Mužská záležitost

A Guy Thing

Mužská záležitosť

Komedie / Romantický

USA, 2003, 101 min

Paul si hodlá vzít jednu rozkošnou krásku, ale poté, co se spustí na rozlučce se svobodou s její sestřenicí, nic už nevypadá tak dobře, jako na začátku. Možná to není žádný světoborný kus, ale já se docela pobavil. Malinko mne zaráží tak nízké hodnocení celkem oddychové komedie s příjemnými herci, ačkoliv je fakt, že trapných momentů je tam dost a celkově je to hovadina vycucaná z prstu u nohy. Nemyslím si však, že by si zasloužila přímo odpad. Když to srovnám s dalšími podobnými výblitky, je to ještě dobrý průměr. 50%(14.12.2016)

Vůbec to nebylo tak špatné. Další tuctová romantická komedie, ale i při té další se přece můžete opět trochu zasmát. Okamžiků pro smích nám tu tvůrci moc nenechali, ale když už, tak to stálo za to. Jako třeba scéna s pátráním po původu kalhotek a volání do supermarketu či schovávání se na záchodě a napodobování průjmu. Julia Stiles i Selma Blair jsou hodně pěkné a dobře se na ně dívá. Nic víc od takového filmu nevyžaduju. Prostě bylo se na co dívat a tvrdit, že to byla nuda je nesmysl.(9.1.2014)

• Nocturno culto

Na tohle jsem se těšil, asi hlavně kvůli Jasonovi "Earlovi" Lee, jenže jakmile se odehrála scéna v lékárně, tak mi bylo jasné že půjde o prvoplánovou, průhlednou komedii, které na kvalitě nepřidají hezké tváře obou dívek, dobývajících Paulovo srdce ..několik scén bylo lepších ale zbytek stál za bačkoru..škoda(25.2.2016)

Chch, no nevim, ale na to, že to byla romantická komedie, mě to párkrát fakt dooost pobavilo. Uplně sem dycky vyprskl. Asi těma situacema. Pak mě to zas chvilu nudilo a pak sem zase vyprskl. Byly to takovy cyklicky vyprskávací etudy. Prsk sem, prsk tam. Byl sem jak prskavka. Jason Lee byl skvělej, ale hlavně ta role byla dobře napsaná. Julia Stiles nebyla tak vtipná, ale byla dobře sympatická - u té jsem vyprskl jenom jednou... nebo vystřikl? Konec celkem očekávanej, ale zhostili se toho poměrně originálně. Doporučuju to všem, kteří se chcou pobavit a udělat si příjemné a prskací odpoledne či večer. Jo a skvělej rudovlasej dredař se zlatým zubem a očima nakřivo...(31.3.2010)

"Když jsme spolu nespali, tak kde jsem chytil filcky?" To je správná otázka, kterou jsem kdysi také musel položit. Já jsem na to tehdy přišel a Paul nakonec taky. Rovněž zjistil to, zda se má spojit s tou vhodnou nebo s tou správnou. Jeho cesta k rozhodnutí byla lemována zábavou, která se mi jeví o dost lepší než napovídá zdejší hodnocení. A to proto, že Paul svou trapnou situaci celkem ustál, Karen i Becky vypadají skvěle a skvěle zatloukajícího Jima bych rozhodně bral za parťáka při krytí mých drobných společenských prohřešků.(21.3.2016)