Reklama

Reklama

Závist

  • USA Envy (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Ten bezpochyby nejvýjimečnější dům v Los Angeles patří Nicku Vanderparkovi (Jack Black, Škola rocku) nejprachatějšímu vynálezci zázračného odstraňovače psího trusu pod názvem Vapoorize. Obrovské sídlo s komplexem bowlingových drah, dobytčích ohrad, vinic a kolotočů přivádí jeho souseda Tima Dingmana (Ben Stiller, Riskni to s Polly) k šílenství. Hlavně proto, že se Tim mohl také brodit v penězích, kdyby měl také tu šanci investovat. A tak poté, co ztratí práci a jeho manželka ho nechá v bryndě, obrátí se Tim na jedinou osobu, která mu může pomoci - J-Mana (Christopher Walken, Stepfordské paničky), podivného hipíka, který má v každé situaci potrhlé nápady. Fantastická černá komedie o tom, jak dobrého člověka zkazí úspěch jeho souseda. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (123)

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Vzácný případ toho, kdy se sejde parta talentovaných lidí a natočí něco TAK špatného, že to až nechává rozum stát. U Levinsona jsem ochotný to pochopit, protože měl své slabší chvilky a to samé se dá říct prakticky o každém, kdo se na film podílel. Ale proč si proboha talentovaní komediální herci Stiller a Black, tohoto času zažívající své nejplodnější období, vybrali k natočení zrovna Závist?! Kvůli té jedné zábavné scéně s koněm, která vykrádá Starsky & Hutch? Kvůli Christopheru Walkenovi v roli santusáka?! A nebo jim skutečně "zmizík hovna" přišel tak zábavný? Já snad ani nechci znát odpověď... ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Po shlédnutí tohoto filmu se vůbec nedivím, že jsem o něm do inkriminovaného momentu vůbec nevěděl. Sice se v něm objeví jak Jack Black tak Ben Stiller. Krásu pak vyhání Rachel Weisz, což je herecký ansámbl pro americkou komedii vysloveně snový. Jenže to by hlavním tématem filmu nesměly být psí hovna. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

„Budem ho volať... fekalizér!“ Zvláštna, nevydarená, veľmi slabá a v prvom rade bohužiaľ hlavne nevtipná Frat Pack komédia. Nechápem, kde sa v nej vzal režisér Rain Mana a Spáčov a prečo to natočil tak zle, ako to natočil. Závisť sama poriadne nevie, či je o odparovačoch exkrementov, mŕtvych koňoch, bezdomovcovoch (Christopher Walken!), či o susedských vzťahoch alebo o niečom úplne inom. Nefungujú tu nanešťastie ako obvyklé stávky na istotu Ben Stiller a Jack Black. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Moc to nechapu. Namet jako stvorenej pro uchylackou komedii. V hlavnich rolich dve komedialni superhvezdy, ve vedlejsich pak hodne kvalitni sestava. Rezie zkusenej a kvalitni rejza, kterej ma na konte par spickovejch kousku. No a vysledek proste nefunguje. Ne, ze by to byla takova sracka, jak to podle hodnoceni vypada, jen to proste tak nejak nevyzni vtipne, i kdyz o fory rozhodne neni nouze, kolikrat taky radne uchylny. Stiller s Blackem se sice snazi, spoustu scen zachranujou a obcas pribehne na pomoc uchylackej vagus Walkena, ale ve vysledku je to jen par spickovejch scen a par pousmani a to je vse. ()

BadoXXII odpad!

všechny recenze uživatele

Od hercov a režiséra som si sľuboval naozaj zábavu. Keď som však zbadal percentuálne ohodnotenie na tejto stránke povedal som si, že je niekde chyba. Chyba tu naozaj bola a aká? Že sa to vôbec natočilo. Rovno by som na tento film zobral odstraňovač hovien, lebo film je jedno veľké hovno. Je neskutočne nevtipný, herecky a režijne nezvládnutý. Od režiséra, čo natočil geniálneho Rain Mana!!! Poriadne hovno 5% ()

Galerie (28)

Zajímavosti (2)

  • Film byl v amerických kinech velice neúspěšný, proto byl v Evropě uveden rovnou na dvd a vhs. (Pumiiix)

Související novinky

HBO chystá sci-fi od autora Jurského parku

HBO chystá sci-fi od autora Jurského parku

28.08.2020

Zatímco se seriálový Westworld pomalu chystá na svoji čtvrtou řadu, kabelovka HBO už si mezitím od autora knižní předlohy (a mraky dalších děl) Michaela Crichtona vyhlédla další projekt. Tentokrát se… (více)

Reklama

Reklama