Proslulý archeolog Robert Burns (STEVEN SEAGAL) najde ve starověkých ruinách východní Číny vzácné artefakty. Měly by být zrestaurovány, ale čínská mafie Tong má vlastní plány. Burns zjistí, že mafie využívá cenné památky jako schránky k pašování drog do zámoří. Od té chvíle si nemůže být jistý životem. Je falešně obviněn ze smrti svého asistenta a uvězněn. Po propuštění je zapojen do vládního plánu na likvidaci mafie a stává se návnadou v nastražené pasti... (oficiální text distributora)

becki_tu

Steven nahodí černý brejle a výraz typu "jestli na mě budeš takhle blbě čumět tak ti jí smahnu" a jde pomstít svou rodinu. Celý film je asi stejně tak nápaditý jako český překlad názvu filmu, takže asi nemá smysl psát víc. Pan režisér to sice zkoušel ještě vyšperkovat pár bullettimy a několika kamerovými fígly, ale ty působily spíš vtipně než vážně. Zkrátka Steven věří, že se mu podaří natočit ještě nějaký ten hit typu Přepadení v Pacifiku, ale faktem je, že jeho forma už je zdá se dávno pryč a vzhledem k aktuálním Stevenovým tělesným proporcím tomu nevěří snad už ani Stevenovi skalní fanoušci. ()

Lacike odpad!

Chcete vediet ako by vyzeral Indiana Jones, keby ho zozral Seagal? Nejak ako tato sracka. Seagal tu hra archeologa, ktoremu drogoví priekupnici picnu zenu a tak sa vyda na cestu pomsty. Jednoduchy namet, z ktoreho by sa dal vydolovat perfektny film. Ale to nie je tento pripad. Seagalova cesta za pomstou je dost zmätenym sledom nahodnych scen v ktorych Seagal niekam pride, niekoho zmlati a odide prec. Keby sa sceny poprehadzovali, tak si to ani nevsimnete. A medzitym sa prestrihne na miestnost plnu drogovych bosov, ktorí vymyslaju spôsoby ako sa Seagala zbavia, ale postupne ich ubuda az zostane posledny chudak. Nejake napätie alebo gradacia tu uplne absentuje. Dejova omacka proste nefunguje. A za nic nestoja ani akcne sceny. Na prvy pohlad ich tu je dostatok. Ale to vdaka nekonecnym spomalovackam, vdaka comu mate pocit, ze trvaju trikrat dlhsie ako by mali a preto su neznesitelne. Bitky su natoľko predratovane az pôsobia absurdne. Seagal sa v nich sice vyskytuje dost casto a este mal slusnu kondicku, aj ked uz nosil na bruchu riadnu nadvahu. Ale jeho snaha je prd platna. Divna choreografia a spomalovacky ma srali natolko, ze ma to vôbec nebavilo. Nepredviedol sa ani Tom Wu v kratkej bitke so Seagalom. Vo filme Belly of the Beast z rovnakeho roku maju ovela kvalitnejsi a dlhsi suboj. Takze vysledkom je film u ktoreho napriek kratkej stopazi mam pocit, ze trval aspon 3 hodiny. Produkcne zazemie z tej doby môze dnes Seagal zavidiet, ale vo vysledku to je rovnaka nudna sracka ako jeho sucasna tvorba. 1/10. ()

5150 odpad!

Jakožto příznivec ranných Seagalových počinů nemohu hodnotit jinak. Tento a PROFESIONÁL jsou zatím jasně nejhorší filmy, které jsem od něj viděl..)) ()

PROROK14

5 hviezd tomu nemôžem dať bo nemožem !......5 hviezd som dal Statočnému srdcu a ak by som dal tomuto filmu 5 tak by som srdce hlboko urazil. 4 hviezdy som dal filmom ktoré su o dosť lepšie ako toto.........tomu dávam 3.......Mám rád Seagala a jeho filmy a toto mi nepripadalo až také hrozné ako napríklad Sila úderu čo sa vôbec nedalo pozerať. Je to tupá strieľačka ale taký film pri ktorom nemusím rozmýšľať a len sa bezstarostne dívam si raz za uhorský rok pustím. Takže 55% ()

Tommassi3 odpad!

"Co když to bylo jinak ?? Co když je skutečně nevinej !! Je to přece profesor !!" - "Jestli je nevinej, tak papež nosí kalhotky !!" ;) Náš milovaný aikidoman, totiž Steven Sádlo Seagal, si střihnul cosi jako prequel k profesoru Klumpovi, proto taky těch padesát kilo a tři brady navíc, pod taktovkou pomateného (s)hitmakera Michaela Oblowitze, který si zřejmě myslel, že překombinovaný děj by mohl leckoho přesvědčit, že tenhle Zabiják - Snaživý tuzemský distributor původně zamýšlel přijít s názvem Zabiják vkusu a mozkových buněk, z čehož nakonec slevil na pouhé jedno slovo, protože nechtěl tentokrát příliš spoilerovat !! ;) - by mohl být nakonec něčím jiným než naprostým filmovým hnojem a po dvou lobotomiích snad i Indianou Jonesem z těch nejhorších nočních můr, když totiž zbabělý Seagal nejprve sežral Ricka O`Connella, Jacka Huntera i knihovníka, aby se zbavil konkurence.. ()

Terva

Scénář : Dennis Dimster. Kamera : Mark Vargo. Hudba : Roy Hay. Hrají : Steven Seagal jako profesor Robert Burns. CITÁT - Když budeš krást hodně, staneš se králem....... ()

Ouwen

Já tohle beru, rozhodně lepší, než většina jeho filmů, navíc akce je fakt dobrá, ale co mě zase nasralo byl zase příběh, zase ta pomsta! ()

amirgal

Zlo béčkového filmu umocněné zlem druhořadého dabingu. Naskenovala jsem půl knihy a odpověděla na tři emaily a přsto se mi to zdálo moc dlouhé ... ()

Andersis

Tož příběh je klasický. Ale sou tam souboje a není jich málo. Jo, jo scénář je sice průhlednost sama, ale to nevadí. ()

mustafa

Další naprosto příšernej film Stevena Seagala. Ze začátku to vypadá, že se snad blýská na lepší časy.... Opak je pravdou. Ve filmu je plno naprosto nelogických, nepochopitelných a zbytečných scén. Scénář je naprosto příšerný a úplně postavený na hlavu a opravdu jsem se hodně pobavil nad tím, jak se scénáristé snažili do filmu narvat co nejvíce nahých ženských těl, aby zřejmě potěšili mužské osazenstvo..Konání jednotlivých postav se nedá pochopit a vše se zvrhne v naprosté klišé. To jsem ještě nemluvil o zpomalených scénách alá Matrix, kde se Seagalovi (ačkoli trochu shodil) nádherně klepe cejcha. Nad diaogy mi zůstával rozum stát a musel jsem se pouze pousmívat (protože jsem na to koukal v originálním znění s titulky a tak nemohu vinu házet na české znění...). Akční scény ve filmu působí uměle a jsou na pokraji parodie (viz výbuch profesorova domu, či závěrečný souboj s hlavou organizice a opět následný výbuch...).Tento film mě naprosto ničím nepřekvapil a od začátku je vám jasné, jak to dopadne. Tu jednu hvězdičku dávám za ten začátek... ()

Terter odpad!

Obtloustlý (jak jinak) Steven Seagal v roli archeologa s trochu pohnutou minulostí (jak jinak) rozbíjí čínskou mafii. V tom mu pomáhá (jak jinak) krásná mladá žena. Kupodivu ale Steven není tím nejhorším na celém tomhle bijáku. Co totálně rozbíjíí tenhle film, je jeho scénář - tedy ne, že by seagalovky kdy oplývaly nějakou originalitou nebo hloubkou, ale tady je to opravdu ukázka scénaristické impotence. Pro příklad nemusím chodit daleko: když na začátku filmu Burns prchá se svou kolegyní v autě, jeden z pronásledovatelů pronese: "musíme je zastavit, než se dostanou na hranici." Během této několikaminutové "akční sekvence" ten samý padouch tuhle větu zopakuje ještě asi dvacetkrát, asi aby opravdu každý pochopil, že je musí zastavit, než se dostanou na hranice. Víc snad není třeba dodávat. ()

decouble odpad!

Zajímalo by mě, jestli někdy Steven dostane nějakou opravdovou filmovou cenu i ve svém životě. Tady jednu dostal a celej film o tom žvanil. Když ho zatkli a když mlátili (tedy se o to snažili), pořád křičel, že je profesor a že má cenu. A pak tu taky pořád žvanil ten boss mafie - ale totálně z cesty, pořád seděl, kouřil doutník a mlel: "Musíme dostat toho profesora. Dělá nám problémy. Musíme ho odstranit." Ach, a o soubojích netřeba se zmiňovat, Seagal máchá rukama a stojí na místě, jednou vyskočí a dvakrát kopne, aby to nebylo úplně debilní. ()

reqiuem odpad!

další důvod proč nenávidět Segala a ty jeho namachrovaný gesta, který, když se ještě snaží machrovat, jsou maximálně trapný ()

Martin741 odpad!

Scenar k filmu Out for a Kill ma asi na svedomi nejaky ozraty absolvent pomocnej osobitnej skoly, lebo taku demenciu by tazko vyplodil normalny clovek. Film, v ktorom je velky Pista Seagal Muz s cejchou smrti 0 % ()