Mozkožrout řádí v restauracích v obchodním centru. Dole v temnotě je ale v sázce budoucnost celého světa. (Netflix)

Dukekuky

Emociálně největší bomba kterou jsem kdy zažil, a ne jen to. Poslední díl 3. série je něco neuvěřitelného, já který si vychvaloval konec 2. série ale na tohle to nemá. Totálně emočně zničující díl který rozbrečí většinu diváků a já se divím že jsem to ustál. 10/10 a kdyby to šlo tak bych dal víc. ()

M.J

Ještě 20 minut před koncem jsem byl jasně rozhodnutý, že se seriálem už končím....Ale potitulková scéna to naštěstí všechno napravila... Nejlepší postava si přece nezasloužila umřít! .... Ale neměl někdo důležitý umřít? Myslím si, že jo... ....Někdo na kom mi opravdu záleželo a nakonec nic..:/ ..... Teda až na Billyho, měl jsem ho rád, ale přece jen to byl záporák( ale zatraceně charismatický!)...... Finále se tak neneslo v předchozích výborných dílech... 80% za finále... 90% za celou sérii... ()

belinko

Nemôžem ísť proti väčšine a dať poslednej časti série nízke hodnotenie. Vlastne, prečo nie? Prvá séria bolo niečo nové, niečo čo sa stalo a v priebehu série ďalej zamotávalo, až to skončilo veľkým rozuzlením. Druhá séria vlastne bola podľa tej istej osnovy - začiatok, rozuzlenie, koniec. A navyše, aby sa poistili, tak táto séria ešte skončila smrťou príjemného človeka. Tak ako ukončíme tretiu? No, určite nech začne ako druhá. Nech aj pokračuje tak. A nech tak aj skončí. Ale namiesto, aby sme na konci zabili jednu z postáv, zabime dve a nakoniec ešte dajme nádherný epilóg mŕtvej postavy, ktorá do rozuzlenia už tak videného deja vloží trošku sĺz a priateľského potľapkávania po pleci. Nie je to nič, len sprostý emocionálny dojak, ktorý vo filmoch, pre ne je tento seriál pocta nebol. Tým padá celý koncept a u mňa zníženie hodnotenie. Tak skvelý seriál kvôli tuctovosti a emóciam zrazený na kolená, na samé dno kinematografickej jamy. Priatelia, presne takto sa ničí dobrý námet. Presne takto. ()

Andulicicka

3. série mě opravdu nadchla, přišla mi nabitá od začátku až do konce a vyvrcholení posledním dílem bylo neuvěřitelné. Opravdu hodně jsem si poplakala a vstřebávám to stále. Po incidentu s Hoppem jsem byla rozhodnutá, že čtvrtou sérii už asi vidět nechci, ne bez něj. Ale podtitulková scéna mi dala naději. Billy ačkoliv byl záporná postava, tak mi bude chybět, byl totiž mojí oblíbenou postavou. Zajímá mě jak to bude dál s Mikem a El, Nancy a Johnatanem a celkově. Teď už zbývá jen čekat na 4.sérii. "And we can be heroes. Just for one day" Děkuji. ()

OuterFawn

Máme společné trauma, takže co je jedno navíc, že? Full pack of 80`s. Turn around look at what you see in her face the mirror of your dreams make believe I'm everywhere hidden in the lines, written on the pages is the answer to a neverending story. Reach the stars fly a fantasy dream the dream and what you see will be. Lives that keep their secrets will unfold behind the clouds there upon the rainbow is the answer to a neverending story. ()

boss123

Posledná epizóda tretej série Stranger Things je podľa môjho názoru najlepšia z celej série. Završujú sa v nej všetky príbehové línie, ktoré tvorcovia zvládli ukončiť výborne. Celá epizóda je doslova nabitými emóciami a v závere dokáže v divákovi prebudiť silné emócie takmer všetkého druhu. Stranger Things sledujem od prvej série a som nadšený, ako si celí čas udržuje vysokú úroveň. Som smutný, že som celú sériu pozrel a postavy Steve, Jonathan, Nancy, Eleven, Mike, Lucas, Suzie, Joyce, Will a predovšetkým šerif Hooper mi pri čakaní na ďalšiu sériu budú chýbať, ale našťastie je to podľa prvých informácií len jeden rok. Sú to práve postavy, na ktorých seriál boduje spolu s fantasticky vytvorenou retro atmosférou a odkazmi na staré filmové klasiky.A tiež jednotlivé vtipné slovné výmeny a gagy. Príbeh je zaujímavý aj keď nie príliš originálny, ale stále dokáže prekvapiť. Hudba mi prišla výborne vybrané jednotlivé songy parádne doplňujú atmosféru ako aj hlavný soundtrack. Jediným menším nedostatkom bol pre mňa slabší a pomalší začiatok, a to, že tvorcovia hlavne na začiatku dopriali veľký priestor riešeniu jednotlivých vzťahov medzi postavami na úkor tempa a hlavnej zápletky. Stranger Things je aj po tretej sérii stále absolútna špička medzi seriálmi nie len od Netflixu a bratia Duferovci majú svoje dielo pevne vo svojich rukách a je vidieť, že o sa o neho s radosťou starajú. Veľmi sa teším na štvrtú sériu a som na ňu zvedavý. Tentokrát je to jasných 5z5, a to ako pre poslednú epizódu tak aj pre celú sériu. A percentuálne 90%. ()