Mužská záležitost

A Guy Thing

Mužská záležitosť

Komedie / Romantický

USA, 2003, 101 min

Chch, no nevim, ale na to, že to byla romantická komedie, mě to párkrát fakt dooost pobavilo. Uplně sem dycky vyprskl. Asi těma situacema. Pak mě to zas chvilu nudilo a pak sem zase vyprskl. Byly to takovy cyklicky vyprskávací etudy. Prsk sem, prsk tam. Byl sem jak prskavka. Jason Lee byl skvělej, ale hlavně ta role byla dobře napsaná. Julia Stiles nebyla tak vtipná, ale byla dobře sympatická - u té jsem vyprskl jenom jednou... nebo vystřikl? Konec celkem očekávanej, ale zhostili se toho poměrně originálně. Doporučuju to všem, kteří se chcou pobavit a udělat si příjemné a prskací odpoledne či večer. Jo a skvělej rudovlasej dredař se zlatým zubem a očima nakřivo...(31.3.2010)

Jedná se o zdařilou romantickou komedii. Nevím, čím to je, ale má svoje kouzlo. I scény, kde se nic nemluví jsou vtipné (např. když brácha snoubence popisuje, jak je jeho nastávající dokonalá a kámoš v pozadí nad řečí usíná a až mu padne hlava úplně, ...) a pak samozřejmě i lehkými žertíky jako když se otec snoubenky zeptá otce budoucího ženicha jestli hraje kulečník a on odpoví "Jestli myslíte, jestli si rád hraju s kuličkami, tak ano"... Mnohem více a horších filmů si zaslouží hodnocení, které aktuálně tento film má (48%). Příjemný a hezký film ze života :)(8.3.2016)

• Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +Julia Stiles -hroznej dabing hlavního hrdiny, pitomej scénář a našli by se další věci/// U tohoto filmu mě zaujal plakát a obsazení. Ovšem úroveň filmu je strašná. Je zde patrný křečovitý pokus z toho vytřískat co nejvíc, ale nedaří se. Nejvíce by to vystihovali slova jako trapné, pitomé, stupidní. Nejvíce je to patrné u chování postav, dialogů a různých scének z třetí pubertální. Je to škoda, herci mají rozhodně na víc./// Celkem 43%///(14.2.2009)

• sluzevsky

Jasona mám rád, ale tady není pro děj co obdivovat. Paula čeká svatba, před kterou u něj jeho nastávající nalézá kalhotky zkrášlené hnědou čárkou, pro kterou se jeho výmluva, že se jedná o dárek, nedá uplatnit. Třešničkou na dortu, jež v tomto případě symbolizuje nadcházející problém, je fakt, že hnědou čárku na spodním prádle zanechala nevěstina sestřenice, což se musí za každou cenu ututlat, a cestou ke lži je k vidění spousta pseudo vtipných, často klišoidních a někdy velmi trapných okamžiků.(4.2.2015)

Tohle je přesně ten typ filmu, který ač vás vůbec ničím nepřekvapí, stejně ho musíte mít rádi. Romantické škádlení milostných okamžiků doplněné vydařenými vtípky a scénkami je přesně to, co dokáže hřejivě uspokojit dušičku a zároveň vyloudit blahodárný úsměv na rtech. Co na tom, že drtivou většinu scének každý jen trochu otrlejší divák musí do puntíku předpokládat a že občas scénárista upustí uzdu své fantazie víc než by bylo zdrávo... Já se bavil skvěle a o to jde především.(17.12.2003)