Mužská záležitost

A Guy Thing

Mužská záležitosť

Komedie / Romantický

USA, 2003, 101 min

Jedná se o zdařilou romantickou komedii. Nevím, čím to je, ale má svoje kouzlo. I scény, kde se nic nemluví jsou vtipné (např. když brácha snoubence popisuje, jak je jeho nastávající dokonalá a kámoš v pozadí nad řečí usíná a až mu padne hlava úplně, ...) a pak samozřejmě i lehkými žertíky jako když se otec snoubenky zeptá otce budoucího ženicha jestli hraje kulečník a on odpoví "Jestli myslíte, jestli si rád hraju s kuličkami, tak ano"... Mnohem více a horších filmů si zaslouží hodnocení, které aktuálně tento film má (48%). Příjemný a hezký film ze života :)(8.3.2016)

Paul si hodlá vzít jednu rozkošnou krásku, ale poté, co se spustí na rozlučce se svobodou s její sestřenicí, nic už nevypadá tak dobře, jako na začátku. Možná to není žádný světoborný kus, ale já se docela pobavil. Malinko mne zaráží tak nízké hodnocení celkem oddychové komedie s příjemnými herci, ačkoliv je fakt, že trapných momentů je tam dost a celkově je to hovadina vycucaná z prstu u nohy. Nemyslím si však, že by si zasloužila přímo odpad. Když to srovnám s dalšími podobnými výblitky, je to ještě dobrý průměr. 50%(14.12.2016)

Vůbec to nebylo tak špatné. Další tuctová romantická komedie, ale i při té další se přece můžete opět trochu zasmát. Okamžiků pro smích nám tu tvůrci moc nenechali, ale když už, tak to stálo za to. Jako třeba scéna s pátráním po původu kalhotek a volání do supermarketu či schovávání se na záchodě a napodobování průjmu. Julia Stiles i Selma Blair jsou hodně pěkné a dobře se na ně dívá. Nic víc od takového filmu nevyžaduju. Prostě bylo se na co dívat a tvrdit, že to byla nuda je nesmysl.(9.1.2014)

• Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +Julia Stiles -hroznej dabing hlavního hrdiny, pitomej scénář a našli by se další věci/// U tohoto filmu mě zaujal plakát a obsazení. Ovšem úroveň filmu je strašná. Je zde patrný křečovitý pokus z toho vytřískat co nejvíc, ale nedaří se. Nejvíce by to vystihovali slova jako trapné, pitomé, stupidní. Nejvíce je to patrné u chování postav, dialogů a různých scének z třetí pubertální. Je to škoda, herci mají rozhodně na víc./// Celkem 43%///(14.2.2009)

Chch, no nevim, ale na to, že to byla romantická komedie, mě to párkrát fakt dooost pobavilo. Uplně sem dycky vyprskl. Asi těma situacema. Pak mě to zas chvilu nudilo a pak sem zase vyprskl. Byly to takovy cyklicky vyprskávací etudy. Prsk sem, prsk tam. Byl sem jak prskavka. Jason Lee byl skvělej, ale hlavně ta role byla dobře napsaná. Julia Stiles nebyla tak vtipná, ale byla dobře sympatická - u té jsem vyprskl jenom jednou... nebo vystřikl? Konec celkem očekávanej, ale zhostili se toho poměrně originálně. Doporučuju to všem, kteří se chcou pobavit a udělat si příjemné a prskací odpoledne či večer. Jo a skvělej rudovlasej dredař se zlatým zubem a očima nakřivo...(31.3.2010)