• bassator

Kdyby nebylo tak nesympatického hlavního "hrdiny" asi by se mi vše líbilo více. Úplně směšné situace a chování se střídají s vtipnýma a vše spěje k neodvratnému americkému závěru. Popravdě jsou mnohem, mnohem horší podobné romantické komedie, tato se skouknout vpohodě dá... - 18. 7. 2012 - 35%(18.7.2012)

• Tommassi3

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Co Paul ?? Pořád sedí na záchodě ??" - "Co já bych dala za průjem !! Naposledy jsem byla před čtrnácti dny !!" ;) Největší potíž Mužské záležitosti tkví naopak v dokonalé scénáristické zácpě Grega Glienny, která sice jasně naznačuje, že kdyby tuhle látku po něm dostal do rukou nějaký plodnější tvůrce, stejně jako se tomu stalo v případě úspěšné, alespoň tedy komerčně, komedie Fotr je lotr, která sice také neoplývá kdovíjakou originalitou či duchaplností, což však vyvažují těžké herecké kalibry typu Roberta De Nira či Bena Stillera, mohl by z dané látky vytřískat daleko víc !! Julia Stiles ani Selma Blair nepatří mezi největší hollywoodské krasavice, ačkoliv oběma herečkám neupřete jakési velmi zvláštní kouzlo, rozhodně však nepobraly zrovna dvakrát talentu, což prostě spolu s jejich scénáristicky nedotaženými charaktery činí jejich postavy silně nezajímavými, a tak si jeden říká, proč vlastně Paul Jasona Leeho, který i kdyby si dva prsty v prdeli zlomil, celý film prostě sám neutáhne, vymění svoji snoubenku za její sestřenici, byť ani v reálném životě člověk často nechápe, co chlapa k podobným rozhodnutím vede, to totiž s logikou většinou mívá jen pramálo společného !! ;) Ačkoliv při vzpomínce na Paulův čtyřprocentní tanec bychom mohli mít jasněji, ona totiž Juli Stiles už od dob svých prvních rolí připomíná spíš chlapce s jemnými rysy..;) James Brolin nedostane prostoru, a tak pobaví hlavně Lochlyn Munro coby šílený žárlivec a nepoctivý polda či Larry Miller v roli kněze, celý snímek sice casting vybavil velmi sympatickým obsazením, většinu zúčastněných však znalý divák vídá pouze v seriálech, ostatně i samotný režisér Chris Koch, který si Jasona Leeho později vybral jako představitele hlavní role v seriálu Jmenuji se Earl, příliš zkušeností mimo seriálovou tvorbu neposbíral, a tak je třeba ocenit, že i díky jeho schopnostem a vcelku podařenému soundtracku veterána Marka Mothersbaugha snímku rozhodně neupřete jakousi naivní, leč příjemnou a nenásilnou, zábavnost i svižnost, díky čemuž si možná ani neuvědomíte, že se vlastně po celou dobu ve filmu vůbec nic neděje, což by nevadilo, pokud by tu nulovou zápletku i naraci dokázali tvůrci nahradit hláškami, vtipem či gagy !! Ničeho takového se zde však nedočkáte, přes to všechno se však nestihnete nudit, a tak nakonec ta třetí hvězdička A Guy Thing unikla opravdu jen o prsa Julie Stiles !! ;)(9.1.2014)

Vůbec to nebylo tak špatné. Další tuctová romantická komedie, ale i při té další se přece můžete opět trochu zasmát. Okamžiků pro smích nám tu tvůrci moc nenechali, ale když už, tak to stálo za to. Jako třeba scéna s pátráním po původu kalhotek a volání do supermarketu či schovávání se na záchodě a napodobování průjmu. Julia Stiles i Selma Blair jsou hodně pěkné a dobře se na ně dívá. Nic víc od takového filmu nevyžaduju. Prostě bylo se na co dívat a tvrdit, že to byla nuda je nesmysl.(9.1.2014)

Paul si hodlá vzít jednu rozkošnou krásku, ale poté, co se spustí na rozlučce se svobodou s její sestřenicí, nic už nevypadá tak dobře, jako na začátku. Možná to není žádný světoborný kus, ale já se docela pobavil. Malinko mne zaráží tak nízké hodnocení celkem oddychové komedie s příjemnými herci, ačkoliv je fakt, že trapných momentů je tam dost a celkově je to hovadina vycucaná z prstu u nohy. Nemyslím si však, že by si zasloužila přímo odpad. Když to srovnám s dalšími podobnými výblitky, je to ještě dobrý průměr. 50%(14.12.2016)

• venison

Sic ve vedlejší roli Julia Stiles, přesto mě na tuhle potrhlou podprůměrnou komedii zlákala ;-) A jako vždy byla perfektní.. Bohužel jenom ona.. Scénář neurazí, nenadchne a bohužel ani moc nepobaví.. Klasická zápletka se svatbou a těmi (ne)pravými, která samozřejmě (jak jinak) končí nepolámanými srdci a hepáčem.. Přesně ten typ filmů nad kterým nemusí divák moc přemejšlet - stačí, když sleduje hýbající obrázky ;-)(6.6.2014)