Proslulý archeolog Robert Burns (STEVEN SEAGAL) najde ve starověkých ruinách východní Číny vzácné artefakty. Měly by být zrestaurovány, ale čínská mafie Tong má vlastní plány. Burns zjistí, že mafie využívá cenné památky jako schránky k pašování drog do zámoří. Od té chvíle si nemůže být jistý životem. Je falešně obviněn ze smrti svého asistenta a uvězněn. Po propuštění je zapojen do vládního plánu na likvidaci mafie a stává se návnadou v nastražené pasti... (oficiální text distributora)

johnsnow

A už sa nám to začína kašlať, Seagal je tučný, dej skáče jak zmyslov zbavený, divný filter. HERCI: Pišta kým hovorí v poho, keď sa bije je to už horšie ale zase toho celkom dosť predvedie sám. Tá čínaňka policajtka pekná, jej parťák nič moc, našťastie záporáci stáli teraz fakt zato, len som čakal, že keď sú to šikmooci tak sa budú umne vedieť mlátiť a ani nie. AKCIA: Vcelku v pohode, avšak často trvá vyradenie protivníka maličkú chvíľu a jediný ozaj fajný súboj je s tými mníchmi, tamtouž za veľa nestojí, možno ešte súboj v kaderníctve. Dávam 3* cudzinca preskakujem, ten som videl raz a stačilo a idem čeknúť beštiu. ()

LecoHej odpad!

Typická Segalovka - zbytečné scény, debilní scénář, nudnej děj... Naprosto zbytečnej film(nebo spíš parodie na film) Prostě a jednoduše blbost na n-tou!!! ()

smrtubohem odpad!

Pokud špatnej scénář realizuje špatnej režisér, kterej do hlavní role obsadí obstarožního seagala, výsledek nebude stát za moc. absolutně přiblblej střih a dějová linka taky moc nepřidají. dokud se seagal(na němž tento film stojí) aspoň občas pere, dá se to skousnout, méně potěšující je, že i v lehčích situacích ho čím dál častěji zastupuje kaskadér. velmi mi vadí, že seagal má v cekým filmu dlouhej tlustej koženej kabát, kterej mu zakrývá pupek, má ho, i když pracuje na nalezišti, což je hodně trapný. viditelná udpadající úroveň velkého mistra a celkově Zabijáka považuji za velmi velmi špatný film ()

rolly

Tu sa už chudák Steven v plnej rýchlosti viezol na vlne dementných akčňákov, tú jednu hviezdu za Dobó Kata, ktorú do tej role pretlačil jej vtedajší partner Andy Vajna:) ()

Stanmi

Zabíják je pro mne osobně poněkud rozporuplným filmem. Samotný námět, tedy Steven se zaplete s čínskou mafií, která mu zabije nejdřív asistentku, poté i jeho ženu a on se rozhodne pomstit jejich smrt, originalitou sice nehýří, ale v připadě Stevena Seagala by to ani nevadilo, pokud by se film točil v roce 1993, měl by solidního režiséra a rozpočet, tak by mohl být i úspěšný, bohužel je rok 2003, Steven už není tak úplně co býval, pěnez také moc není (Dobré ráno Bulharsko) a na režísérském křesle nám truní Michael Oblowitz. Co se musí na Zabijákovi nechat je to, že tu máme poměrně velký počet bitek a soubojů, kterých je víc než přestřelek, což je oproti Patriotovi, Profesionálovi a Cizinci rozhodně dobrý krok, film jako celek sráží mizerné zpracování od scénáře, herců, kamery až po samotný příběh, ale stačilo se nad ním trochu rozumně pozastavit, pár věcí změnit a nemuselo to být tak špatné... takhle je to jen další z filmů, které udělaly a dělají Stevenovi špatnou pověst. ()

honzic

Po slibnějším začátku se rozběhla klasická vyvražďovačka bez nápadu. Navíc toho archeologa jsem Seagalovi fakt nežral. Hodnocení: 30 % ()

Shley

Že si ty lidi raději nedají pokoj, pořád jen akce, akce, akce a pak to takhle dopadá, samé nudné splácaniny. ()

chiara odpad!

Strasne nudny a debilny film, Steve tu hraje archeologa :))) - majstra bojovych umeni - cha cha cha. Uz len tie c-ckove uvodne titulky hovoria o vsetkom, nedokazal som to dopozerat - zaspal som. ()

gu-staff odpad!

Rok 2003....Michael Oblowitz natáčí dva filmy....oba se Seagalem....v obou je Seagal tlustej....a trapnej......a scénář je mrzkej....už jenom chybí, aby se z křoví vynořil Kuckavej Norris a kopnul Stevena z otočky rovnou do držky....prostě škoda celuloidu....a mýho času. Mimochodem jen tak jsem zběžně projel filmy se Stevenem (a že jich je), a našel jsem hned 6 kousků, co se umístili v žebříčku nejhorších filmů.... ()

Druhácena odpad!

Můj tatík si nepotrpí na příliš hlubokomyslné filmy a má rád nenáročnou televizní akční zábavu. Tak jsem si řekl proč ne, člověk by se měl čas od času podívat na nějaké to béčko a taky jsem měl jako malý filmy se Seagalem ve velké oblibě. Leč... bylo to zlé, velmi zlé, trapné, přiblblé a ani nevím proč jsem to vydržel až do konce. Hlavně mi bylo líto Stevena, jeho filmy byly vždycky trochu na hlavu, ale alespoň se dalo koukat na ty rubačky, tady už nedává smysl nic. ()

JP84 odpad!

Tak takováhle zrůdnost se jen tak nevidí a jediné co ve mě vyvolává je dát všemu,co od mě dostalo odpad,přidat jednu *. ()