.2009)

 • Malarkey
  ****

  Je vidět, že toho o filmech vyprávějících příběhy ze světových válek vím stále hodně málo. O to víc jsem ale mohl být překvapený tímto filmem. Werner Herzog pro mě není neznámý režisér a za celou tu dobu ho vnímám tak, že kolem sebe nechává procházet velice zajímavé postavy. Zde je to okultista Hannusen a jeho panoš Zishe, který přišel odněkud z Polska. Herec je teda Fin a musím říct, že hraje hůř jak Arnold Schwarzenegger ve svých prvních filmech. Naštěstí za něj mluví jeho postava a tak všechno přechází na dva charismatické herce - Tim Roth a Udo Kier. Ti si ale evidentně celý ten meziválečný příběh neuvěřitelně užívají a stejně tak jsem si ho užil i já. Možná bych ale trošku zkrátil délku. Ke konci jsem už jsem se přistihl, jak odpočítávám minuty.(13.7.2014)

 • A_FISH
  ***

  Nevim, nepoznal bych, že Herzog.(8.6.2015)

 • xxmartinxx
  ****

  Komplexní film. Tak moc komplexní, že nemůže být plynulý, že nemůže uspokojovat tak, jak filmy obvykle uspokojují. Vypráví o snaze najít svoje místo, která může vést člověka ke skvělým, ale i příšerným činům.(23.4.2013)

 • Tim Roth

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace