• fcreading
  ***

  Anthony Hickox - nakrútil Hellraisera 3, Voskové Múzeum 1,2, pokračoval v naplnení s druhým dielom, ale tak trochu po svojom. Jediné čo sa zachovalo z jednotky bol iba Julian Sands - silný čarodejník, ktorý chce ovládnuť celý svet, avšak chýbal mi tu Richard E. Grant a Lori Singer. Hickox ich nahradil a to Paulou Marshall - charizmatická herečka to je, ale tu mi jednoznačne nesadla, iba v Hellraiseri 3, a mladým netalentovaným hercom, ktorý údajne nahradil Granta. Potešil ale Charles Hallahan a Joanna Pacula. Triky sa výrazne zlepšili, ale dej, ktorý vypráva o niečom inom, mi tam jednoducho nesadol. Aj keď Sands je omnoho krutejší, a zlý, takže zo súcitu dávam 60 percent.(20.4.2009)

 • Terva
  ****

  Natočeno podle příběhu Kevina Rocka. CITÁT Náš boj není ještě dobojován.......... Film obsahuje porod a ten se v některých aspektech velmi podobá tomu z filmu Vetřelec. Dokonce je tu i POZOR SPOILER sežrán Obelisk (pes) KONEC SPOILERU a samozřejmě následuje stvoření "nové” bytosti. Tedy zrození Warlocka. CITÁT - Nepolíbíš svého syna, matko?........... Zatím co v prvním filmu čaroděj Warlock hledal tři části rozdělené Černé bible, zde má za úkol najít pět kouzelných kamenů. Má na to jen šest dní. .........stromy budou rozpůleny, ptáci sraženi k zemi, voda bude jako krev a červi polezou z děr............. Oproti té zmíněné "jedničce" je tento příběh hned od prvních minut krvavější a zdá se, že i triková scéna poznala změny k lepšímu. "Létací" scény vypadají už věrohodněji. Rozhodně se to tváří jako skutečný horor. CITÁT - Warlock je tady......... Děj prvního příběhu se odehrával v Bostonu, zde se přesouváme na předměstí Chicaga a později až do slunné Kalifornie. CITÁT - Výlet skončil........... Konec světa se blíží, Druidi mají za úkol tomu zabránit. Warlockův souboj na konci příběhu je celkem povedený. Dám o jednu hvězdu více než filmu Démon Warlock. ..........a v srdci všech bude odraz zkázy........(20.4.2013)

 • obitus
  **

  Po skvele jednicce dost tezke zklamani. Dejova linie zabyvajici se vycvikem druidskych valecniku je vylozene trapna. Hlavne ti dva mladi jsou az neprijemne odporni a cely film dost srazeji. Naopak Sands je minimalne nadprumerny, stejne jako mnozstvi pouzite krve. Odlehceny ton filmu mi tentokrat bohuzel prilis nesedl, vaznejsi Mineruv Warlock je minimalne o tridu lepsi.(25.11.2005)

 • topi
  *

  Druhé pokračování Warlocka mě ve své době taky minulo, tak jsem se na něho těšil, hlavně kvůli mému dříve hodně oblíbenému režisérovi Anthony Hickoxovi, který natočil pro mě velice dobré kousky, jako Hellraiser 3 a Voskové muzeum 1 a 2. Bohužel opět hrozné zklamání jako u jedničky, hroznej děj, strašný vizuální efekty, krvavé scény hodně slabý, na to, že je dělal Bob Keen, co dělal brutální gore efekty např. k Hellraiserovi 2, tak tady je to hrozná suchařina. Potěšili mě známé tváře z Hellraisera 3, nebo z Waxworku, ale jinak bída s nouzí. Co už vím určitě je, že třetí díl Warlocka už stoprocentně vynechám a pustím si radši porno.(5.3.2011)

 • eraserhead666
  ****

  Tohle si pamatuju ještě z roku 1993 z kina, kdy se mi to strašně líbilo (hlavně Sands, kterej je tu lepší než v jedničce). A i po těch letech je to stejná paráda. Výcviková/love story sice filmu moc nesedí, ale za to je tu více krve, více triků a i ten humor zůstal (Picasso alá Warlock je super, stejně tak ukecaná stopařka/šlapka, které Warlock skvěle vyřeší její starost o to, jak vypadají její vlasy)....(4.1.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace