Závist

Envy

Závisť

Keď sa darí, tak sa darí

Je to na hovno

Akční / Komedie / Krimi

USA / Austrálie, 2004, 95 min

• cherita

Tohle je přesně ten typ rolí, které u Stillera nenávidím. Tenhle chlap může hrát buď normální, sympatické, mírně komické hrdiny (Rabín, kněz a krásná blondýna), anebo totální idioty, na kterých není normální vůbec nic (Vybíjená, Zoolander). Ale kompromis v podobě průměrného člověka, jemuž se stávají šílené věci a který se mi "osvědčil" už u Fotr je lotr, to fakt není dobrý nápad. Co se týče samotného filmu, tak dvě hvězdy za Rachel Weisz a Walkena postřeleného šípem.(13.4.2008)

• Master19

Toto je jako zjevení. Etablovaní a dostatečně nosní komici Stiller a Black, patřičně mystický Walken, Rachel Weisz k nakousnutí, na režisérské stoličce Barry Levinson a... taková nekoukatelná pitomost. Nefunguje vůbec nic. Akce nulová, krimi výsměch a komedie leda tak na úrovni prdícího balónku. Špatné.(1.12.2015)

Moc to nechapu. Namet jako stvorenej pro uchylackou komedii. V hlavnich rolich dve komedialni superhvezdy, ve vedlejsich pak hodne kvalitni sestava. Rezie zkusenej a kvalitni rejza, kterej ma na konte par spickovejch kousku. No a vysledek proste nefunguje. Ne, ze by to byla takova sracka, jak to podle hodnoceni vypada, jen to proste tak nejak nevyzni vtipne, i kdyz o fory rozhodne neni nouze, kolikrat taky radne uchylny. Stiller s Blackem se sice snazi, spoustu scen zachranujou a obcas pribehne na pomoc uchylackej vagus Walkena, ale ve vysledku je to jen par spickovejch scen a par pousmani a to je vse.(9.9.2009)

Tohle není FRAT PACK!!! no a? Po deseti minutách jsem si vzpomněl na Sandlera v Opilí Láskou...to bylo něco...Tohle je bezva satira...Papundeklový baráky s pozadím Temelínské kabeláže, Casa Corky a trenér na simulátor chození v lese... Chápu, že většina těch věcí Vám je možná cizí a proto Vás moc nepobaví, ale počkejte ještě pár let a sami sebe uvidíte grilovat v modrém plastikovém stánku...no to moc sranda nebude... Ještě jednou!!! TOHLE NENÍ FRAT PACK!!! Tohle je poněkud nedotažená, ale docela milá satirka...byly by to 4*. ale účes Bena Stillera sem fakt neunesl :)))(22.5.2006)

• Ryuuhei

Takhle rychlý spád jsem u nějakého filmu už dlouho nezažil. Ze začátku docela dobré, mělo to jasně danou myšlenku. Ale jak se to pak začalo ubírat až bizarním směrem a topit se v nesmyslech, z mého původně zvažovaného 4* hodnocení to šlo ne o jednu, o dvě, ale rovnou o tři hvězdy dolů. Ano, druhý slovenský název tomu sedne.(1.12.2015)

• - Film byl v amerických kinech velice neúspěšný, proto byl v Evropě uveden rovnou na dvd a vhs. (Pumiiix)