Mužská záležitost

Mužská záležitosť

Komedie / Romantický

USA, 2003, 101 min

• DaViD´82

Komedie se slušným tempem, ale s chybkou, že není ani trošku vtipná a dost okatě a trapně krade vtipy jiným snímkům (viz popis podezřelého aneb Johny English). Tak hloupý scénář se i v žánru kde se ledascos dá odpustit nevidí. Celkový trapný dojem mírně zlepšuje místy Jason Lee a vždy, když se objeví Julia Stiles. A to je vše nic jiného tento snímek nenabízí.(21.4.2005)

• Nocturno culto

Na tohle jsem se těšil, asi hlavně kvůli Jasonovi "Earlovi" Lee, jenže jakmile se odehrála scéna v lékárně, tak mi bylo jasné že půjde o prvoplánovou, průhlednou komedii, které na kvalitě nepřidají hezké tváře obou dívek, dobývajících Paulovo srdce ..několik scén bylo lepších ale zbytek stál za bačkoru..škoda(25.2.2016)

Vůbec to nebylo tak špatné. Další tuctová romantická komedie, ale i při té další se přece můžete opět trochu zasmát. Okamžiků pro smích nám tu tvůrci moc nenechali, ale když už, tak to stálo za to. Jako třeba scéna s pátráním po původu kalhotek a volání do supermarketu či schovávání se na záchodě a napodobování průjmu. Julia Stiles i Selma Blair jsou hodně pěkné a dobře se na ně dívá. Nic víc od takového filmu nevyžaduju. Prostě bylo se na co dívat a tvrdit, že to byla nuda je nesmysl.(9.1.2014)

• bassator

Kdyby nebylo tak nesympatického hlavního "hrdiny" asi by se mi vše líbilo více. Úplně směšné situace a chování se střídají s vtipnýma a vše spěje k neodvratnému americkému závěru. Popravdě jsou mnohem, mnohem horší podobné romantické komedie, tato se skouknout vpohodě dá... - 18. 7. 2012 - 35%(18.7.2012)

• venison

Sic ve vedlejší roli Julia Stiles, přesto mě na tuhle potrhlou podprůměrnou komedii zlákala ;-) A jako vždy byla perfektní.. Bohužel jenom ona.. Scénář neurazí, nenadchne a bohužel ani moc nepobaví.. Klasická zápletka se svatbou a těmi (ne)pravými, která samozřejmě (jak jinak) končí nepolámanými srdci a hepáčem.. Přesně ten typ filmů nad kterým nemusí divák moc přemejšlet - stačí, když sleduje hýbající obrázky ;-)(6.6.2014)