Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Režisér Hickox přichází po úspěchu třetího Hellraisera s pokračováním Warlocka, jediného syna Satana, a se šesti - po staletí zapomenutými magickými kameny. Warlockovi v cestě za seskupením osudných kamenů stojí mladí milenci, kteří musí čelit útokům zla v boji o osud celého lidstva... (oficiální text distributora)

Recenze (38)

BoredSeal 

všechny recenze uživatele

Výborně temný film, silná vizuální stránka. Anthony Hickox byl takový menší klasik žánru v jinak pitomých devadesátých letech. A Julian Sands, to je prostě totální charizmatický záporňák a samozřejmě mu fandíte, protože kladná strana jsou debilní pozitivní teenageři, co skoro zadarmo chudáka Sandse porazí. Ale stejně si tenhle film opravdu užívám. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Pokračování je mimo hlavního čaroděje úplně jiné , ale v žádném případě špatné. Máme tu zatmění a zrození Warlocka, které je luxusní, chudák jeho nucená máma pěkná kočka, ale synáčka si hold nevybereš. Střážci jsou už skoro v důchodu tak povolají posilu v podobě jejich dětí, který nejdřív zabijou a vzkřísí, jo není nad otcovskou láska. Warlock mezi tím schání kamínky a pěkně řádí každý kdo se sním potká to pěkně odskáče. Mladí bojovníci mají co dělat zvlášt krásná Paula v šatech, kde jí je vidět až do krku. Dobrá atmosféra hodně vražd i pěkná pointa. Na začátek 90.let povedený. ()

Reklama

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Tohle si pamatuju ještě z roku 1993 z kina, kdy se mi to strašně líbilo (hlavně Sands, kterej je tu lepší než v jedničce). A i po těch letech je to stejná paráda. Výcviková/love story sice filmu moc nesedí, ale za to je tu více krve, více triků a i ten humor zůstal (Picasso alá Warlock je super, stejně tak ukecaná stopařka/šlapka, které Warlock skvěle vyřeší její starost o to, jak vypadají její vlasy).... ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Do volného pokračování Warlocka jsem šel s mírnými obavami, protože co jsem tak většinou slyšel, jen první díl této série stojí za větší pozornost. No nevím, kde na to dotyční přišli, ale druhý díl se rozhodně nemá za co stydět. Je sice o něco slabší než jednička (hlavně co se kvality příběhu týče a ani hlavní kladná postava mi nebyla zrovna moc sympatická, to lovec Giles Redferne byl jiný kabrňák a dost mi tu chyběl, no a samozřejmě hudební doprovod byl u dvojky o něco slabší), nicméně tady je nám zase nabídnuta zase větší porce brutality a surovosti – což já mám každopádně moc rád, trocha té nahoty a ani speciální efekty nebyli vůbec marné. Warlock to rozjel ve velkém stylu už svým „zrozením“ a rozhodně se bylo na co dívat. S nikým nejednal v rukavičkách, takže milovníci surové podívané si určitě přijdou na své, dokonce i jistá forma humusu stříkala na všechny strany – mrtvol tu bylo dost, ty jeho různorodé hrátky s potencionálními držiteli runových kamenů se mi taky líbily. Ze svého až slizkého charisma Julian Sands neztratil vůbec nic, stejně jako jeho postava ze svého až zvráceného humoru. O dost horší už to bylo s jeho protivníky. Mladý milenecký pár mi lezl dost na nervy, zvláště pak ten klučina. Tenhle ocas má zabít Warlocka? Ještě že tu byla pohledná Paula Marshall v rajcovných šatičkách, díky které se to dalo vydržet. Jejich finální souboj s čarodějem byl docela působivý, no asi stejně jako skalpování té šlapky v autě. Ony ale celkově ty vraždy byly velmi slušně zvládnuté. Zvláště v těchto okamžicích byla skvělá i atmosféra. Bohužel se tu našlo i množství hluchých pasáží (převážně když v nich účinkovali mladí milenci), kteří zbytečně brzdili rozjeté tempo. Nejvíc mě ale tvůrci nasrali s tím, že jsem se neskutečně těšil na mou oblíbenkyni Joannu Paculu a oni jí tu dali jen takový štěk. No alespoň se proletěla a ty modelky na přehlídce taky stály za hřích. 60% ()

topi 

všechny recenze uživatele

Druhé pokračování Warlocka mě ve své době taky minulo, tak jsem se na něho těšil, hlavně kvůli mému dříve hodně oblíbenému režisérovi Anthony Hickoxovi, který natočil pro mě velice dobré kousky, jako Hellraiser 3 a Voskové muzeum 1 a 2. Bohužel opět hrozné zklamání jako u jedničky, hroznej děj, strašný vizuální efekty, krvavé scény hodně slabý, na to, že je dělal Bob Keen, co dělal brutální gore efekty např. k Hellraiserovi 2, tak tady je to hrozná suchařina. Potěšili mě známé tváře z Hellraisera 3, nebo z Waxworku, ale jinak bída s nouzí. Co už vím určitě je, že třetí díl Warlocka už stoprocentně vynechám a pustím si radši porno. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama